Kahramanmaraş Büyükşehir’e Toplu Taşıma Ödülü Verildi

İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılan 10.Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Toplu Taşıma Sistemi ödülü geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir’e Toplu Taşıma Ödülü Verildi
banner208

İstanbul Kongre Merkezi'nde  yapılan 10.Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Toplu Taşıma Sistemi ödülü geldi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne bir ödül de toplu taşıma sisteminden dolayı geldi.

Radikal bir karar alarak toplu taşıma sisteminde büyük bir değişim başlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, çok kısa bir süre içerisinde şehir merkezinde hizmet veren ekonomik ömrünü tamamlamış dolmuşları kaldırarak, engelli vatandaşların da rahatlıkla kullanabileceği otobüsleri getirmişti.

İstanbul Kongre Merkezi Lütfi Kırdar Rumeli Spor Salonu’nda 2-4 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen 10. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Toplu Taşıma Sistemi ödülü geldi.

Finansal Caziplik Kategorisi’nde Ekonomiklik Ödülü’ne layık görülen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ödülü Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya aldı.

Genel Sekreter Çetinkaya’ya ödülü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı takdim ederek Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin Toplu Taşıma Sisteminde gösterdiği üstün başarı ve gayretlerden dolayı tebrik etti.

10. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’na Genel Sekreter Züver Çetinkaya’nın yanı sıra Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Yusuf Deliktaş, Toplu Taşıma Şube Müdürü H. Mehmet Çiçek ile Terminaller ve Otoparklar Şube Müdürü Osman Tanır katıldılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 6 ay Önce

Her halde maraş gerçeğini görmemişler

WQW
WQW - 6 ay Önce

BU İŞTE EMİNİMKİ BİR YANLIŞLIK VARDIR, YERİNDE GÖRÜP KARAR VERİLSEYDİ HERHALDE ÖZÜR DİLERLERDİ.

ÖZ KAHRAMANMARAŞLI
ÖZ KAHRAMANMARAŞLI - 6 ay Önce

TÜRKİYE CUMHURİYETİ TOPRAKLARINDA BU ÖDÜLE EN AZ LAYIK OLAN VE HAK EDEN KAHRAMANMARAŞ TOPLU TAŞIMA GRUBUDUR.BU ÖDÜLÜ VERENLERİN BU İŞTEN NE MENFAATLERİ OLDUĞUNA BAKMAK İCAP EDER.

BİRİSİ
BİRİSİ - 6 ay Önce

TABİ Kİ ÖDÜL ALABİLİRLER. 3 BİNİMLİK KARTI 10 TL YAPIPTA MİLLETİN ÜÇ KURUŞ PARASINA GÖZ DİKENLER. DOĞRU DÜZGÜN HİÇBİR YERDE YÜKLEME NOKTASI OLMADIĞINDAN İNSANLAR MECBUR 10 TL YE KART ALIYORLAR. NEDEN 10 TL YAPMIŞLAR TEK KULLANIMLIK KARTLARIN YERİNE KARTLARA YÜKLEME YAPARAK OTOBÜSE BİNMELERİNİ SAĞLAMAKMIŞ.sEN ÖNCE GİT BELİRLİ ARALIKLARLA YÜKLEME NOKTALARI YAP. ÇARŞIYA 3-5 TANE KART YÜKLEME NOKTASI KOYARAK BU İŞİ YAPAMAZSIN. BENCE BU ÖDÜL DE KESİN BİR YANLIŞLIK VARDIR.ÇÜNKÜ HAK ETMİYORSUNUZ.

46 sever
46 sever - 6 ay Önce

Allah aşkına bu ödülü vermeden önce bir kere akşam iş çıkışı dolmuşa binip de degerlendirme yapsaydınız da rezilligi görseydiniz bu ödülü bunlara kurban ederdiniz beceriksizler toplulugu

Sinan
Sinan - 6 ay Önce

Zaman zaman otobüsleri kullansam da benim hoşuma gidiyor çocuklarımı servis yerine otobüsle gönderiyorum saati şaşmıyor üstelik internetten hangi otobüsün ne zaman geleceğini bile takip eden bir uygulama var külüstür dolmuşlarınan gitmeye doyamadınız ve özlüyorsanız o başka
çök-kalk diye diye yolcu taşıyorlardı maksadınız belediye yi eleştirmek ise ona bir şey demem ama kabul edin ki belediye taşımacılıkta devrim yapmıştır ve bu ödülü hak etmiştir 3 inimlik kart tl diyenler otobüse binecekse de kart çıkarsın artık bakkal da bile dolum yapıyorlar bulamadın dolum noktası diye adam koskoca kulube yapmış daha ne istiyorsunuz her yerde doldur bozdur bozdur harca

46marasli vatandas
46marasli vatandas - 6 ay Önce

Bunlar neyin pesindeler beş kuruş etmez rezalet

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 6 ay Önce

Yok be.Yanlış okudum galiba.

mak
mak - 6 ay Önce

üç binişlik kart 10 lira, büyük başarı..

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 6 ay Önce

bu ödülü verenler ne içtilerse bize de aynısından...


SIRADAKİ HABER

banner124

banner122

banner112

banner224

banner191

banner154

banner126