Kahramanmaraş Büyükşehire Ulaşımda Kalite Birinciliği Ödülü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne toplu taşımada ikinci bir ödül daha geldi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne daha önce de Toplu Taşıma Sistemi ödülü verilmişti.

Kahramanmaraş Büyükşehire Ulaşımda Kalite Birinciliği Ödülü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne toplu taşımada ikinci bir ödül daha geldi.

Radikal bir karar alarak toplu taşıma sisteminde değişim başlatan ve şehir merkezinde hizmet veren ekonomik ömrünü tamamlamış dolmuşları kaldırarak, engelli vatandaşların da rahatlıkla kullanabileceği otobüsleri getiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu hizmetinin karşılığını aldı.

İstanbul’da 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 11. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Transit Proje Yarışması’nda Hizmet Kalitesi Ödülü geldi.

Konu ile ilgili olarak bir bilgi veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Yusuf Deliktaş: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz Türkiye’deki tüm belediyeler arasında Toplu Taşımada Hizmet Kalitesi dalında 1.’lik ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ödülümüzü Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç adına aldık. Geçen yılda yine toplu taşımada sistem ödülüne layık görülmüştük” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ede46
ede46 - 11 ay Önce

ağam bizimle eğleniii

46 46
46 46 - 11 ay Önce

Bu işte vebalı günahı boynuna kesin bir pit yeniği var,inanmaya çalışıyorumda sonra birden gülesim geliyor,atma be recep din kardeşiyiz.???

TC'li
TC'li - 11 ay Önce

ulaşım derken??? metrobüs mü yoksa tramvay mı?????

gündeme gelsin
gündeme gelsin - 11 ay Önce

Madem birinci o zaman ilçe merkezlerine de günde iki defa belediye otobüs seferi koyulsun. En azından bu durum gündeme getirilsin

oya baş
oya baş - 11 ay Önce

yaşar pastahanesinin çevresine dört tarafını yol yaptığı için mi kim vermiş bu ödülü

şaka şaka
şaka şaka - 11 ay Önce

Az sonra birisi çıkıp şaka diyecek.

CANALİ
CANALİ - 11 ay Önce

DOĞRU DÜZGÜN YOL YOK NEREDE ULAŞIM

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 11 ay Önce

SONDAN BİRİNCİ

Vatandas
Vatandas - 11 ay Önce

1. Lik mi insanlarla ile dalga geçmek anca bu kadar olur .

hahahaha
hahahaha - 11 ay Önce

ağam bizimle eğleniiii yaşar pastanesi nasıl daha fazla kazanır ona bakalım neyapacaz yolu kavşağı yoları tekşerit tekşerit olanlarıda kapatalım ağam bizi kovi köden tşk

Mehmet Gül
Mehmet Gül - 11 ay Önce

Ya o zaman ben 49 yıldır Kahramanmaraş ta yaşamıyor muyum acaba? Allah ın her günü antep yolundan geçiyorum. Piazzanın yanında trafik boğulup ölmüyor mu her gün? Birisi bizi aydınlatsın Allah rızası için. Bu ödülü kim neden verdi?

ali ak
ali ak - 11 ay Önce

milletin aklıyla dalga geçiyorlar sanırım... ulu camiden belediyeye giden yolda iki kat arttı trafik ( yaşar pastanesi valilik yönü iptal edildiği için.) belediye yönünde trafik akmıyor yüz metre gitmeden ışık var..

türkoğlu
türkoğlu - 11 ay Önce

halkın adamı her yaptığı türkoğluna ilkleri yaşattı yol parke halk görüşmeleri park mesire alanı toki alt yapı içme suyu doğalgaz üniversite imar daha nice hizmetler halkla cuma günleri halk günü olmasına rağmen hergün gece gündüz görüşmesi haa tek bişey vardı eksiği reklam yapmadı yolun açık olsun seninleyiz iyi bir ak partili olarak isterse ak parti haricinden aday olsun mustafa beye oy vereceğim saygılar.


SIRADAKİ HABER

banner122