Kuzey Çevre Yolu 3.Etap çalışmaları devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey çevre Yolu 3. Etap çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

YAŞAM 14.01.2019, 15:40 14.01.2019, 15:44
Kuzey Çevre Yolu 3.Etap çalışmaları devam ediyor
banner257

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kuzey çevre Yolu 3. Etap çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta Dulkadiroğlu İlçesi ile Onikişubat İlçesi’ni kuzeyden birbirine bağlayacak, Gaziantep Yolu Havaalanı kavşağından başlayıp, Kılavuzlu bölgesine kadar kuzeyden giden ve 30 kilometrelik bir güzergahı kapsayan yolda birinci, ikinci ve dördüncü etap çalışmaları tamamlandı.

Kuzey Çevre Yolu üçüncü etap çalışmaları bir taraftan Alıçsekisi bölgesinde bir taraftan da Ulutaş bölgesinde devam ediyor.

Onlarca iş makinesinin çok hızlı bir şekilde bölgede birkaç yerde çalıştığı Kuzey Çevre Yolu’nda bir taraftan yol açma, bir taraftan kayaların kırılması devam ederken bir taraftan da cephe duvar betonları dökülüyor ve kutu menfezleri konuluyor.

Ulutaş bölgesinde yürütülen dolgu ve malzeme serimi çalışmaları ile Kuzey Çevre Yolu, Dulkadiroğlu Belediyesi külliyesine, oradan da 55 metrelik yeni açılan bulvara bağlanacak.

Havalimanı kavşağından başlamak üzere Kuzey Çevre Yolu’na bağlanacak olan 55 metre genişliğindeki yeni bulvarın tamamlanarak trafiğe açılması ile Gaziantep yolu üzerinde yaşanan trafik yoğunluğu biraz azalırken, Kuzey Çevre Yolu’nun tamamlanması ile şehir içerisinde seyreden trafik rink hatlarına aktarılacak.

Yorumlar (13)
Dexter 3 yıl önce
Maras belediye sinin iliğini sömürecek bir proje. Harcanan paraya yazık. Kim çevre yolu diye ahir dağına çıkıp geri aşağı iner
YAW HE HE 3 yıl önce
HAL KVŞAĞINI BİTİRİN ÖNCE.K.MARAŞ ANDIRIN YOL AYRIMI ARASINDAKİ 10 KM LİK YOLU BİTİRİN 30 KM KUZEY ÇEVRE YOLUNU YAPANA KADAR.
Arıstokrat46 3 yıl önce
Hal kavşağı kaçıncı etapda...
Ahmet Fatih Tahiroğlu 3 yıl önce
Fatih Erkoç başkanımız bu şehrin görmediği çok maliyetli büyük altyapı projelerini yaptı. Ufku geniş bir insan. Şahsi olarak hiç bir katkısı olmadı bana. Hatta red gördüm. Ama Fatih başkanının hakkını teslim edelim. İnşAllah devletimiz ondan başka bir alanda istifade eder.
asılkahramanmaraşlı 3 yıl önce
onun içindir ki en ufak yağışta logarlar tıkanıyor.
Aristokrat46 3 yıl önce
Maaşın yüzde onunun işine yarayan yüzde doksanı ı yoksayan anlamsız bir proje bu yolu bitirene kadar hal kavşağını bitirin...
Enflasyon ? 3 yıl önce
Türkiye’de son altı ayda enflasyonun en yüksek olduğu yer Hatay -Osmaniye - Kahramanmaraş’tır
Hayat pahalılığının azalması için yüksek fiyatların düşmesi için çeşitli çağrılar ve haberler yapılmalıdır .
Bir yerde ekonomik durgunluk varsa bu herkesi etkiler
Ekonomi 3 yıl önce
Ekonomik hareketlilik için ne ya da neler yapılmalıdır ? Esnafın , çiftçinin ,işçinin köylünün memurun kısaca vatandaşın bu ekonomik hareketliliğe ihtiyacı var doların 3.50 ye düşmesi için ne kadar bekleyeceğiz ?
Faiz oranlarının 14-15 puan seviyesine inmesi için neler yapılmalıdır ?
KAHRAMANÖKKEŞ 3 yıl önce
Maraş'in ve Maraşli'nin görüp göreceği en kaliteli ve en anlamli proje kanimca Kuzey Çevre Yolu'dur.Ahmet Fatih Bey sizlere yürekten katiliyorum.Sayin Baskana saygilarimi sunuyorum.
İnsanoğlu 3 yıl önce
"Dertli insan içi duman dolu bir odaya benzer.
Onu dinlemek; o odaya bir pencere açmak gibidir."
Mevlâna...
V.A. 3 yıl önce
ŞUAN ÇOK ACİL DEĞİL
Edem46 3 yıl önce
Aslı görevini zi halka lutf diye yansıtmaktan utanç duymuyorsunuz
KAHRAMANÖKKEŞ 3 yıl önce
Dexter Sen ne çok sey biliyorsun öyle yaa ama çok Boş konusuyorsun.En azindan gölge etme lütfen.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı