İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir Görevden Alındı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir, Başkan Fatih Mehmet Erkoç tarafından görevden alındı. Peki Melike Özdemir kimdir?

İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir Görevden Alındı
banner208

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir, Başkan Fatih Mehmet Erkoç tarafından görevden alındı. Peki Melike Özdemir kimdir?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Melike Özdemir'i görevden aldı. Kamuoyunda bomba etkisi yaratan haberle ilgili ayrıntılı bilgi gelmezken görevden almanın nasıl karşılanacağı merak konusu.

Bu arada Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi web sitesinde Melike Özdemir halen İmar ve Şehircilik Daire Başkanı olarak görünüyor.

Melike ÖZDEMİR Kimdir?

İmar ve Şehircilik Daire Başkanı

01.02.1980 Kahramanmaraş Doğumlu olan Orta ve Lise Eğitimini Çukurova Elektrik Anadolu Lisesinde tamamlayan. 1997-2001 Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitim gören ve 2001 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansına başlayıp 2004 yılına kadar K.S.Ü de Araştırma görevlisi olarak görev yaptıktan sonra 2004 Aralık ayında  Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Mühendis Kadraosuna naklen Geçiş Yapmıştır. 2008 - 2012 yılları arasında Müdür Yardımcılığı görevi yapan, Daire Başkanımız Melike Özkan Özdemir evli ve 2 çocuk annesidir.

2012-2014 iMAR MÜDÜRLÜĞÜ

2013-2014 başkan yrdm.

2014 daire başkanlığı

YORUM EKLE
YORUMLAR
asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 2 ay Önce

onikişubat belediyesiyle ilgili bir süre önce vatandaşın biri 80-90 maddelik bir ihbar/şikayet şeklinde itiraflarda bulunmuştu.O itiraflarla ilgili ne bir haber yapıldı,ne de olayın üstüne gidildi,ne de konuya dair açıklama yapıldı.Sadece onikişubat belediyesi sözde bir açıklama yaparak güya kendini akladı.Vatandaşın yaptığı o ihbarla ilgili tahkikat,araştırma yapılmalıydı ya da o itiraflar asılsız ise o itirafı yapanı bularak hakkında gerekli işlemler yapılmalıydı.Ama ben o kununun yalan olduğunu düşünmüyorum çünkü adam isim isim, plaka plaka vermiş.Eeee gerisi de bizim adaaaaletli,yolsuzluklarla mücadele eden büyüklerimize kalmış.

mak
mak - 2 ay Önce

,ne değişaçek,düzensiz yaplaşma,çok katlı binalar,orman içlerine dikilen 15-16 katlı beton yığınları,,,,labirent gibi yollar,,

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 2 ay Önce

İş işten geçti. Son 20 - 30 yılda tam bir yağma mantığıyla şehir talan edildi. Son yıllarda durum daha da vahimleşti. Hiç bir şey ( yol, park yeri, yeşil alan, okul - cami alanı , v.s v.s ) düşünülmeden koca koca şekilsiz beton yığınına, trafik keşmekeşine teslim olduk. Dur diyecek belediyelerimiz de yangına körükle gittiler, dere yataklarında imar değişiklikleriyle ürettikleri arsaları satarak koca koca binalar diktiler. Encümen üyelerimizin çoğunu inşaat işleriyle uğraşanlardan seçtik. Olmayanlarda inşaatçılığa başladı. Vah halimize...

gerçekten, İHBAR NOLDU..?!
gerçekten, İHBAR NOLDU..?! - 2 ay Önce

onikişubat belediyesiyle ilgili bir süre önce vatandaşın biri 80-90 maddelik bir İHBAR -
ŞİKAYET şikayet şeklinde itiraflarda bulunmuştu. Unutturdunuz millete. adam, isim isim vermişti her şeyi. NEDEN UNUTTURULDU, KİMLER UNUTTURMA ÇABASINDA..?

Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Ne var bunda sanki bir melike gider yerine biri gelir.

Serdar-ı Hakan
Serdar-ı Hakan - 2 ay Önce

K.Maraş belediyesine acilen müfettiş gönderilmelidir. Bu belediyecilik anlayışı memleketimize ve partiye zarar vermektedir.
Yaptıkları güzel işler için Allah razı olsun, ama birileri için,torpil vs yaparak iş yapıyorlarsa geceleri zindan olsun..

ALİ
ALİ - 2 ay Önce

KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER. HERKES ALDIĞI VERDİĞİ NEFESİN HESABINI VERECEK BİR GÜN ŞİMDİ HAYAT SİZE GÜZEL YAŞAYIN BAKALIM.

Cenk
Cenk - 2 ay Önce

Melike hanım muhalif biriydi.Dürüst ve akıllı bir mühendis. Her önüne geleni kolayca imzalamadığı için uzaklaştırıldı. Böylece çarkları daha kolay dönecek. Müfettişleri göreve davet ediyorum.


SIRADAKİ HABER

banner215

banner122

banner124

banner222

banner223

banner226

banner154

banner191

banner126

banner224

banner217

banner225