Kahramanmaraş'ta " Bungalov Evleri " dönemi başlıyor!

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu belediyesinin başlattığı Bungalov Evleri projesi büyük ilgi gördü.

Kahramanmaraş'ta " Bungalov Evleri " dönemi başlıyor!

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesinin başlattığı Bungalov Evleri projesine birçok iş adamından da destek geldi. Kahramanmaraş'ta apartmanların ve yüksek binaların çoğalmasıyla sakin ve sessiz ortam isteyen vatandaşlar artık Bungalov evlerini tercih ediyor. 

Doğanın içerisine kurulan Bungalov evleri Kahramanmaraş'ın dört bir yanında olacak. Dulkadiroğlu Belediyesinin başlatmış olduğu Bungalov evleri projesi sonrası birçok iş adamıda Bungalov Kent isimli projeleriyle startı verecek. Bazı vatandaşlar ise düşük maliyette olan Bungalov evleri için harekete geçerek hayallerindeki Bungalov evinin çalışmasını başlattı.

YATIRIMCILAR DAĞ TAŞ DEMEDEN YER ARIYOR!

Kahramanmaraşlı yatırımcılar ise son 1 ayda onlarca arazi ve arsa alarak doğa içerisinde Bungalov Evlerinin çalışmasını başlattı. Yatırımcıların Bungalov heyecanı ise Kahramanmaraş'a büyük bir kazanç sağlatacak. Çalışmaları ilerledikten sonra her bir yatırımcının projesi Haber46'da yayınlanacaktır. 

Dulkadiroğlu Belediyesinin çalışmasında sona geldiği Yedikuyular bölgesinde bulunan Yalnız Ardıç bölgesinde inşaatı devam eden mesire alanında Bungalov evlerinin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

Gene Hangi AaKaPe Yandaş ve Yalakalarının Cepleri Dolacak Acaba? Başkan Çok Hayırlı Bir İş Yaparak K. Maraş' ın Çok Büyük Bir Eksiğini Gideriyor. "- Şu Bungalov Evler Bir An önce Bitse de Hafta Sonları Gidip Kiralasak." Diye Bütün K. Maraş' lılar Büyük Bir Heyecanla ve Dört Gözle Bekliyorlar. Bu Tür Magazinel ve Abuk Subuk Haberleri Haber46 Olarak Bizlere İlettiğiniz İçin Sizlere de Müteşekkiriz...!!!??? (İşinize Gelmezse Yayınlamazsınız)

Salih Hamza
Salih Hamza - 3 ay Önce

Evet evet. Şehiri adam ettiler bungalovu kaldı. Yav bir işi bitirip öbürüne geçin Kuranı Kerim bile. Siz ne kafadasınız? Dulkadiroğlunun hali ortada. Ayranı yok içmeye...

Ali ERSOY
Ali ERSOY - 3 ay Önce

ÇOK GÜZEL BUNGALOV EVLERİNİN ARTTIRILMASINI İSTİYORUZ.

odiseur
odiseur - 3 ay Önce

surıyelilere verin beleş otursun

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı - 3 ay Önce

zenginlere oyuncak yapıldı her zaman ki gibi.

vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

suriyelilere de bungalov var mı, 15 bin daha gelecekmiş..

İsa Divanlı Mahallesi.
İsa Divanlı Mahallesi. - 3 ay Önce

İsa Divanlı Mahallesinde çocuklar için tek bir oyun parkı yok iken, taziye evi inşaatı tamamlanmamışken okul harabe halde iken evvet sizde haklısınız tek derdimiz bungalov evlerdi. Harikasın Necati Okay Başkan.

mehmet yaldız
mehmet yaldız - 3 ay Önce

şehrin her sorunu bitti de bu mu kaldı.biraz fakir fukaranın sorunlarına bakın...ekonomi sallantıda aile çökmüş eğitim bitmiş adaletsizlik hat safhada say say bitmez...

akın bağcı
akın bağcı - 3 ay Önce

YALNIZ ARDICA YAPILIYOR AMA DUBLEX.YAŞLISI VAR HASTASI VAR HANGİ AKIL YAPTI BUNLARI.ÇOK GÜZEL HİZMET AMA AKIL DIŞI. GÜNEŞE KARŞI TERAS ACAİP.NASIL DİNELENECEKSİNİZ.

Mana
Mana - 3 ay Önce

Sanarsın ki maraştaki bütün insanlar apartmanlarda ve yüksek binalarda yaşıyor. Zengine hitap ediliyor denmiyor da...

ALİ ERSOY
ALİ ERSOY - 3 ay Önce

ACABA BU EVLER DÖNLİK KİRAYAMI VERECEKLER VEYA TAPULU SATIMI YAPACAKLAR BİLGİSİ OLAN VARMI TEŞEKKÜRLER.

Ökkeş can
Ökkeş can - 3 ay Önce

Başkounuşu yıllar önce yapacaktı hala istenilen seviyede değil çok yazık

KEMAL AÇIKGÖZ
KEMAL AÇIKGÖZ - 3 ay Önce

sana başkan denilmezde ben isadivanlıda oturan bir vatandaşım yazık değilmi o evleri yıktınız mahallleyi fuuş yuvasına uyuşturuçu batakhanesine çevirdiniz yıkık dökük evlerin içinde daha iyi çirit atıyorlar necati hepiniz reklam peşindesiniz birakın bu boş işleri yazık ettiniz bu maraşa yıktınız döktünüz

Kemal
Kemal - 3 ay Önce

Hangi yalakaya yine peşkeş çekilecek demeden edemiyor insan.kardeşim senin başka derdin sıkıntın yok mu hiç mi sorunun yok da böyle işlere kalkışıyorsun.Söyleyelim;Suriyeliler,işsizlik,trafik ve yol vb gibi bir sürü sorun var yazık etmeyin eylemeyin.


SIRADAKİ HABER

banner122