Madenoğlu, Muharrem orucunu Akköy’de açtı

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, ilçeye bağlı Akköy köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Akköy Cemevi’ni de ziyaret eden Madenoğlu, Muharrem orucunu vatandaşlarla birlikte açtı. Yağmur nedeniyle elektrikleri kesik olan...

YAŞAM 24.10.2015, 19:33
Madenoğlu, Muharrem orucunu Akköy’de açtı
banner257
Zonguldak’ın Ereğli ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, ilçeye bağlı Akköy köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Akköy Cemevi’ni de ziyaret eden Madenoğlu, Muharrem orucunu vatandaşlarla birlikte açtı. Yağmur nedeniyle elektrikleri kesik olan köyde şarjlı lambalar ışığında vatandaşlarla da sohbet etti.

Ereğli’ye atandığı günden bu yana köylere ayrı bir ilgi gösteren Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Cumartesi gününü ilçeye Bağlı Akköy köyünde geçirdi. Köyde Alevi Dedesi Mefa Arslanoğlu, Köy Muhtarı Nuh Karakız, Hoca Sedat Demirer ve köylüler tarafından karşılanan Madenoğlu, köyü gezdikten sonra köy hakkında bilgiler aldı. Köydeki eksiklikleri yerinde inceleyen Kaymakam Nazım Madenoğlu, daha sonra Cemevi’ne geçti. Burada vatandaşlarla da sohbet eden Madenoğlu, köylülerin de sorun ve sıkıntılarını dinledi. Köylülerle Hz. Hüseyin’in şehit edilişi ile ilgili de konuşan Kaymakam Madenoğlu Muharrem orucunu da köylülerle birlikte açtı. Madenoğlu ilgiden dolayı memnuniyet duyduğunu kaydetti.
Yorumlar (0)
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 20 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:37
Öğle 12:48
İkindi 15:27
Akşam 17:49
Yatsı 19:09