Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ulaşımda birincilik ödülü

"Ulaşımda Aklın Yolu Belediyecilik" proje yarışmasında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Türkiye birincisi oldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ulaşımda birincilik ödülü

"Ulaşımda Aklın Yolu Belediyecilik" proje yarışmasında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Türkiye birincisi oldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Yusuf Deliktaş, yaptığı açıklamada, 2017'de "Toplu Taşımada Ekonomiklik" ödülü, 2018'de "Toplu Taşımada Hizmet Kalitesi" ödülü aldıklarını hatırlatarak, bu yıl ise "Online ve interaktif Trafik Yönetimi" ödülünü alarak toplu taşımada değişimi sorunsuz gerçekleştirip Türkiye'ye örnek olduklarını belirtti.

Yarışmaya başvuran 30 Büyükşehir Belediyesi içinde birinci olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Deliktaş, şöyle devam etti:

"Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımıza, sonra ekibime sonsuz teşekkür ediyorum. Bu bir ekip işi. İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirleri geride bırakarak bu ödülü aldık. Kahramanmaraş'a tekrar hayırlı olsun. Yeni kurulan bir Büyükşehir Belediyesi olmamıza rağmen 2017, 2018 ve 2019 yıllarında birinci olduk. Bize inanan herkese teşekkür ediyorum." 

YORUM EKLE
YORUMLAR
OTOBUSCU
OTOBUSCU - 7 ay Önce

O ÖDÜLÜ VEREN VATANDAŞ SABAH YADA AKŞAM SEFERİNDE HALK OTOBÜSÜNE BİR BİNSE ÖDÜLÜ KESİN GERİ ALIR.

Necmeddin
Necmeddin - 7 ay Önce

Ekonomi ödülü almış birde. Halbuki 3 binişlik kart 10 TL. Şehir dışından gelen insanlar pahalılığına şaşırıyor.

abdullah doğan
abdullah doğan - 7 ay Önce

ulaşım ödülünü makam araçları için verilmiştir.yoksa halk otobüsleri tam rezalet

Anti akp li
Anti akp li - 7 ay Önce

AKP li değilim ama ulaşım da devrim yaptı büyük şehir tebrik ediyorum.

EDELER
EDELER - 7 ay Önce

Ya birileri cidden dalga geçiyor hem de ciddi ciddi. Şehirde otobüsün dışında herhangi bir toplu taşıma aracı yok. Ne kıstas alınarak böyle bir ödül verilmiş? VAllahi ulaşımda durumumuz Hindistan'dan hallice. Güzel şehrime her şeyin en güzeli yakışır. Daha iyilerini fazlasıyla hak ediyor.

En uzak mesafenin 30 dk olduğu şehir merkezinde ulaşım ödülü...:(((

bg
bg - 7 ay Önce

peki otobüscülerin hali ne olacak. adamlar sabah beşte çıkıp gece yarısına kadar çalışıyor 5 dakika tuvalet molası verecek bir durakları bile yok..

SB
SB - 7 ay Önce

Bu ödülü nasıl verdiler şaşıyorum doğrusu herkes otobüslerden şikayetçi o kadar neden var ki saymakla bitmez...

Halk
Halk - 7 ay Önce

Bırakın insanlarla dalga geçmeyi ya. Ulaşım mi var? Yollar karmakarışık.o ödülü verenin kafası güzelmiş

maraşşlı
maraşşlı - 7 ay Önce

ulaşımda 1.likmiş! vatandaşın elindeki alternatifleri 2den 1e indirdi.dolmuşlar varken hiç beklemezdik şimdi bi şehre inecez yarım saat bekliyoruz üstüne hep dolu otobüsler,kartta para yok atm ler hizmet dışı mecbur 3bnişlik al ve 10 öde.vatandaş adına bu hizmet hiç başarılı deil,otobüs saatini kaçırdınmı bekle bi yarım saat eger oda dolu deilse.vatandaş memnun deil .otobüscüler memnun deil bu neyin 1.liği?

