Kahramanmaraş Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünü bekliyor

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yayınlanan son bölümünde Kahramanmaraş'ta tıp eğitimi gören 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten, 1 milyon TL değerindeki 12. soruyu görmeye hak kazandı.

Kahramanmaraş Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünü bekliyor

Kahramanmaraş'ta tıp eğitimi gören 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten'in 1 milyonluk soruya gelmezinin ardından herkes "Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümü ne zaman?" sorusunun cevabını arıyor.

Kim Milyoner Olmak İster'in yayın günleri ve yeni bölümünün ekranlara geleceği tarih, sevilen bilgi yarışmasının müdavimleri tarafından araştırılıyor. İşte, 'Kim Milyoner Olmak İster ne zaman?' sorusunun yanıtı...

Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünün yayınlanacağı tarihe ilişkin net bir bilgi yok. Konuya dair bilgiler geldikçe yeni bölüm tarihine haberimizde yer vereceğiz.

GÖZLER YENİ BÖLÜMDE

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yayınlanan son bölümünde Kahramanmaraş'ta tıp eğitimi gören 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten, 1 milyon TL değerindeki 12. soruyu görmeye hak kazandı. 250 bin TL'lik soruyu bilerek son soruya geçme şansı elde eden genç yarışmacıya yöneltilen son soru ise, yarışmanın süresinin dolması nedeniyle öğrenilemedi.

Yaz sezonu nedeniyle pek çok program ve dizi ekran macerasına ara verdi, sezon finali yapan programlardan biri de Kim Milyoner Olmak İster oldu. Sezon finali haberini program sunucusu Murat Yıldırım verdi. Son bölüm fragmanını sosyal medya hesabından paylaşan Yıldırım, şu notu paylaştı:

"Milyonluk soruyu açacak yarışmacıyı sezon sonuna sakladık."

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
ede
ede - 5 ay Önce

Kahramanmaraş'ın dört gözle beklediği o kadar çok şey var ki.. Onlar da gündeme gelse çözülse ne kadar güzel olur

Realist
Realist - 5 ay Önce

Geçen senede 18 yaşındaki lise öğrencisi yine aynı seneryo ile son soruya kadar gelmişti. Yine sezon finaliydi. Aynısını bu senede yaptılar. Yani bunlar hep seneryo inanmayın kardeşlerim.

AR
AR - 5 ay Önce

Kazandığı parayı hayırlı işlerde kullanır umarım..

K .maras
K .maras - 5 ay Önce

1 milyonluk soruyu zorlaştırıyorlardır 1 milyonu vermemek için böyle programlarla güven olmaz karşıdaki yarışmacı çok zekii o kadar parayı vereceklerini sanmıyorum

maraşlı
maraşlı - 5 ay Önce

helel olsun akıllı adam fakat banene

BİZENEEEEEEEEEE
BİZENEEEEEEEEEE - 5 ay Önce

NEYİNİ BEKLİYORMUŞ MARAŞ BUNUN PARAYI ALACAK ÇATIR ÇATIR YİCEK MARAŞA MARAŞLIYA BİR HAYRIMI OLACAK BANANANEEEEE BEN BEKLEMİMMMM

rolo
rolo - 5 ay Önce

k.maraş neden merakla bekliyor kazanınca maraşamı bağışacak kazandığı parayı şu manşetleri atan geri zekalı biraz mantıklı başlıklar atarsanız laf yemessiniz.

milyonergazete.com
milyonergazete.com - 5 ay Önce

Kim milyoner olmak ister yarışmasında sezon finali yapıldı.

SIRADAKİ HABER