Karakoç Ailesinin Mutlu Günü

Türk şiirinin beyaz kartalı, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Bahettin Karakoç'un torunu Mehmet Sait Karakoç ile Merve Nur Şanlıdağ dünya evine girdi. Eğitimci Oğuz Karakoç oğlu Mehmet Sait'in düğününü yapmanın mutluluğunu yaşadı.

YAŞAM 10.09.2019, 20:09
Karakoç Ailesinin Mutlu Günü
banner257

Türk şiirinin beyaz kartalı, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Bahettin Karakoç'un torunu Mehmet Sait Karakoç ile Merve Nur Şanlıdağ dünya evine girdi. Eğitimci Oğuz Karakoç, oğlu Mehmet Sait'in düğününü yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Milli Eğitim camiasının sevilen ismi Oğuz Karakoç’un oğlu Mehmet Sait Karakoç ile Merve Nur Karakoç hayatlarını birleştirdi.

Arsan Center Laledan Düğün Salonunda gerçekleşen görkemli düğün töreninde Kahramanmaraş siyasetinin önemli isimleri ve eğitim camiası bir araya geldi. Çiftin nikâhlarını ise Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör kıydı.

Çiftin nikah şahitliğini Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Türk İslam Karakoç, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir ve Habibe Öçal ile Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara yaptı.

Mehmet Sait Karakoç İle Merve Nur Karakoç’un aileleri ise bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz da evlenen çifte mutluluk diledi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Özdemir ve Habibe Öçal dünya evine giren çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?