Cankaya
Cankaya - 7 ay Önce

Eğer biz birinci olmuşsak vah Türkiyenin haline.10 dakikalık yolu 50 dalikada gezmedik ara sokak bırakmadan gezen güzerhag çizenler ödül almış hayırlı olsun diyelim

Hancı
Hancı - 7 ay Önce

Şaka gibi kamera hangi tarafta batı köylerine köprü yapılacakti noldu vatandaşlar kilometrelerce dere dolanıyor bunlar dalga geçiyor

Gamze
Gamze - 7 ay Önce

Bu serbest kart yerine, bütün emekliler yaş sınırı olmaksızın indirimli kartdan faydalansa daha adaletli olur

Gamze Gül
Gamze Gül - 7 ay Önce

Bu serbest kart hiçde hoş olmuyor 70 yaşında başka şehirde oturan biri misafir gelse onun kartı burda geçmiyor tam bilet alması gerekiyor.Bunların kartlarının başka şehirde toplu taşımada kullanılmaması haksızlık ayrıca serbest kart kaldırılarak bütün emeklilerin yaş sınırı olmadan indirimli kartdan faydalanması daha uygun ve adaletli olur bu önerimin yetkililere durdurulmasını sizlerden önemle rica ederim.

astsubay alımı
astsubay alımı - 7 ay Önce

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'na sözleşmeli astsubay alımı gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz gün duyurusu yapılan jandarma astsubay alımının bugün başvuru kılavuzu da yayımlandı. Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı'na 2343 erkek, 300 kadın astsubay alımı yapılacak, başvuru yapacak adaylarda KPSS'ye girmiş olma şartı aranacak. SON BAŞVURU TARİHİ :13 MART ÇARŞAMBA

Ümran Kırhan
Ümran Kırhan - 7 ay Önce

Ödülü veren kişinin bizim memlekette otobüse binmedigi kesin bunse asla ödül vermezdi.Bazı hatlar 7_8 gibi çalışmıyor bile.Ulaşımda ödülü tekelcilik alıyor demekki.

Fatma Mümine
Fatma Mümine - 7 ay Önce

Otobüsleri biterken biyeregiderken yarım saat belki dahada bekliyoruz üstelik her yere otobüste yok acil bi yere yetişecek olsak otobüste yok kart yükleyerek yerde yok otobüsler yetmiyor ben küvette oturuyorum geçenlerde cocuğum hastalandı hastaneye yetitiremedim

KsuLu genc
KsuLu genc - 7 ay Önce

Valla neyi baz alinarak verilmis bu odul hiç bilmiyorum hangi arabaya binersen bin illa ayakta bekleyen birileri varken bu odul geliyo Tayip seviyo galiba marasi

Mehmet46
Mehmet46 - 7 ay Önce

Necmeddin bedava mı binecektin ayıp ayıp o zaman sende çalıştığın yerden ne kadar maaş liyorsan fazla bile ....

Bilalkeklik
Bilalkeklik - 7 ay Önce

Kahraman maraş Osmaniye yolu nezaman yapılacak 2yıldır yarım bırakıldı ne ödülü yanlış vermişler

rozturk.59
rozturk.59 - 7 ay Önce

Hay Aksi Gene GÜLECEĞİM...!!!??? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 7 ay Önce

gerçek değil, sanırım 1 nisan şakası

ÇETİN DEMİR
ÇETİN DEMİR - 7 ay Önce

HERHALDE BİZ MARAŞTA YAŞAMIYORUZ BU NASIL BİR ULAŞIM ÖDÜLÜ YA GEL BİNEVLERDE SAAT BAŞI HALK OTOBÜSÜ GELİYOR BU ŞEHİRDE HEP YATAY ULAŞIM VAR BURASI YOKUŞU OLAN DİK RAMPALARI OLAN BİR ŞEHİR NİYE DİKEY ULAŞIM OLMAZ
BİRDE BU HALK OTOBÜSÜ SÜRÜCÜLERİ NEDİR ALLAH AŞKINA YA BİRAZ KİBAR OLAMAZLARMI

araştırmacı
araştırmacı - 7 ay Önce

GerçekteN ŞAKA GİBİ.ÜST GEÇİT İÇİN TAM 3 YILDAN BUYANA ENAZ 0 DEFA DİLEKÇE YAZDIM.KARAR ÇIKMASINA RAĞMEN YAPILMADI.ŞEHRİN MERKEZİNDE KALDIRIM TAMİRATI İÇİN DİLEKÇE VERDİM TAM 67 GÜNDE CEVAP ALAMADIM.

kAHRAMANöKKEŞ
kAHRAMANöKKEŞ - 7 ay Önce

TELEFERİK projesi ve kENTSEL dönüşüm tam bir fiyasko:((
Bölgedeki turist kayak merkezine akın ediyor.TELEFERİK projesi de gelseydi MARAŞ tanınmaz hale gelirdi kanaatimce.Yanlış mıyım EDELER?


SIRADAKİ HABER

banner122