Başkan Güngör Kahramanmaraş'taki Boğaziçi Kavşağı'nda İncelemede Bulundu

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde bulunan ve Hindistan'daki kavşakları andıran Boğaziçi Kavşağı için ilk adım atıldı. Büyükşehir belediye Başkanı Hayrettin Güngör kavşakta incelemelerde bulundu ve proje hakkında bilgi aldı.

YEREL YÖNETİM 04.04.2021, 00:36
Başkan Güngör Kahramanmaraş'taki Boğaziçi Kavşağı'nda İncelemede Bulundu
banner257

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, ulaşım yatırımları kapsamında yapılması planlanan 2 yeni kavşak alanını yerinde inceledi. Onikişubat İlçesi Fatih Mahallesi Kadir Paşa Bulvarı ile Tekerek Mahallesi Boğaziçi Bulvarı’nda incelemelerde bulunan Başkan Güngör, projelerin teknik detaylarına ilişkin bilgi aldı. Yapılması planlanan kavşaklarla trafik akışının ve yaya geçişlerinin düzenlenmesi, bölgede yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesi hedefleniyor.

Boğaziçi Kavşağı Büyük Tehlike Arz Ediyor

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde bulunan ve Hindistan'daki kavşakları andıran Boğaziçi Kavşağı, sürücüler ve yayalar için çok büyük tehlike arz ediyor. Haber46 daha önce defalarca yaptığı haberlerle durumu kamuoyunun bilgisine sunmuştu. Haberlerimiz sosyal medyada da büyük ses getirmiş ve kavşak Hindistan'daki kavşaklara benzetilmişti.

Şehrimize Hayırlı Olsun

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör incelemeler sonrası yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş’ımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ulaşım alanında planladığımız iki yeni yatırım alanını yerinde inceledik. Fatih ve Tekerek Mahallelerimizde yapacağımız yeni çalışmalarla trafik akışını düzenlemiş olacağız. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (13)
46 1 hafta önce
Şimdi bunlar burayi yapar hizmet etmiş olurlar.ne yaptiniz ?
-bugaziçine kavşak yaptik
Edeci 1 hafta önce
Vay be memlekete hiç bişey yapılmayınca artık kavşaklara bile yatırım demeye başladılar sanırsın boğaz köprüsü inşa edicekler
Vatan 1 hafta önce
Anlaşıldı ...bu memlekette medya ya düşmeden ne iş yapılacak ne adalet sağlanacak...Yazıklar olsun bunu görmeyen seçmene...seçemeyene...
Hakkı İSTER 1 hafta önce
Fatih mahallesindeki kavşak Başkanımız döneminde yapıldı. Hatalı olduğunu herkes gördü. Sorumlusu kim ise benzer görev verilmemesi lazım.
vatansever 1 hafta önce
dulkadiroglu belediyesinin önündeki kavşagada bi el atın adamlar resmen mahalleyi kapatmişlar
Türk 1 hafta önce
AKDO kavşağında bir gün büyük bir kazaolursa sorumlusu ve vebali bu projeyi çizende
Kürşat46 1 hafta önce
Bir tanesi de çıkıp sormaz ; 19 yıldır bu kavşaklar neden yapılmadı diye ?
HAS MARAŞLI 1 hafta önce
Sayın Başkan belediye de birden fazla maaş ve huzur hakkı alan personeliniz var mı ? Varsa Kamu ile paylaşırsanız memnun oluruz.
muhammed 1 hafta önce
boş boş boş
Yusuf 7 gün önce
Önce açtıkları kahramanmaraş kanalını bitirsinler Arsan kavşağını.
ökkeş 1 hafta önce
Sayın belediye yetkilileri. Maarif mahallesindeki yolların yanındaki toz toprak alanları yeşil alan yaparmısınız
Cihat Ali Canlı 1 hafta önce
Asıl Akdonun önü Hindistanı andırıyor. Bunu görmüyormu hiç kimse. Daracık geçiş var asıl oraya battı çıktı tarzı bir geçiş sağlanması lazım.
Hüsin 1 hafta önce
İnceleme yapılmış ve yapılacakmış şimdiden hayırlı olsun diyorlar yapılmadan hayırlı olsun denmez. Yapıldıktan sonra denir tabi yapılırsa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 14 Nisan 2021
İmsak 04:27
Güneş 05:52
Öğle 12:38
İkindi 16:18
Akşam 19:13
Yatsı 20:33