Hayrettin Güngör'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ödül

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yüzde 67.60 oy oranıyla Türkiye genelinde üçüncü Büyükşehir Belediye Başkanı oldu ve ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

YEREL YÖNETİM 28.04.2019, 23:02
Hayrettin Güngör'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ödül
banner257

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde en çok oy alan belediye başkanlarını ödüllendirdi.

AK Parti’nin Kızılcahamam’da gerçekleştirilen 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde en çok oy alan büyükşehir, il ilçe ve belde belediye başkanlarına ödül verdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde yüzde 67.60 oy oranıyla Türkiye genelinde üçüncü Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden ödülünü alan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör: “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdimleriyle Yerel Seçimlerde Büyükşehir Belediyeleri arasında üçüncülük ödülümüzü aldık. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Cumhur İttifakı teşkilatlarımıza ve başarının asıl sahibi hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
ali ak 1 yıl önce
Hızlı tren Maraşa gelseydi ( Maraş halkı kandırılmasaydı hızlı tren gelecek diyip projesinde köprüagzından geçip gitmeseydi. ki dünyada tren şehir merkezlerinden geçer ve bundan dolayı tercih edilir.) kayseri yolu zamanında bitirilseydi. ilçe yolları başka şehirlerde yapıldığı gibi duble yapılsaydı. bir Andırın yolu hala köy yolu gibi. her şehre 1000-15000 yataklı hastane yapılırken maraş 400 yataklı hastane ile kandırılmasaydı. her şehre görkemlı stadlar yapılırken Maraşa olanla idare edin denmeseydi. En işlek yol olan Nurdağı yolu sıcak asfaltla kaplanıp bitirilseydi zamanında. şehri içinden geçen antep kayseri adana yollarında doğru düzgün alt üst geçitler kavşaklar yapılsaydı. Maraş halkı % 80-90 oy verirdi. bu verilen oylar zaten Erdoğan sevgisinden. yapılan hizmetlerden değil.
Halk 1 yıl önce
Hey gidi günler hey, görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler,....
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat 1 yıl önce
Hayy maşAllah ALLAH ım esirgesin rabbim yar ve yardımcın olsun inşAllah başkanım rabbim seni başımızdan eksik etmesin Allaha emanet olun başkomutanım burdan türkiye cumhurbaşkanına vede güngör başkanıma selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE
LOGİC FAİL 1 yıl önce
Eğer başarı varsa eski başkan eğer başarısızlık varsa da eski başkan.. Ödül neden yeni başkan? Sorular sorular..
rozturk.59 1 yıl önce
AaKaPe' ye Oy Verenlere de Başkan Kol Böreği Dağıtacakmış...!!!???
ahmet hıdır 1 yıl önce
oyu veren maraşlının ödülü ne olacak bakalım
fakat 1 yıl önce
bir önceki seçimlerde cumhurbaşkanlığında %75 1014 yerel seçimlerinde %58+%30=%88 düşmüş mü yükselmiş mi. bence iyi bir matematik kursundan ücretli kurs alın devlet okullarında matematiği öğrenememişsiniz. haaa pardon lurslar kapndı peki şimdi ne olacak matematik bilmeyen çoğaalacak vahhh memlektim vahhhhhhhhhhhhhhhh
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?