MAHAVK Başkanı Cemil Önder'den 12 Şubat Kurtuluş'un 101. Ylılı Mesajı

Kahramanmaraş Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü (MAHAVK) Derneği Başkanı Cemil Önder, Kahramanmaraş'ın kurtuluşunun 101. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

YAŞAM 12.02.2021, 18:32
MAHAVK Başkanı Cemil Önder'den 12 Şubat Kurtuluş'un 101. Ylılı Mesajı
banner257

Kahramanmaraş Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Kulübü (MAHAVK) Derneği Başkanı Cemil Önder, Kahramanmaraş'ın kurtuluşunun 101. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Yamaç Paraşütüyle Kahramanmaraş'ı sınırların dışında, dünyaya tanıtan MAHAVK'ın Başkanı Önder şunları söyledi:

"Bugün Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden Kurtuluşunun 101. yılını kutluyoruz. Düşmana karşı verdiği inanılmaz mücadeleyle namı sınırları aşan, Kurtuluş Savaşına ilham veren, kurtuluş savaşına hazırlanan Türk ordusuna ve Türk Milletine moral kazandıran Maraş, Kurtuluş Savaşının öncü şehirlerinden biridir.

Kurtuluş Mücadelesine katılmayan tek bir ferdi olmayan Kahramanmaraş'ın 7'den 70'e her bir ferdi kahramandır. Bu duygularla Kahraman şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılını kutluyorum"

Yorumlar (1)
Özgür 12 ay önce
Memleketimizin tanıtımına sağladığın katkılar için teşekkürler,
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı