Dulkadiroğlu Belediye Meclisi 4 Haziran'da Toplandı

Dulkadiroğlu Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere 4 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 10.00'da toplandı.

Dulkadiroğlu Belediye Meclisi 4 Haziran'da Toplandı

Dulkadiroğlu Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere 4 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 10.00'da toplandı.

04 Haziran 2014 Çarşamba 13:25
Dulkadiroğlu Belediye Meclisi 4 Haziran'da Toplandı
Büyükşehir Belediye Meclis Salonu'nda Belediye Başkanvekili Cevdet Özdemir başkanlığında toplanan Dulkadiroğlu Belediyesi şu gündem maddelerini görüştü:

 Gündemin birinci maddesinde Açılış, yoklama ve eski tutanak özetinin görüşülmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesinde Kurtuluş Mahallesi Belediye Çarşısı 2/c sayılı kaset satışı yapan işyerinin faaliyetini baharatçı olarak değiştirilmesinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin üçüncü maddesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesi Zabıta İdari Yaptırım Yönetmeliğinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin beşinci maddesinde Yazı İşleri Müdürlüğünün gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin altıncı maddesinde Mali Hizmetler Müdürlüğünün gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin yedinci maddesinde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin sekizinci maddesinde Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünün gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin dokuzuncu maddesinde Fen İşleri Müdürlüğü Teşkilat Yönetmeliğinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin onuncu maddesinde Fen İşleri Müdürlüğünün Park ve Yeşil Alanların Bakım ve Onarımı Hizmet Alımı ihalesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin onbirinci maddesinde Fen İşleri Müdürlüğünün Yol Asfalt ve Kaldırım Bakım ve Onarım Hizmet Alımı ihalesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin onikinci maddesinde Temizlik İşleri Müdürlüğünün Gelecek yıllara yaygın hizmet yüklenmelerinin görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin onüçüncü maddesinde İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğünün Hizmet Alımı ihalesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin on dördüncü maddesinde İmar Plan ve Tadilatlarının görüşülmesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen on beşinci maddede Fen İşleri Müdürlüğünün iş makinaları kiralama işinin hizmet alımı ihalesi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen on altıncı maddede İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün Destek Hizmetleri Müdürlüğü kurulması hakkında norm kadro tahsisi teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen on yedinci maddede meclis toplantısına katılamayan üyelerin izinli sayılmaları teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen on sekizinci maddede İmar Plan Tadilat ücretlerinin belirlenmesi teklifi Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Daha sonra Belediye Başkanvekili Cevdet Özdemir komisyonun maddeyi görüşerek karara bağlaması için oturuma ara verdi.

Dulkadiroğlu Belediye Meclisi'nin ikinci oturumunda Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen teklif maddeler halinde okunarak oybirliği ile kabul edildi.

Bir sonraki Meclis Toplantısının 2 Temmuz 2014 Çarşamba günü saat 10.00'da toplanılmasına karar verilerek meclis sona erdi. 

Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
1man 2014-06-04 14:24:27

Biz sizleri seçerken ofis çalışanları olasınız diye seçmedik. Şehrin sorunlarını ve özellikle de önceki yönetimler tarafından makus talihine terkedilmiş Dulkadiroğlunun sorunlarını çözebilmeniz için seçtik. Bir gün haber çıkmıyor ki artık çalışmalara start verildi diye duyalım. Yok başkan şehrin dışına çıktı vekil olarak şunu yerine atadı, yok efendim meclis toplantısıydı kabuldü tebrikti derken ne zaman çalışmaya başlayacaksınız daha ilk kazmayı vurmanızı bekliyoruz. Bu gün sabahtan bu yana Aslanbey mahallesinin suyu kesik aldırış eden yok, bilen yok. Biraz da sahalara dönün. yol hizmet vs.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126