Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz

Kahramanmaraş’ta bozuk ve sıkıntı yaratacağını düşündüğünüz yolların adreslerini bu haberin altına yorum olarak yazın, yetkililere bildirelim.

Kahramanmaraş'taki bozuk ve sıkıntılı yolları yorum kısmına yazabilirsiniz

Kahramanmaraş’ta bozuk ve sıkıntı yaratacağını düşündüğünüz yolların adreslerini bu haberin altına yorum olarak yazın, yetkililere bildirelim.

Türkiye’nin en büyük yerel haber sitesi olan Haber46 vatandaşların sesine bir kez daha kulak veriyor. Son 1 ay içerisinde WhatsApp ihbar hattımıza onlarca kişi tarafından bozuk ve sıkıntılı yolların fotoğrafları gelirken, tarafımıza gönderilen ihbarlardan bir çoğu düzeltildi.

Kahramanmaraş’a yakışmıyor dediğiniz yolları haber altına yorum atarak bizlere bildirin. Ayrıca tehlike yarattığını düşündüğünüz farklı sorunlar içinde 0507 680 46 46 numara ile iletişime geçebilirsiniz. 

Gelen ihbarlar topluca yetkili birimlere iletilecektir.

İlçe, Mahalle ve sokak olarak anlaşılır bir şekilde yorum yapalım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURDU YÜCE
DURDU YÜCE - 5 ay Önce

KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇESİ SARIÇUKUR KÖYÜ YOLLARI 1 YILDIR YAPIM HALİNDE BİR TÜRLÜ SICAK ASFALT DÖKÜLEMEDİ İNSANLARIMIZ MAĞDUR OLUYOR ÇAMURUN İÇİNDE YÜZÜYORUZ RESMEN VE ÇUKURLAR OLUŞMUŞ ARAÇLARIMIZ ZARAR GÖRÜYOR YAPILIRSA ÇOK MEMNUN OLURUZ İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN .

Anormal
Anormal @DURDU YÜCE - 5 ay Önce

Sen normal değil a normalsin ezbere konuşup ilçe belediyesine laf atmayalım

Ertuğrul
Ertuğrul @DURDU YÜCE - 5 ay Önce

Malum yol büyükşehire bağlı

normal
normal @DURDU YÜCE - 5 ay Önce

onikişubat sa normal kardeş

Mustafa UZUNLAR
Mustafa UZUNLAR - 5 ay Önce

1 – Tavşantepe mh. Ahırdağ caddesi (Esentepe akdodan yukarı doğru çıkarken çift yönlü çökmeler mevcut
2 – Hürriyet mh. Denizkent önündeki kavşakta çökmeler mevcut
3 – Hürriyet mh. Denizkent sitesinden yukarıya çıkarken yol sağ ve sola ayrılıyor
- sağ tarafta yağmur rögarı çökmüş
- sol tarafta asfalt parçalanmış durumda
4 – Hürriyet mh Mahya ve Deveci sitesinin yanındaki ara yolda belediye çalışma yapmış ve kazılan yeri kapatmamıştır.
5 – Necip fazıl mh. Akçay apartmanının yanından aşağı inerken mazgal kırılmış gece fark edilmediği için araçlar içine düşmüş önlem olarak sadece duba koyulmuştur.
6 - Mezarlıktan sanayi yönünde ilerlerken lastikçinin önünde büyük çukurlar oluşmuş
7 – Metin usta restorantı önünde sol şeritte rögar ile asfalt arasında kot farkı vardır rögar yüksekte kalmıştır
8 – Arnelia istikametinde yol 300mt ara ile tek şerite düştüğü için araçlar sıkışmaktadır eski haline gelmeli ve alışılmış bir kavşakla çözülmelidir.
9 – Yatılı bölge kervanın yanından Arnelia yönünde ilerlerken yurt önünde yol tek şerite düşmekte ve yolda oluşan çukurlardan dolayı araçlar yokuş başında yavaşlamak zorunda kaldığı için sıkışıklığa neden olmaktadır.
10 – Çocuk esirgeme kurumundan sağ yönde yukarıya çıkarken yokuşun başında yola harç dökülmüş ve temizlenmemiştir.
11 – Gazi antep yolu yonca lines önünde anayolda çökme mevcuttur.
12 – Mado evi önü servis yolu bölünmediği için kazaya sebebiyet vermektedir. Madonun siyasi bağlantılarından dolayı bu yol onlarca şikayete rağmen yapılmamaktadır.
13 – Şehit Abdullah çavuş mh. 16sk boydan boya çukurlarla doludur. (Hanzade pastanesi önü)

Hüseyin A.
Hüseyin A. - 5 ay Önce

tüm yolalr bozuk babuş hangisini yazalınm

Bilemiyorum
Bilemiyorum @Hüseyin A. - 5 ay Önce

Valla kardeşim kolay olsun diye sağlam düzgün yolları yazalım onların haricinde kalanları düzeltsinler tabi düzeltirlerse inşAllah!!!

DURDU YÜCE
DURDU YÜCE - 5 ay Önce

BURDAN MUHTAR OLACAK VE MUHTARLIK YAPAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM AYLIK ALIP YATMAYALIM SİZLERİ SEÇİYORSA BU HALK HİZMET İÇİN SEÇİYOR ÖNCÜLÜK YAPMANIZ GEREKEN BU SORUNLARI DİLE GETİRİN LÜTFEN .

abdurrahman turunç
abdurrahman turunç - 5 ay Önce

ADANA YOLU ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNAL ÖNÜNDEKİ KAVŞAK VE ODUN AMBARI KAVŞAĞINDAKİ YOL AYLARDAN BERİ BERBAT DURUMDA YOL ÇOK BOZUK. BU YOLU KARAYOLLARI VE BELEDİYE YETKİLİLERİ HİÇ GÖRMÜYORMU.

Ramazan KRÇ
Ramazan KRÇ - 5 ay Önce

Teşekkürler Haber46,
Süleyman Şah mahallesi Garbi sokak tam bir patates tarlası gibi. Lütfen iletin.
Ayrıca memleketin her tarafı kasislerle dolu. Bu memleketin şoförleri bu hakareti hak etmiyor.
Bu uygulama ancak eğitim seviyesi çok düşük, kurallardan bihaber bir toplum için uygulanabilir.
Gerekli olan yerler elbette vardır. Fakat şehrin her tarafına kasis yapmak çok anlamsız ve gereksiz.
Şehir dışından gelen misafirler çok gülüyor bu duruma.

