Aksaray'da bir şahıs, dini nikahlı eşini kendisini dayısıyla aldattığı iddiasıyla 9 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. Gözaltına alınan şahıs, "Pişman değilim, beni aldattı. Bir insan namusu için yaşar" dedi.

Hasas Mahallesi 6601. Sokak'ta bir binanın 2. katındaki 3 numaralı dairede meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, dini nikahlı olduğu Yeter Ç. ile kendisini dayısıyla aldattığı iddiasıyla tartışan Bayram Ç. tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile Yeter Ç.'yi darbetti.

9 YERİNDEN BIÇAKLADI

Gözden kaçırmayın

Mersin'de Yaşayan Çerkesler 21 Mayıs'ta Çerkes Sürgününün Yıl Dönümünde Atalarını Anacak! Mersin'de Yaşayan Çerkesler 21 Mayıs'ta Çerkes Sürgününün Yıl Dönümünde Atalarını Anacak!

Hızını alamayan Bayram Ç., mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile Yeter Ç.'yi vücudunun 9 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Dairedeki çığlıkları duyan apartman sakinleri durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

DURUMU DAHA AĞIR

Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Yardım ekipleri, yaralı kadına ilk müdahaleyi evin içinde yaptı. Bu sırada olayla ilgili bilgiler alarak hemen şüpheli şahsın peşine düşen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şahsı evin yakınında kıskıvrak yakaladı. Evde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

"BİR İNSAN NAMUSU İŞİN YAŞAR"

Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalanan şüpheli Bayram Ç., sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Burada elleri kelepçeli acile götürülen Bayram Ç., basın mensuplarının "Neden bıçakladın?" sorusuna, "İbreti alem için. Pişman değilim. Aldattı beni öz dayımla. Ben de bir insanım, taş değilim. Beni tanımayan atasını tanımaz. Lanet olsun. 7 tane dil biliyorum. Ben dil bildiğim için susamam. Neden mi bıçakladım? Beni aldatıyordu. Ben taş değilim, bir insanım. Sabır, sabır, sabır. Herkeste beni iyi tanıyor. Bir insan ne için yaşar? Namusu için yaşar. Namusum için yaptım. Ben cinayet işleyecek adam da değilim. Herkes hakkını bulur. 7 tane dil biliyorum. Herkes beni tanıyor. Devletimizi, milletimizi seven adamım" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.