Başkan Güngör Tarihi Kapalı Çarşıda Esnafları Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarihi Maraş Çarşısı’nı ziyaret etti. Beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Rüstem Keleş, KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak, Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Yıldız, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Fatih Bülbül ile Tarihi Maraş Çarşısını gezen Başkan Güngör, esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Güngör Tarihi Kapalı Çarşıda Esnafları Ziyaret Etti

Tarihi Maraş Çarşısı’nda esnaf ile bir araya gelen Başkan Güngör, “Tarihi çarşımızın Atatürk Bulvarı’na bakan cephesinde iyileştirme planlıyoruz. Ekibimiz üzerinde çalışıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın destekleriyle yatırımımızı hayata geçireceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör,Tarihi Maraş Çarşısı’nı ziyaret etti. Beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Rüstem Keleş, KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak, Genel Sekreter Yardımcısı Nihat Yıldız, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Fatih Bülbül ile Tarihi Maraş Çarşısını gezen Başkan Güngör, esnafa hayırlı işler diledi, vatandaşlarla da sohbet etti.

Esnaf Ziyareti

Başkan Hayrettin Güngör, “Esnafımızla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün şehir tarihimizde önemli bir yeri olan Tarihi Maraş Çarşımızı ziyaret ettik, esnafımıza hayırlı işler diledik. Gelen talepleri tek tek not aldık. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un şehrimizi ziyaretinde müjdesini verdiği cephe iyileştirme çalışması ile ilgili bilgileri paylaştık” diye konuştu.

HABER FOTOĞRAFLARI

Hayırlı Olsun

Tarihi Maraş Çarşısı Cephe İyileştirme Çalışmasının bölgeye değer katacağını belirten Başkan Güngör, “Tarihi çarşımızın Atatürk Bulvarı’na bakan cephesinde iyileştirme planlıyoruz. Şehrimizin tarihi dokusunu yansıtan önemli bir proje olacak. Ekibimiz üzerinde çalışıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın destekleriyle yatırımımızı hayata geçireceğiz. Bölgedeki esnafımıza ve şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kayt
kayt - 2 ay Önce

dükkanların cephelerini kimin parasıyla yenileyeceksin....cebinizden mi harcıyorsunuz? oturanların sanki babasının malı...ne kadar kira veriyorlar....bu işe esnaflarda maddi destek versin...kimin parasını kime harcıyorsunuz....

Alyanak osman
Alyanak osman - 2 ay Önce

Baskan esnaf gezecegine su ekmek gramajlarini kontrol et, fiyatlari denetle, adamlar meydani bos bulmus ne grami takan var ne fiyati, yedirdiler bize dogal ekmek adi altinda fais fiyattan ekmegi, bir belediye calisani da yaw sizin rayisiniz 1tl neden 1.25 tlye satiyorsunuz diyemedi, yazik yazik, bu kadar vurdum duyulmaz olmaz,

Turkoglu
Turkoglu @Alyanak osman - 2 ay Önce

Siz gelinde turkoglunu gorun, 0.60 kurusa bile ekmek var, ali babanin ciftligi ortalik, basak unlu mamulleri marasta ekmek rayisi 1tl iken cayir cayir ekmegi 1.25tl ye satti, simdi ayni firin 0.60 tl ye turkoglunda satiyor ekmegi, ya maraslilar saf ya da turkoglular sansli, ekmek gramaji Allaha emanet, ciftlik ya ortalik belediye yatiyor, denetim yok tartim yok, ye kurkum ye

HAS MARASLİ
HAS MARASLİ - 2 ay Önce

BASKANİM PAZARCİK A GİDERSENİZ DOKULEN BETON ASFALTIN KALİTESİNİ SİZ KONTROL EDERSENİZ PAZARCİK HALKİ OLARAK MEMNUN OLURUZ

Onikişubat gelmeden lutfen
Onikişubat gelmeden lutfen - 2 ay Önce

Sayın Başkanım Onikişubat belediyesi imar müdürünün yaptıgı usulsüzlük leri düzeltin, kaçak yapıları olan site inşaatında iş bitirmeyi ruhsatı ni verdi.

ALİ YILDIRIM
ALİ YILDIRIM - 2 ay Önce

Kpalı çarşıda eksik kalanlarıda yapsınlar ön cephe kapalı çarşı tarzı yapılsın üst katlar yıkılsın.

Ede46
Ede46 - 2 ay Önce

Reklamları izliyorsunuz ... yazık yazık maras a oysa ne ümitlerle getirilmişti alın size ikinci erkoç vakası...havasından midir ? Suyundan midir ? Şehre gelenler reklam fenomeni oluyor

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı @Ede46 - 2 ay Önce

havasından da değil suyundan da değil.seçmesini bilmeyen yönetilmesini bilmeyen halkımdan kaynaklanıyor ama müstehak bu millete.

ulubatlı
ulubatlı - 2 ay Önce

maraş esnafı ağzı ile kuş kapsa bulunduğu durumdan öteye gidemez. esnaflık bir meslek, sanat gibidir.oda malesef maraş esnafına kısmet olmamış.

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 2 ay Önce

BAŞKAN GÖRÜLEN ODURKİ,BÖLGEYE GİTMİŞSİNİZ. ORADAKİ KALDIRIM İŞGAL REZALETİNİ GÖRMEMENİZ MÜMKÜN DEĞİL, SİZ BİR BAŞKAN OLARAK İŞGALİN KALDIRILMASI İÇİN BİR YAPTIRIMINIZ OLMADIMI VEYA İLGİLİ BİRİMLERE BİR TALİMATINIZ OLMADIMI? BU KADAR FÜTURSUZCA İŞGALİN ENGELLENMESİNE MÜSAMAHA GÖSTERİRSENİZ DAHA BÜYÜYEREK DEVAM EDECEKTİR. VATANDAŞ YÜRÜMEK İÇİN CAMBAZLIK KONUSUNDA BAYAĞI YOL ALDILAR.


SIRADAKİ HABER