Kahramanmaraş'ın 2019'da ilk göz ağrısı İbrahim oldu

Kahramanmaraş'ın 2019'da ilk göz ağrısı İbrahim oldu.

Kahramanmaraş'ın 2019'da ilk göz ağrısı İbrahim oldu

Doğum sancıları başlayınca Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi'ne getirilen Gönül Bozkurt, saat 00.01'de 3 kilo ağırlığında erkek bebek dünyaya getirdi. Normal doğumla dünyaya gelene bebeğe İbrahim ismi verildi. Anne Gönül Bozkurt ile bebeği İbrahim'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, İl Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz, bebeğe çeyrek altın takarak aileyi tebrik etti.

Bir kurumda işçi olarak çalışan Mehmet Bozkurt, 5 yıllık evli olduğunu İbrahim'in ikinci çocukları olduğunu söyledi. Çok mutlu olduğunu belirten baba Bozkurt, "Zaten mutluyduk, yeni yılda doğunca bir kat daha mutlu olduk. Heyecan da var, sevinç de var. Sağlıklı sıhhatli olmaları benim için daha önemliydi o da oldu diye konuştu.

Anne Gönül Bozkurt ise "İkinci çocuğum ve çok zorluklar çekerek dünyaya getirdim. Allah olmayan herkese nasip etsin" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sosyal Medya
Sosyal Medya - 6 ay Önce

İnsanlar sosyal medyayla ilgilendikleri kadar kendisinin , evinin , sokağının , köyünün , mahallesinin , ilçesinin , şehrinin ve de ülkesinin sorunlarıyla ilgilense ortada problem diye bir şey kalmaz

Ökkeş
Ökkeş - 6 ay Önce

ALLAH rızkını bol versin inşAllah

Yavuz ertürk
Yavuz ertürk - 6 ay Önce

Seni seviyorum İbrahim......

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154