Kahramanmaraş Büyükşehire Ulaşımda Kalite Birinciliği Ödülü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne toplu taşımada ikinci bir ödül daha geldi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne daha önce de Toplu Taşıma Sistemi ödülü verilmişti.

YEREL YÖNETİM 13.11.2018, 00:53
Kahramanmaraş Büyükşehire Ulaşımda Kalite Birinciliği Ödülü
banner257

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne toplu taşımada ikinci bir ödül daha geldi.

Radikal bir karar alarak toplu taşıma sisteminde değişim başlatan ve şehir merkezinde hizmet veren ekonomik ömrünü tamamlamış dolmuşları kaldırarak, engelli vatandaşların da rahatlıkla kullanabileceği otobüsleri getiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu hizmetinin karşılığını aldı.

İstanbul’da 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 11. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne Transit Proje Yarışması’nda Hizmet Kalitesi Ödülü geldi.

Konu ile ilgili olarak bir bilgi veren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Yusuf Deliktaş: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz Türkiye’deki tüm belediyeler arasında Toplu Taşımada Hizmet Kalitesi dalında 1.’lik ödülünü almaya hak kazanmıştır. Ödülümüzü Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç adına aldık. Geçen yılda yine toplu taşımada sistem ödülüne layık görülmüştük” dedi.

Yorumlar (13)
ede46 2 yıl önce
ağam bizimle eğleniii
46 46 2 yıl önce
Bu işte vebalı günahı boynuna kesin bir pit yeniği var,inanmaya çalışıyorumda sonra birden gülesim geliyor,atma be recep din kardeşiyiz.???
TC'li 2 yıl önce
ulaşım derken??? metrobüs mü yoksa tramvay mı?????
gündeme gelsin 2 yıl önce
Madem birinci o zaman ilçe merkezlerine de günde iki defa belediye otobüs seferi koyulsun. En azından bu durum gündeme getirilsin
oya baş 2 yıl önce
yaşar pastahanesinin çevresine dört tarafını yol yaptığı için mi kim vermiş bu ödülü
şaka şaka 2 yıl önce
Az sonra birisi çıkıp şaka diyecek.
CANALİ 2 yıl önce
DOĞRU DÜZGÜN YOL YOK NEREDE ULAŞIM
maraşlı ökkeş 2 yıl önce
SONDAN BİRİNCİ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?