Kahramanmaraş Emniyeti'nde Kadın Personele Karanfil ve Şal Dağıtıldı

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olan ve özverili şekilde çalışan bayan personelin Dünya Kadınlar Günü İl Emniyet Müdürü Doğan İNCİ tarafından kutlandı. Bu vesileyle bayan personele karanfil ve şal takdim edildi.

Kahramanmaraş Emniyeti'nde Kadın Personele Karanfil ve Şal Dağıtıldı

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli olan ve özverili şekilde çalışan  bayan personelin Dünya Kadınlar Günü İl Emniyet Müdürü Doğan İNCİ tarafından kutlandı. Bu vesileyle bayan personele karanfil ve şal takdim edildi. 

8 Mart Dünya Kadınlar gününde Kahramanmaraş Emniyetinin bayan personeli unutulmadı. İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Emniyet Müdürlüğünde tüm birim ve şubelerde görevli bayan personelin gününü kutladı. Başta bayan polisler olmak üzere,  tüm görevli bayan personele karanfil takdim edilirken, birer tane şal hediye edildi. Hediye ve karanfil takdimini İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli yaptı.  

HABER FOTOĞRAFLARI

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'nde bayan polisler başta olmak üzere görev yapan bayan personelin, gece gündüz demeden zor şartlar altında görev yaptıkları, halkın huzuru fedakarca ve özverili şekilde çalıştıkları vurgulandı. Görevli bayan personel de mutluluklarını ifade ederek, işlerini severek ifa ettikleri icin yorulmadan ve mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 3 ay Önce

MaşAllah ALLAH ım esirgesin rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah burdan tüm asil devletimin gerçek polislerine emniyet birimlerimize selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154