İstanbul uçağı Kahramanmaraş’a inemedi

Günlerdir Kahramanmaraş’a inemeyen yolcu uçakları Elazığ, Gaziantep ve Adana gibi çevre illere rahatlıkla iniş sağlayabiliyor. Bugün ise 14:35 İstanbul – Kahramanmaraş uçağı bir kez daha iniş gerçekleştiremedi. Kahramanmaraş’a inemeyen yolcu uçağı, Gaziantep havalimanına yönlendirildi.

YEREL YÖNETİM 17.03.2020, 17:09
İstanbul uçağı Kahramanmaraş’a inemedi

Gaziantep havalimanına rahat bir şekilde iniş gerçekleştiren 14:35 uçağının , Kahramanmaraş’a ILS cihazı probleminden dolayı inemediği belirtildi.

Konu ile ilgili Haber46’ya açıklama yapan vatandaş: “ Neredeyse her gün, İstanbul’a git gel yapıyorum. Haftanın 2 günü, Kahramanmaraş yerine Gaziantep veya çevre illere iniş yapıyoruz. Özellikle sayın bakanımız Mahir Ünal beye sesleniyorum. Bir an önce ILS cihazı eksikliğini gidermesi lazım, şehrimize çok sayıda misafir ve iş adamları da geliyor. Kahramanmaraş havalimanına inemedikten sonra, neden havalimanımız var ? “ dedi.

Yorumlar (13)
Efe 2 hafta önce
Alıştık artık bu duruma haber değeri yok artık yapmayın haber
DİLEK 2 hafta önce
MAHİR abim niçin seyirci kalarak sorun yok diyor anlamış değilim ???
maraşlı fero 2 hafta önce
bizim arkadaş acil işleri var diye istanbuldan otobüs yerine uçakla gelmek istemiş.adamı alıp gaziantepe götürmüşler.orada servis sıkıntısı olmuş .k.maraştan servis geç gelmiş işte miş miş miş yani 6 saatte k.maraşa ulaşmış.ya bu havaalanını komple kapatın kardeşim en azından havaalanı yok deriz iş biter.
legen 2 hafta önce
Gomle gapatak mı ne dediniz
maraşlı 2 hafta önce
maraş'a inemeyen uçaklar yerine maraş'a inen uçak olursa haber yapılsın... maraş'a inebilen uçak daha az çünkü :).
Ali Kemal 2 hafta önce
yıllık 2 milyon yolcu kapasiteli diye insanları kandırıp günde 2 tane uçak indirilemeyen havaalanı..!!
ökkeş 2 hafta önce
ALLAHA HAVALE EDİYORUM BUNUN SEBEBİ KİM İSE. ALLAH CEZASINI VERSİN. BİR DEĞİLİKİ DEĞİL ON DEĞİL YÜZ... YETER ARTIK
Maraşlılara beleş gezi imkanı 2 hafta önce
Bedava geziyorsunuz işte. Daha ne istiyorsunuz. Ver mehteri
Dönüş Vildan küçük 2 hafta önce
Kullanılamayan havalimanı ne işe yarar.Bu konuda yetkisi olanlar duyarlar inlh.Yoksa bizim bir ayibimiz olur bu olumsuz durum
m 2 hafta önce
ciddimisiniz llah Allah hiç te olan bir şey değil halbuki, aslında haberciler maraş havalimanına uçak inince haber yapmalı. yıllar sonra maraş havalimanına uçak indi diye. akpartililer ve akp liler ve akpli geçinenler ve akpli geçinenden geçinenler yokmu cevabınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın