Aşçılar Mengen'de kampa girecek

1. Ulusal Aşçılık Kampı, 25 Nisan-2 Mayıs 2015 tarihleri arasında Mengen’de düzenlenecek. Mengen Kaymakamlığı, Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) ve Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin desteğiyle...

Aşçılar Mengen'de kampa girecek
1. Ulusal Aşçılık Kampı, 25 Nisan-2 Mayıs 2015 tarihleri arasında Mengen’de düzenlenecek. Mengen Kaymakamlığı, Mengen Belediyesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) ve Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin desteğiyle ASOMDER koordinatörlüğünde düzenlenecek kamp, Türk aşçılık eğitimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Üniversitelerin Aşçılık, Gastronomi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ile Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölüm ve programlarındaki öğretim elemanları ile öğrencileri bir araya getirerek mesleki gelişimlerine ve vizyonlarına katkı sağlamayı da amaçlayan kampa, her bölümden 2 öğrenci ve 1 öğretim elemanı katılacak; kamp kapsamında konferans, seminer ve paneller düzenlenecek, workshoplar gerçekleştirilecek, film gösterimleri yapılacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122