Boğaziçi
Boğaziçi - 5 ay Önce

Boğaziçi konutlarına dönen yol birbirini karşılamıyor. Orda sürekli kaza oluyor. Oraya gidip bakılırsa anlarlar Akdemir avm önü.

Vaysal YÜCE
Vaysal YÜCE - 5 ay Önce

KAHRAMANMARAŞIN ONİKİŞUBAT İLÇESİ SARIÇUKUR KÖYÜNDE İKAMET ETMEKTEYİM BURADAN YETKİLİLERE SESLENİYORUM KÖYÜMÜZÜN YOLU BERBAT BİR DURUMDA YAPACAĞINIZ İŞİ SÖYLÜYORUM SİZE ŞU KÖYE VERDİĞİNİZ SÖZLERİN ARKASINDA OLUN BİRAZ SU SIKINTISI VAR ONA BİR ÇÖZÜM BULAMADINIZ BARİ GİTTİMİZ ŞU YOLO BİR ÇÖZÜM BULUN ARTIK YOLDA GİTMEK İÇİN ARABALARI UÇAKMI YAPALIM YOLDA GİDEMEZ HALE GELDİK SESİMİZİ DUYUN ARTIK.

HALİL
HALİL - 5 ay Önce

ağcalı yolu iniş komple bozuk orman bölge müdürlüğünün ilerisi m.ali kısakürek caddesi oruç reisin iç yolları malik ejder komple bozuk arabalarda ne n düzene kaldı nede jant çukurlara düşmekten bu belediye başkanlarına daha da oy veren olacak mı acaba k.maraş ın adı büyükşehir oldu ama boş

Caner
Caner - 5 ay Önce

Teşekkürler Haber46
Boğaziçi yokuşundan aşağı inerken, ciddi bir alt yapı sorunu ve çukurlar var yetkililer düzeltti ama tekrardan aynı şekle geldi

ZEKERİYA YÜCE
ZEKERİYA YÜCE - 5 ay Önce

SARIÇUKUR KÖYÜNÜN YOLLARININ YAPILMASINI BİRAN ÖNCE SICAK ASFALT DÖKÜLMESİNİ İSTİYORUZ YLLARDIR BU ŞEKİLDE ARTIK YETER 46 HABERE ÇOK TEŞEKÜR EDERİZ BU ŞEKİLDE BİR ETKİNLİK YAPTIĞI İÇİN

CENGİZ YÜCE
CENGİZ YÜCE - 5 ay Önce

K.MARAŞ SARIÇUKUR KÖYÜ KULLANILMAZ DURUMDA GÜNLÜK İŞE GİDİP GELİYORUZ KOLTUKLARDA OTURMAK DİYE BİRŞEY YOK OTURURKEN ARTIK YERİMİZDEN FIRLAYACAKGİBİ OLUYORUZ NEDENMİ * ALSANA NEDEN İÇTE BİRDE SORUYORSUN YOLLAR BERBAT KARDEŞİM YETER ARTIK DUYUN SESİMİZİ. HER ÇUKUR BİRYERDE ARABA ALAMIYORUZ DÖKÜLÜR DİYE DİĞER ARAÇLARIN HEPSİ HURDAYA AYRILACAK AZ KALDI TAVSİYEM SARIÇUKURDAN ARABA ALMAYIN HEPSİ PERTE ÇIKMIŞ DURUMA GELDİ BU YOLLAR YÜZÜNDEN.

İNSANLIK
İNSANLIK - 5 ay Önce

TERZİLER SİTESİNİN ORDAKİ YOLLAR EPEYDİR BERBAT

Elbistanlılar
Elbistanlılar - 5 ay Önce

Büyükşehir, Elbistan ilçesi ve Köylerinin yolunu unuttu. Onikişubat ve Dulkadiroğlu İlçelerinin derdinden Elbistanı unuttunuz. Burası da Kahramanmaraş ın İlçesi haaaa.Unutmayın. Oy zamanı gelipte ; şu çılgın projemiz ,bu çılgın projemiz deyip atıp tuttunuz, ama unuttunuz, 30 Mart 2019 tarihi geliyor, sayın başkan adayları. Biz unutmadık ............

serkan demirsal
serkan demirsal - 5 ay Önce

KAHRAMANMARAŞ- PAZARCIK'A bağlı NARLI Mahallesinde araçlar resmen can çekişiyor yollardan dolayı

Hulusi İSPİR
Hulusi İSPİR - 5 ay Önce

Osmangazi mahallesi Ali Demirkol caddesi baştan sona ve 53059. Sokak ortasında 3 tane çukur var

DURDU YÜCE
DURDU YÜCE @Hulusi İSPİR - 5 ay Önce

ACİLEN YAPILMASI GEREKİYOR KARDEŞ AMA BAKAN YAPAN YOK ÇOK HAKLISIN

EMRE TEKBIYIK
EMRE TEKBIYIK - 5 ay Önce

BU YOLLARIN DÜZELMESİ İÇİN İLLA SAYIN . CUHMURBAŞKANIMIZIN memleketimizemi gelmesi lazım .

abdullah
abdullah - 5 ay Önce

bozuk ve sıkıntılı yolları yetkililer bizden duyunca dikkate almıyor da siz bildirince mi alacaklar? ne günlere kaldık!

mücahit pak
mücahit pak - 5 ay Önce

sarıçukur köyü yoları 1 yılda bir köprü yaptılar ikinciyıl yolçalışması yol genişletmesi yaptılar k.maraş merkeze en yakın köy sarıçukur köyü yol genişletmesi bir yıl oldu biteli hendeklerden çukurlardan araba kullanamaz hale geldik yetkililere sesleniyorum yeter artık sarıçukurun köyünün halkının sizden istediği birtekşey sıcak alsfat dökün artık şu güzelim köye insanlar rahat ulaşım sağlası.

Mahmut KALACIK
Mahmut KALACIK - 5 ay Önce

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İsadivanlı Mahallesi 35004. Sokakta 5 yıldan beri doğal gaz verilmiyor .Armadaş Yetkililerine defalarca talepte bulunulduğu halde bu sokağa henüz doğal gaz verilmedi. Halbuki bu sokağın hem altında hem de üst sokağına doğal gaz verilmiş durumda ortada ki sokağa verilmemesi sokak sakinlerini çileden çıkarmış durumda. Büyükşehir Belediyesi ve Armadaş yetkililerinden konuya duyarlılıklarını bekliyoruz.

boşverrr
boşverrr - 5 ay Önce

Biz sağlam yolları yazsak daha iyi olur aslında...Çünkü o kadar az ki sağlam yolumuz...Gaziantep yolu,servis yolları,Renault bayinin önündeki servis berbat durumda....

Ede
Ede - 5 ay Önce

Bozuk olan sadece yollar değil maras da yönetimde bozukluk var..reklam uğruna günü kurtarma telaşı var..once bu düzen yikilmali

MEHMET ÇİÇEK
MEHMET ÇİÇEK - 5 ay Önce

KAZMA BAĞLARI GEÇİNCE KUM OCAGI YOLU VE İLERİSİ YILLARDIR BOZUK ARAÇLARIMIZ O YOLDAN GELİP GİDEN ARAÇLAR VE İÇİNDEKİLER YILLARDIR İÇ KANAMA GEÇİRİYIOR. BERTİZE YAĞ GİBİ OTOBAN GİBİ YOLLAR YAPILDIDA ŞEHRE GİRİŞ ÇIKIŞ NEDEN BOZUK ALLAH AŞKINA
YAPIN ARTIK...VATANDAŞ MEMET ÇİÇEK

MUSTAFA UZUNLAR
MUSTAFA UZUNLAR - 5 ay Önce

Bozuk ve sıkıntılı yollarla ilgili yorum yazan mustafa uzunlar adlı şahsın kaski genel müdürlüğünde görevli olan insaat muhendisi Mustafa Uzunlar olmadığını beyan ederim. Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için düzeltme ihtiyaci duydum. MUSTAFA UZUNLAR

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 5 ay Önce

EDELER BACILAR ÖKKEŞLER KAHRAMANLAR SÜTÇÜ İMAMIN TORUNLARI
KÖY GARAJI KAVŞAĞINI YAPSINLAR YETER

mehmet
mehmet - 5 ay Önce

5 yıl belediye başkanlığı + 5 yıl millet vekilliği + 5 yıl onikişubat belediye başkanlığı yapan sayın belediye başkanının bozuk yollarla ve her yağmurda sel baskını uyarısı yapılması ile hiç mi hiç ilgisi yoktur. bunları BEN yaptım. tabi ki hala belediye başkan aday adayı olmak en doğal hakkı.

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 5 ay Önce

HABER 46 ‘ YA TEŞEKKÜR EDERİM. HABERCİLERİN GÖRDÜĞÜNÜ ACEBA YEREL YÖNETİCİLER GÖRMÜYOR MÜ? NE ZAMAN 50-60 YIL İLERİYİ GÖREN BİR YÖNETİCİ GELECEK? HEP DİYORUM. 1965 TE AZERBAYCAN CADDESİ BU GENİŞLİĞİ İLE YAPILDIĞINDA MARAŞ’ TA 5 TANE İMPALA TAKSİ ,5 TANEDE ŞAVROLE TAKSİ, 8 TANEDE JİP VARDI. AZERBAYCAN CADDESİ AÇILDIĞINDA HAVA ALANI MI ? YAPIYORSUN DEDİLERDİ. KEŞKE KUZEY YOLU YERİNE ŞEHİR İÇİ YOLLARI GENİŞLTİLSEYDİ.

Eren
Eren - 5 ay Önce

Turkoglu narli istikametindeki yol dar ve surekli bozuk artik devletin bu yola el atmasi lazim ve gecbile kalindi artik biran once bu yol yeniden yapilmali

Araraştırmacı
Araraştırmacı - 5 ay Önce

Karacaoğlan mah.Kocabeyli cami önünde kaski 1 hafta önce yolda çalışma yaptı.Araçlar resmen çukura girip çıkıyor.Ayıptır yolu bozdun neden yapmıyorsun.

Hüseyin sait haşimoglu
Hüseyin sait haşimoglu - 5 ay Önce

Kılılı-yenipınar yolu-aydın kavak yolu delik deşik ki hergün bir çok araç geçişi oluyor o yoldan tamir yaptılar yama şeklinde ama bu seferde yapmadıkları yer aynı oldu neden bu yolu asfalt yapmıyorlar

Orhan iyi
Orhan iyi - 5 ay Önce

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki tüm şehir içi ve şehir kenarları yollar büyük çukarlar ve bozuk yollarla dolu büyükşehirden seçim öncesi büyük bi çalışma bekliyoruz ELBİSTAN halkı olarak
Saygılar iyi çalışmalar

maraşlı
maraşlı - 5 ay Önce

doğukent yolu üzerinde içine fidan dikseniz yetişecek derinlikte çukurlar var.

Memet Ali Kutlu
Memet Ali Kutlu - 5 ay Önce

Göksun ilçesinin kazandere mahallesinin yollari çok kötü durum da ayni yol üzerinde dört mahalle daha var insanlar sıkıntı yaşiyor

ABDULLAH BİRİSİ
ABDULLAH BİRİSİ - 5 ay Önce

FIKRALI YORUM
"Çocuğu olmayan Hazreti Davut, Allah’a dua etmiş ve ’Yarabbim bana bir kız çocuğu ver, onu sana kurban edeyim’ demiş... Dua tutmuş; Davut, kızının adını Ayşe koymuş... Gel zaman git zaman, çocuğun kurban edileceği zaman gelmiş. Hz. Davut kızı yatırmış, tam boğazını kesip kurban edecekken Azrail gökten bir keçiyle çıkagelmiş ve ’Kızı bırak, al bu keçiyi kurban et’ demiş..."

Dinleyenlerden biri dayanamamış:

"Yahu bunun neresini düzelteyim... Hz. Davut değil Hz. İbrahim, kız değil erkek, Ayşe değil İsmail, Azrail değil Cebrail, kurban edilen de keçi değil koç olacaktı!"

FIKRADAKİ GİBİ

Kahramanmaraş'ın hangi yolu düzgün ve bozuk değil ki. Bunun hangisini yazalım yazalım.

Elbistanlı
Elbistanlı - 5 ay Önce

Hizmet denilince zaten merkezde de aramayın da neden sadece Kahramanmaraş il merkezi akla geliyor ve hep öyle yorum yapılıyor,ilçeler neden hiç akla gelmiyor, Elbistanda maşAllah ana ve ara yollar yağ gibi, seyahat esnasında araçlardan hiç ses duyulmadığı için insanın uykusu geliyor. Bir hizmet geliyor diye sözde yarım yamalak olan yol hizmeti heba ediliyor ve arabalar kan ağlıyor.Elin memleketinde bir hizmet getirilirken zarar gören yerler orada yaşayan insanlar uyanmadan tekrar onarılıyor ve insanlara verilen değer ortaya çıkıyor. Elbistanımızda nasıl olsa tepki veren ne halk.ve ne de stk lar yok diye resmen alay ediliyor. Bu husus sadece bir örnek, genelde herşey böyle. Zaten Kayseri güzergahından il merkezine girişte Andırın yol ayrımından itibaren insan şehre gelen yabancılardan inanın utanıyor.Yol uygarlıksa bu durum Maraş ta hiç uygar yok anlamına gelmiyor mu.Maraş hariç güzel ülkemizin hiç bir tarafında sıcak asfalt ve bölünmüş olmak üzere yapılmayan yer kalmadı.

Türkoglu Esrafi
Türkoglu Esrafi - 5 ay Önce

Mehmet Fiskeci ile Türkoglu Belediye Baskani Osman Okumus’un arasindaki yola asfalt döküldü ancak loo çekilmedi biran önce loo cekilmesi. Gazetecilik adina Marastan Türkoglunu karistiriyor. Gerci Osman Okumus’un Belediye kaynaklarindan 3 trilyon reklam gideri oldugu da söyleniyor. Halkin yazarlari nerede? Ali Çam abi duy sesimizi kulak ver gönlumüze...:

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Dulkadiroğlu Karacasu ferhuş Mahallesindeki yollar bozuk çukur çukur

gül deniz
gül deniz - 5 ay Önce

12 ŞUBAT NECİP FAZIL BULVARI Şok market Doremi önü kaldırımlar cok bozulmuş,

Yücel nergiz
Yücel nergiz - 5 ay Önce

Yedi kuyular ile gafarli yol ayrımının oradaki tüfeğin dibi çukur derinliği yaklaşık 20 cm buglek mahallasi

Hakan
Hakan - 5 ay Önce

Yirmiikigün mahallesi. 91041 sokak ukkeşe camiine dönen yol iki gün önce yoldaki çukurdan dolayı kaza oldu hala çukur var

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 5 ay Önce

düzgün yolları yazın zaten bir kaç tane olduğu için yazması kolay.Diğerleri zaten bozuk....

Remzi Gümüşkılıç
Remzi Gümüşkılıç - 5 ay Önce

1. Aksu servis yolu ayranpinar grosdan nar tekstile kadar bozuk
2. Eski serintepe karakolu tedaş istikameti ışıklara 300 mt kala çok kötü durumda
3. Camlık çevre yolundan devlet hastanesine inerken aşık mahsuni şerif mesire alanı önü kasis selde çok ciddi zarar almışdı halen yapılamadı çok kötü durumda.
4.otogar ışıkları çarşı istikameti ısıklardaki yol acayip kötü durumda millet seke seke gidiyor ağır vasıtalar fren yaptığından yol çökmüş durumda be yamuk yumukdur.
5. Otogar ışıklarını geçince odun ambarı kavşağı çarşı istikameti aynı şekil otogar ışıklarindaki yol bozukluğu mevcut 1 yıldan beri.
6. Net tekstil önünden erkenez mahallesine kadar yol berbat durumda heryerde bi çukur 7 km boyunca ve sağ tarafı dere fabrikaların pis su giderleri hiç bi güvenlik önlemi yok.
7. İlce jandarmanın arkası yörük selim mahallesi kaldırım yapılmıştı komple sokağa ve kaldırımlar selden sonra çökmüş durumda mahalleliler arabasını koymuyor heryerinde bi çukur.

Ersan 46
Ersan 46 - 5 ay Önce

Onikişubat, Hürriyet mahallesinin parkeli olan sokak ve caddeleri berbat. 34096 . sk.Rögar kapağı zeminden beş santim yukarda ve parke taşları çökmüş vaziyette. Ayrıca 34031.sk Murat market onu ve koç fırın onu asfaltı çökmüş vaziyette. Hürriyet mahallesi muhtarı azıcık mahalleyi gez de sorunları belediyeye ilet. Biz vatandaş olarak belediyedeki duyarsız insanlara mahallemizin sorunlarını anlatmaktan yorulduk.

AHMET BAYSAL
AHMET BAYSAL - 5 ay Önce

7 kuyuların özelleştiren belediye sayesinde yeni fiyat listesini isteyinde görün özelleştirmenin bizlere KAHRAMANMARAŞ'A nelere mal olacağını fiyatlar 3 e katlamış belediye ihale yaptı orayı kendi yaptı sonra biz yetersiziz diye başka firmaya verdi. Kardeşim bunu yapıcak işleteçek alt yapın yoksa neden yaptın önce alt yapıdan o kadar işsiz universite mezunu insan var aldır eğitimi sonrada işletmeni kur işlet parayıda kazan memeleketime yatırım yap yap-peşkeş çek devret sonrada milletin işsizlik kriizine son vereceğim de ayıp yazık günah be

Alp can
Alp can - 5 ay Önce

Tebrikler haber46...çok iyi yapıyorsunuz...bizler desek adamların duyma organı yer değiştiriyor.duymuyorlar kumaştan olsa gerek...sizleri takdir ediyorum...site böyle olur.haberin takipçisi olmak erdem ve hizmettir.haberle yağcılık yapan var.

Hürriyet mahallesi
Hürriyet mahallesi - 5 ay Önce

Hürriyet mahallesi muhtarım mahallemizle bir zahmet ilgilenseniz, şöyle bir uçtan uca gezseniz de yolların , kaldırımların ne halde olduğunu görseniz. Bebek arabasıyla gezseniz de kaç yerde engelli rampası olmadığını görseniz de muhtarlık vazifenizi yerine getirseniz. Genişçe park alanımız var ama kaç yıldır moloz yığınları ile dolu. Bak işte belediye başkanı ,kaymakam emrinizde. Biz seni muhtarlık binasında yan gel yat diye seçmedik.

evran paçacı
evran paçacı - 5 ay Önce

doğukent lale düğün salonu istikameti yollar köstebek yuvası gibi .güneş evler ışıklı kavşakta kaldırım bile yok araçlar birbirini sollarken teğet geçiyor çok dar.doğukent yeni yapıldığı 2000 li yıllarda daha güzeldi şimdi belediyelik oldu 15 yıl geriye vurdu çevre düzenlemesini kesinlikle belediyeler yapmadı mütahhitler bina yaptıkca kendileri yaptı ben muhasebeciyim o bölgedeki inşaat firmalarımdan biliyorum.

erkut eroğlu
erkut eroğlu @evran paçacı - 5 ay Önce

seçim zamanı oy istemeye millet vekillerini toplayıp gelen dulkadiroğlu başkanı ,şener şenin filimindeki gibi yaz kızım diyordu yanındakilere ne oldu ne yapabildin.dereköyde çocuklar okula ailelerin imkanlarıyla gidiyor otobüs seferın yok düzenli daha 3 km şehir merkezine bu mahalle pardon köy

YOLLU BELEDİYE
YOLLU BELEDİYE - 5 ay Önce

Tekerek Mh. 94033.SK. Onikişubat/Kahramanmaraş.
ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ KAPSAMA ALANINA GİRMEKTEDİR.

Maraşlıgil
Maraşlıgil - 5 ay Önce

SUSUZ URFA YOLSUZ MARAŞ

46 musti
46 musti - 5 ay Önce

Şehir içi yollardaki çukurları gören belediye başkanları ne hissediyor acaba.???

sadettin
sadettin - 5 ay Önce

elbistanın bütün yolları bozuk hadi yapında görelim karahasanuşağı mahallesini 17 km. asfalt yapıldı yapıldığı gün bozulmaya başladı

DURSUN FEDAKAR
DURSUN FEDAKAR - 5 ay Önce

GÖLKENT KONUTLARI BİZİM ORDA BOZUK YOLDAN ZİYADE YOL YOK :) ULAŞIM DSİ KANAL YOLUNDAN SAĞLANIYOR BİR KAÇ TANE ARABA KANALA UÇTU ŞİMDİLİK ÖLÜ YOK İDARENİN HABERİ OLMASI İÇİN BU ÜLKEDE İLLA BİRİ HAYATINI KAYBETMELİMİ

TC'li
TC'li - 5 ay Önce

nereden başlayalım ? gidecek adam akıllı yol mu varki?

EDE
EDE - 5 ay Önce

Andırın yol ayrımı merkez arası yer yer tek şerit ve akşamları ışıklı uyarı bile yok Allaha emanet gidip geliyoruz.Yazık bu millete biraz duyarlı olsun bu siyasetçiler nasıl olsa her türlü oy alıyoruz diye bu kadar da vurdum duymazlık olmaz yaw.

gokhan deniz
gokhan deniz - 5 ay Önce

duraklı maha abdal halil aga caddesi yollaı cok sıkıntılı ınannın derin derin cukurlar olmus kimse gelmiyor

Mahmut
Mahmut - 5 ay Önce

Sayın belediye yetkilileri görmüyormu çıkıp gezmiyormu kafasını çıkarırlarsa görürler nerenin bozuk olduğunu zaten sağlam yer yok ağcalı inişine bi baksınlar hal kavşağına baksınlar daha ne yollar dolu yazıklar olsun bunlara verdiğim oylara

Ftaih KINALI
Ftaih KINALI - 5 ay Önce

BİZİM EVİN ÖNÜ HARİÇ TÜM YOLLAR BOZUK. SADECE BİZİM EVİN ÖNÜ ÇOK GÜZEL.

bolat744
bolat744 - 5 ay Önce

maraşta yol yokmuş

BASMACI
BASMACI - 5 ay Önce

N.KEMAL MAH. HACI MURAT CAD. PAZAR YERİ, BİMİN ÖNÜ VE YANI KALDIRIM SEVİYESİ İLE YOL SEVİYESİ AYNI. ARABALAR KALDIRIMA ÇIKIYOR, PARK EDİYOR, TIPKI YOL NİYETİNE KULLANAN DA VAR. BİRİ KALDIRIMDA TEPELENİP ÖLMEDEN, YETKİLİLER YA KALDIRIMI YÜKSELTSİN, YA DA KALDIRIM KENARLARINA BETON MANTAR BARİYER YAPSINLAR.

mustafa
mustafa - 5 ay Önce

Sağlam yol mu var? Özellikle orman dairesi yolu binevler de zeytinlilier marketten aşağı tekerek yoluna inen yol daha sayayım mı?

RIFAT SALMAN
RIFAT SALMAN - 5 ay Önce

YEŞİLTEPE MAHALLESİ BÜĞLEK CADDESİ ASFALTI BERBAT

4646
4646 - 5 ay Önce

1.AĞCALI YOLU İNİŞ VE ÇIKIŞ BERBAT MERAK EDİYORUM EN GÖZDE EN BASİT YER BU BELEDİYE DE Kİ İNSANLAR BUR DAN GEÇMİYOR MU ACABA DEMEYE NE GEREK VAR DEDİK BAKALIM NE OLACAK ? KİM TINLAYACAK acaba

2.HAL KAVŞAĞI YOL MAYIN TARLASI GİBİ PETROL GİRİŞİ ÇIKIŞI HER YER BERBAT ALT GEÇİT ÜST GEÇİT DEDİLER ELİMİZDE Kİ YOLDAN DA OLDUK YAZIK BU MEMLEKETE VALLA YAZIK LÜTFEN HAKKINI VERİN BULUNDUĞUNUZ KONUMUN MAKAMIN

İsmet Akgül
İsmet Akgül - 5 ay Önce

Necip Fazıl mah. 17. Sokakta bulunan park alanı olarak ayrılmış parsellerin belediye tarafından yeşillendirilmesini rica ediyoruz

vatansever
vatansever - 5 ay Önce

süleymanşah mh. 1059.sokak

Alp can
Alp can - 5 ay Önce

Zübeyde hanım ana okulu batı sokağı.yani burdan 8042.sokak sonuna kadar dogalgaz yapımı sırasında kapatılan asfalt yeteesiz ve çukurlar var.bir tane daha...

Alp can
Alp can - 5 ay Önce

Dulkadiroğlu ilköğretim okulundan sonra 8060.sokak taaa hacı murat caddesine kadar.yollar bozuk,bir karış derin çukur ve doğalgaz sonrasi 4 parmak çukurlukta çukur asfalt.

Ökkeş ÖNAL
Ökkeş ÖNAL - 5 ay Önce

KAHRAMANMARAŞ DULKADİROGLU İLÇESİ YENİ YAPILAN GENÇLİK MERKEZİ DİŞ HASTANESİNE İNEN YOLUN KALDIRIMI YOLDAN DAHA GENİŞ OLDUĞU İÇİN GEÇLİK MERKEZİNE GELEN KİŞİLER PARK ETTİKLERİNDE MAALESEF YOL TIKANMAKTA BURAYA BİR ÇÖZÜM BULUNURSA MAHALLE OLARAK SEVİNİRİZ MUHTARIMIZDA HAYIR YOK SİZ EL ATARSANIZ SEVİNİRİZ TEŞEKKÜRLER.

HALİLKUZGUN
HALİLKUZGUN - 5 ay Önce

Kahramanmaraş onikişubat Çevrepınarmahallesi köy halkı olarak yol sorunu yaşıyoruz yollarımız şarampolyok yağmur yağdıgında Sel suları şaramPol olmadığından yola gidiyor asfalt desen hiç yok yollar kandaklı kundaklı seçim zamanı geldimi söyleyin diyor sorunlarınızı yol su sorunu altyapı sorunu sorunlarımız diyok hemen halledek giyorlar seçim zamanı geçtimi güzlerini dönmüyorlar

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Yeni Sanayi Sitesi Değirmenciler cd. Yolda derin çukurlar var. Hergün çukurlara düşüyoruz.

para
para - 5 ay Önce

Bence şu aralar yapılacak en güzel en etkili haber ekonomik hareketlilik nasıl sağlanacak ? Bu konuyla ilgili yetkililere, iş adamlarına , esnafa , çiftçiye , işçiye kısaca herkese ne düşüyor ?
Çünkü ekonomik hareketlilik olursa herkesin cebi para görür.

AYGÜL
AYGÜL - 5 ay Önce

Kahramanmaraş Terminal kavşağı; terminalden çıkıp şehir merkezi tarafına geçenken ve şehir merkezi yönünden gidip sol taraftaki servis yoluna geçerken arabanın içinde sağa sola yalpalıyoruz, kafalarımız bir birine çarpıyor. Şerefoğlu Mahallesi yolunda kocaman kocaman çukurlar oluşmuş, yoldaki çukurlardan kaçayım derken karşıda gelen arabayı göremiyoruz. İlginiz için teşekürler.

TARIK
TARIK - 5 ay Önce

NERE DÜZGÜN Kİ ...... AĞCALI YOLU İNİŞLİ ÇIKIŞLI, TEKEREK YOLU VS. VS.

YOLCU
YOLCU - 5 ay Önce

Sanayiden havaalanına kadar her iki yön SERVİS YOLLARI çok çok perişan halde (iskur tekstil,arıkan,dok yağları,yonca lines) vs. vs. CİVARI

yahya karataş
yahya karataş - 5 ay Önce

Tekerek Akdo önünde aşırı derecede park sorunu var trafik kazaları oluyor.Az ilerdeki camiye gidemiyoruz Fatma balcı camii ne araçlar 3 yoldan bir geliyor.yol geniş olduğu için hız kesici tümsek istiyouruz.iyi çalşımalar

Sefa dertli
Sefa dertli - 5 ay Önce

Doğukent-çağlayancerit yolu kış yaz dar ve bozuk yol bekliyor yıllardır

Hmmm
Hmmm - 5 ay Önce

Caglayanceritin Bozlar mahallesine kadar. Çoğu yerde at arabasi gitmez iki arac yan yana giderken biri duruyor diğeri geçiyor... Gözler görse nolacak vicdan gormedikten sonra.

ahmet mazı
ahmet mazı - 5 ay Önce

yavşa yoluda ozuk mefez yapmadılar her yagmurda ozuluyor oş yere devleti prası oşagidiyor

Biz
Biz - 5 ay Önce

Haline herkes sükretsin batı koylerini sehre baglayacak olan yolun bitirilip açılacagina soz veren fatih erkoc daha sozunu tutmadi iki ayi kaldi gitmesine ya soz namustur kardesim soz niye veriyorsun yapmayacaksan. Bozukta olsa yolu olanlar sukretsin haline ya bu yol gibi olsa

Maraş
Maraş - 5 ay Önce

Odun ambarından çıkınca gazinolara giden yolun başlangıcı 4 5 yıldır bozuk o kadar fuar düzenleniyor hicbir yetkili gecmiyormu oradan

ali
ali - 5 ay Önce

sakarya istikametinden doğukent istikametine doğru giden ana yolun hali içler acısı.çukurlara düşmemek için büyük çaba sarfetmek gerekir.Bu yazdığım Yolun her iki tarafı için geçerlidir.Arabalarımıza yazık vergileri niye veriyoruz bu yollar yapılmayacaksa.İstenirse tek tek resimlerini çekip gönderebilirim.

Hakan
Hakan - 5 ay Önce

Allah askina agcali yokusuna adam gibi bir yol yapsinlar

veli
veli - 5 ay Önce

DÜZGÜN YOLLARI SÖLESEK YETERLİ GERİ KALAN HER YER BOZUK

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Pirireis mahallesi yait yalçın caddesi vadi kent sitesi yan yolları, kavlaklı mahallesi ara sokakları tamamen çökmüş durumda araçların çukurlardan dolayı kazaya maruz kalma durumu oldukça yüksek

HEE
HEE - 5 ay Önce

Öncelikle böyle bir konuya el attığınız için teşekkür ediyorum. Doğukent-Şehir Merkezi istikameti Doğuknetten başlayıp Sakarya yol ayrımı kavşağının olduğu o güzergah gerçekten bozulmuş yamalarla dolu.

bahittin akçam
bahittin akçam - 5 ay Önce

Mado evi önü servis yolu bölünmediği için kazaya sebebiyet vermektedir. Madonun siyasi bağlantılarından dolayı bu yol onlarca şikayete rağmen yapılmamaktadır.

Hakan Gökçe
Hakan Gökçe - 5 ay Önce

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi Yavuz Selim caddesi Bağlarbaşı mahallesi 28 cadde girişinde bir ızgara var asfalt döke döke ızgara alta kaldı için çukur oluşmuş 5 yıldır öyle lütfen yetkilileri tarafından yapılması temin ederim

Saraylı ökkeş
Saraylı ökkeş - 5 ay Önce

Merh mağralı serintepe arasında yol berbat dar bozuk burda yol genişletme olacak diyorlar ama yapmıyorlar yapan kraldır

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Odun ambarını eski hayvan pazarı istikametine giden yol

ALİ NERGİZ
ALİ NERGİZ - 5 ay Önce

evet hepsi yazmış haber46 olarak fatih erkoç beyin seçim vaadlerini yazın neleri yapmış neleri yapmamış vatandaş bir görsün vaad etmekle malın tükenmediğini görsünler hani diyorlardı ya ben lafa değil icraata bakarım diye lafını da yazın icraatlarını da yazın marray ı yazın teleferiği yazın yapay plajları yazın bir de bitmek bilmeyen göksun yolunu yazın ANDIRIN YOLUNUN KISALTILACAĞI KÖPRÜNÜN İHALESİNİ DE YAZIN .

MUSTAFA  ARSLAN
MUSTAFA ARSLAN - 5 ay Önce

HAYIRLI AKŞAMLAR HABER46 EKİBİNE
MİLLİEĞİTİMİN ÖNÜNDEKİ CADDE,ÇİFT YÖNLÜ DARALAN BİR YOL ÇOK KAZA OLUYOR.
DEFALARCA BİLDİRMEMİZE RAĞMEN ,HATTA MUHTARLIK DİLEKÇE VERDİ . ÇÖZÜM OLMADI.TRAFİĞİN YOĞUN OLDUĞU ZAMAN ÇOK BERBAT.
TEK YÖN VE BARİYER KONULMASI GEREKMEKTEDİR.
SELAM VE MUHABBETLE!

Hilal Sitesi
Hilal Sitesi - 5 ay Önce

Onikişubat İlçesi Saçaklızade Mahallesi, 56073 Sokak. Hilal Sitesi önü kavşağı. Parke taşları yerinden çıkmış çukurlar oluşmuş. 1 Yıldan fazla oldu. Maalesef el atan yok. Kavşak bağlantı parkeleri iyi yerleştirilmemiş. Kısacası gelip görülürse bize hak verilecektir.

turgut kılçık
turgut kılçık - 5 ay Önce

Acilen kapalı çarşı üst tarafına, eski sigorta hastanesinin yerine çok katlı otopark yapılmasını, çevre yollarının hızlarının 80 çıkartılmasını, kaleden itibaren adliyeye kadar olan yolun hızın 60 çıkartılmasını, kalenin yanındaki hamamın yanından karşıya üst geçidin yapılmasını, hal kavşağının 30 marta kadar bitirilmesini, eski genelevin acilen kamulaştırılıp yıkılmasını istiyorum. Söz değil icraat istiyoruz.

Hasan YILMAZ
Hasan YILMAZ - 5 ay Önce

SELAMUNALEYKÜM ben ballıca mahallesinde ikamet ediyorum .benim evimin araç park garajı bulunmaktadır ama ben ortalama 10 yıldır kendi aracımı iki sokak aşağıya bırakmak zorunda kalıyorum.yolların bozuk olma sebebiyle aracımı kendi evimin garajına bırakamıyorum. açık adreste vereyim belki bir umut gelirler. ballıca mahellesi 1066.sokak dulakdiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

cengiz ağca
cengiz ağca - 5 ay Önce

hangi yol düzgün bir tane yazarmısınız.belediye yetkilileri diyecekler şimdi kış şartları böyle olur diye.kardeşim yazın da aynı yollar .belediyemiz çalışıyor muşşşşşş

Salih bilgiç
Salih bilgiç - 5 ay Önce

Pirireis MAH 55063 sokak ve 55079 sokak 3 aydır bozuk gelip yapmadılar hala

Haydar İnce
Haydar İnce - 5 ay Önce

K.Maraş- Bulutoğlu yol ayrımından sonra yaklaşık 2 km.lik yol çok berbat. Dün Göksun tarafından gelirken havanın çok sıkıntı yaşadım.Havanın yağışlı olmasından dolayı müthiş kasisler oluşmuş. Yazdan beri bir türlü yapılamayan bu yol bizim için utanç kaynağı. Acilen yapılması lazım.

Halit eroglu
Halit eroglu - 5 ay Önce

Dönüklü mah yeşilkent mahallesinin yollarını beş yıldır hiç bir şey yapılmadı belediye başkanı koltukda oturub değil gitsin o yolun haline baksın

Ne yaparsan yap Düzelmezzz
Ne yaparsan yap Düzelmezzz - 5 ay Önce

Ağcal yolu iniş istikameti, Tekerek yolu kültür siresine doğru yol boyu,Tekzen önünden gidiş geliş yolu( bukadar saçmasapan bir kavşak yapılmasıda çabası) mezarlık önü sanayi istikameti,En önemlisi KAYSERİ YOLU AVM IŞIKLARINI GEÇTİKTEN SONRAKİ YOL

syf
syf - 5 ay Önce

Türkoğlu ilçe merkezindeki ara yollar sokakların hemen hemen tamamı diye bilirim özelliklede gaziosmanpaşa mahallesindeki sokakların tamamı diye bilirim daha geçen sene kilit parke yapılmasına rağmen çukurlaşmış çökmüş durumda su göletleri oluşmuş durumdadır.

ömer
ömer - 5 ay Önce

Jandarma kavşağından avşar a doğru inen yol boydan boya kazılmış ve düzgün kapatılmamış okul servisi ile düştük yolda hiç bir uyarı yok fotoğraflarını aldım araç arızalandı serviste bakılıyor faturalarla mahkemeye başvuru yapacam.

İBRAHİM AKPINAR
İBRAHİM AKPINAR - 5 ay Önce

KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT İLÇESİ ORMAN DAİRESİ MEVKİ AV. MEHMET AKİF KISAKÜREK CADDESİNDEKİ GİDİŞ VE GELİŞ YÖNÜNDEKİ ÇİFT ŞERİTLİ YOLUN SOL TARAFLARINDA ÇUKURLAR OLUŞMUŞ VE ARAÇLARIN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETMEKTEDİR
GEREĞİNİN YAPILMASINI BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİZ

KÜÇÜKCERİT
KÜÇÜKCERİT - 5 ay Önce

DEVEYE SORMUŞLAR BOYNUN NEDEN EĞRİ, ODA NEREM DOĞRU Kİ DEMİŞ. MESELENİN ÖZETİ...!!!

Mustafa
Mustafa - 5 ay Önce

150 Bin nüfuslu Elbistan ilçesindeki ana caddeler ve tüm sokaklar sıfırdan asfalt olması gerekiyor lakin zor gözüküyor iyi çalışmalar

Elbistan Mehmet
Elbistan Mehmet - 5 ay Önce

Elbistan Battal Gazi mahallesi söğütlü caddesi ,halin önü. 2014 'ün sonu aradım bu cadde çok kötü su birikiyor yol kaldırım yok dedim. İhalesi yapıldı yılbaşın da yapılacak dediler. Hâlâ o günden sonra zaman durdu yılbaşı gelmedi.

hakan taşçı
hakan taşçı - 5 ay Önce

Merhaba Moderatör;

K.Maraş Onikişubat İçesi Süleymanşah mahallesi Garbi sokağın yolu yıllardır bozuk. Büyükşehir belediyeye başvuruyorum yol ağı Onikişubat ilçesine ait deyip sallıyorlar. Onikişubat belediyesine başvuruyorum Büyükşehir belediyesi sorumluluk alanında deyip sallıyorlar. Ben anlamadım bu belediyecilik anlayışını. O onun üstüne atıyor o onun üstüne atıyor. Helal olsun diyorum aldıkları oylara

serhat g
serhat g - 5 ay Önce

Eski Serintepe Karakolunun önünden Çukurova Elektrik Anadolu Lisesine çıkan yok bozuk delik deşik olmuş görmüyormu belediye bu yolları yazık.

Ali
Ali - 5 ay Önce

Tekerek Mahallesi 94014 Sokak Ökkeş Gümüşer Ortaokulu yanı Özen sitesi Önü yola komple su göllendiğinden ne öğrenciler nede vatandaşlar yolda yürüyemiyorlar tam bir rezalet durum.

Hakkı İSTER
Hakkı İSTER - 5 ay Önce

Vatandaşlar yerine, Kahramanmaraş ili Belediyeleri Fen İşlerinden sorumlu muhteremlere sorulsa da, 2019 yılında nasıl bir çalışma programları var öğrensek.

içinizden biri
içinizden biri - 5 ay Önce

demem oki neden seçim zamanı sorun dile geliyor başka zaman değilde hem yol sorunundan başka sorun bittimi başka sorunlar yokmu her şey halledildimi bizler deyincew yapılmıyor medya deyince yapılacakmı bunlar

M. KARATAŞ
M. KARATAŞ - 5 ay Önce

K.MARAŞ merkezde bile yollar çok bozuk. örneğin: fatih mah. Kazancı camii yanında çukura düşmemek için kaç maya çalışıyoruz. . Bu kaçış her kaza getirebilir.

mustafa kekik
mustafa kekik - 5 ay Önce

Dulkadiroğlu İlçesi Doğu kent Mahallesi
Doguda bulunan mahallelere giden ana yol çukurlarla dolu olup arabalarımızın lastikleri ve cantları yamulmakta ve bu çukurların bir an önce tamir edilmesini istiyorum.
Doğu kente gelirken kiraz oglu kasaptan başlayıp doğu kent çıkışı ve şehre giderken tüm çukurların doldurulmasını istiyoruz. Yetkililere bildirilmesi

Mustafa özlü
Mustafa özlü - 5 ay Önce

Karanlı kavşak çevresi çok bozuk bir ilgilenelim

ali
ali - 5 ay Önce

şekerdere güzergahında ikitane üst geçit yapıldı. yaya geçitleri kapatılmalı ışıkta kaldırılmalı. hem üst geçit hem yaya geçişi OLURMU.

KAHRAMAN
KAHRAMAN - 5 ay Önce

Kiymetli hemşehrilerim,
gerçekten şu memlekete hiçbir hizmet yok! Basit şeylerle insanımızı kandırıyorlar. Neden bu şehirde tramvay hattı yok...
Neden yağmurlarda logarlar taşar, neden işsizlik hat savhada, Akp diyorki kimi koysak kazanırız gelin hizmet yoksa oyda yok diyelim.

46
46 - 5 ay Önce

Bu ak partinin yolu yol değil sıkı yaratacak gibi duruyor

VATANSEVER
VATANSEVER - 5 ay Önce

Elbistan'ın esentepe akbaş caddesinin sonu no:133

CAN
CAN - 5 ay Önce

Adana yolundan hal kavşağından hal caddesi kavşağına dönünce araba yüksek asfattan engin asfalta düşüyor aylarca bir yetkili geçmemiş kimse de ilgilenmiyor. Saygılarımla

abcdef
abcdef - 5 ay Önce

yeni çevre yolu yeni yapıldı ama asalft çökmüş , 9 numaralı otobüs hattı yolu bozuk binevlerden itibaren. araçla gidip gelirken hergün problem yaşıyoruz.

genel olarak kmaraş yolları kadar bozuk yollu şehir yoktur. araçlar sanayiden çıkmıyor saglam yol yok.

ARİF MESUT PARSIL
ARİF MESUT PARSIL - 5 ay Önce

Doğukent yolu tamamen sıkıntılı. Hem geliş yönünde hem gidiş yönünde hayli bozuk yerler var. Kuvvetli yağmurda ırmak gibi akan yerler var

Mehmet Gül
Mehmet Gül - 5 ay Önce

Allah rızası için dünyanı en kötü şehir içi yollarını da bir haber yapın. Belki ar ederler. Pazarcık arkadaşlar Pazarcık dünyanın en kötü şehir içi yollarına sahip şehir.Ama biz zeki milletiz!!! Yakup Bozdağ'ı yine aday yaparlar,Bizde akıllanmamış gibi yine Yakup'a oy veririz.Aha seçimi bekleyip görelim.

kurt
kurt - 5 ay Önce

bana bir tane saglam yol söyle her yıl arabaların alt duzenesi tangur tungur sıfır araba aldım ıkı senede alt düzenesi gitti arabanın bana saglam yol gösterecek bir tane söfor tanımam bir çukurdan kacım diyorsun ileride başka çukur her yer kasis sanki ralli yapıyor maraşın bütün soforleri alt geçit yapıldı geçit bitiyor ışıkda bekliyoruz bu ne nane ne turşu ? O Kadar park var ulaşım yok 15 temmuz parkı yapıldı 100 trilyon üstü bütçe ile önünden geçen otobüs nadir var buradan yetkili kişilere sesleniyorum lütfen 15 temmuz parkı ve abdulhamithan camisine halk otobüsü yapılsın iki otobüse binmek ne demek ya yuruyerek gitsek de 30 dakika sürer çarşıdan biniyoruz dolan dolan her sey yanlış bu şehirde

ADAMIN AKLI KALMAZ BU ŞEHİRDE
ADAMIN AKLI KALMAZ BU ŞEHİRDE - 5 ay Önce

ALLAHIMIZA ÇOK ÇÜKÜR BÜTÜN YOLLARIMIZ YAMALI ÇUKUR BOL SET BOL BAŞKA ŞEHİRDE YAŞAMAK MI O DA YAKINDA OLUR

Karahüyük
Karahüyük - 5 ay Önce

Elbistan Karahüyük yolu var sayın Mahir Ünal ın köyü? Ama o yol berbat acaba Mahir bey köye gelirken hiç mi görmüyor ya da helikopterle mi iniyor köye :) yazık yazık bir yolu 1 senedir yapamayan lar utansın

oğuz kelebek
oğuz kelebek - 5 ay Önce

otagar karşısı adana yolu geliş istikameti ışıklara yaklaşıncaya denk bozuk

Yusuf
Yusuf - 2 ay Önce

K maraş türkoğlu murat çakıroğlu büyük imalıdan yukaŕı yolllar bozuk yıgınçıkdan öbür taraf dahada bozuk köye gitmeye korkuyorum


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154