Güngör: Gece Gündüz Şehrimize İçin Çalışıyoruz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İdaresi şube müdürleriyle bir araya geldi.

YEREL YÖNETİM 20.09.2019, 18:10
Güngör: Gece Gündüz Şehrimize İçin Çalışıyoruz

Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ şube müdürleriyle bir araya gelen Başkan Güngör, “Şehrimiz için istişarelerimize devam ediyoruz. Gecemiz, gündüzümüz, söz verdiğimiz gibi Kahraman şehrimize hizmetle geçiyor” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi ile Su ve Kanalizasyon İdaresi şube müdürleriyle bir araya geldi. Çamlıca Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Güngör’ün yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen ile daire başkanları da hazır bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş için gece gündüz, birlik ve beraberlik içerisinde çalışıldığını belirtti. Başkan Güngör, “Şehrimiz için istişarelerimize devam ediyoruz. Gecemiz, gündüzümüz, söz verdiğimiz gibi Kahraman şehrimize hizmetle geçiyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (14)
Alyanak osman 7 ay önce
Hayrı emmi kusura bakma gecede seni göremiyoruz gündüzde, tek gordugum yer var seni oda zengin düğünlerinde nikah memuru olarak
Hakkı İSTER 7 ay önce
KASKİ, kış öncesi yağmur rögarlarını ne zaman temizleyecek. Harıl harıl çalışma ifadesinden ne kast ediliyor. Bu ifadeler klişeleşmiş artık. Şehrin gerçek gündemlerinin ele alınması gerekiyor. İCRAAT bekliyoruz.
mustafa 7 ay önce
geceyi gündüzü boş verin de 1 ayda bitecek dediğiniz tren yolu köprüsünü 5 ay da zor açtınız sizin gece gündüz çalışmanız böyle ise vay halimize gece çalışmayı boşverin sadece gündüz çalışsanız da yeter bize ama siz onu da yapmıyorsunuz
Eksikler ede not alin 7 ay önce
1-her semte bir yasli bakim evi acil cagri sistemi
2-her semte yeni kres ve ana okullari
3-her semte kapali pazar yerleri
4-elektrik ve internet hattinin yeraltina tasinmasi
5-cadde ve kaldirim isgali totemperestlik
6-trafik isik ve uyari sistemleri
7-kaldirimlarda yurunmuyor
8-her isteyen binalari istedigi renge boyayamaz
9-muteahit keyfine göre binayi güneşe dogru ceviremez
10- kaldirima , agaç altina cöp konulamaz pislik saciliyor
Kolay gelsin
Hmmm 7 ay önce
Gece gündüz çalıştığınız böyle sorunlara çözüm bulmuyorsa, 2 aylık işler 2 sene de tam manasıyla bitemiyorsa sadece mesai yapsanız ne olur bu şehrin hali düşünemiyorum.
Elektrik ve internet hatları ne zaman yerin altına alınacak 7 ay önce
Sayın başkan ,Elektrik ve internet hatları ne zaman direklerden yerin altına alınacak? Teşekkür ederim başka sorum yok
ömer 7 ay önce
ağam bizimle eğleni.
Ökkeş 7 ay önce
Selam şehrin göbeğindeki seritepe mağralı köylerine ne zaman imar vereceksiniz gece gündüz çalışıyoruz diyen insan kalabalığı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın