Başkan Karalar, Barış Mahallesi’nde incelemelerde bulundu

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Barış Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek, incelemelerde bulundu.Başkan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte haftada...

YEREL YÖNETİM 31.01.2015, 15:57
Başkan Karalar, Barış Mahallesi’nde incelemelerde bulundu
banner257
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Barış Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek, incelemelerde bulundu.

Başkan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte haftada en az 4-5 mahalleyi gezip sorunları yerinde gördüğünü söyledi. Başkan Karalar, şunları söyledi: “Hem sizlerle dertleşelim hem de sorularınızı dinleyelim istedik. Her hafta 4-5 mahalleye gidip sorunlarınızı dinleyeceğiz. En çok kadınları dinleyeceğiz. Kimse kusura bakmasın, mahallenin sorunlarını en iyi bilen kadınlardır, o yüzden ben kadınlar tarafındayım." ifadelerini kullandı. Mahalle halkının şikayetlerini alan Karalar, mahallede yapılması planlanan kentsel dönüşüm ile ilgili bilgi verdi.

Karalar, "Kentsel dönüşüm için 4 kez TOKİ'ye gittim. Anlaşma yapılmış, yetki TOKİ'ye devredilmiş. Belediyenin hiçbir söz hakkı kalmamış. Biten evleri teslim ettiler. Şimdi buranın devamı var. 1100 konut daha yapılacak. Biz bununla ilgili ne zaman başlayacağını söyleyemeyiz. Anacak şunu yaparız, gelecek hafta TOKİ Başkanı Adana'ya gelecek. Ben buraya da getireceğim. Kendisine söyleriz, insanların mağdur olduğunu söyleriz. Ancak biz 2. etapla ilgili araştırma yapacağız, insanlar evet derse olacak." şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?