Kahramanmaraş komşu illeri Belediye Başkanlarını Ağırladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, FRIT2 Belediye Altyapı Sektörü Projeleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Programı’na katıldı. Programa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Kilis Belediye Başkanı Abdi Bulut, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç'da katıldı.

Kahramanmaraş komşu illeri Belediye Başkanlarını Ağırladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, FRIT2 Belediye Altyapı Sektörü Projeleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Programı’na katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İlbank işbirliği ile Ramada Otel’de gerçekleştirilen programa Başkan Güngör’ün yanı sıra Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Kilis Belediye Başkanı Abdi Bulut, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, ilçe belediye başkanları, su ve kanalizasyon idareleri genel müdürleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İlbank yetkilileri katıldı.

Son Durum Görüşülüyor

Programda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve İlbank işbirliğinde gerçekleştirilen programa ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduk. Şehrimizde, mülteciler için Avrupa Birliği tarafından finanse edilen yardım programındaki son durum görüşülecek. Toplantının şehirlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABER FOTOĞRAFLARI

Süreç Analizi Yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İLBANK işbirliğinde Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen ‘FRIT2 Belediye Altyapı Sektörü Projeleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Programı’, 19 Kasım Salı günü sona erecek. İki gün sürecek program kapsamında Avrupa Birliği’nin Türkiye’deki mülteciler için oluşturduğu mali yardım programı kapsamında desteklenen projeler değerlendirilecek ve süreçlerin analizi yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 2 ay Önce

aman ha kendi fakirimiz,garibanımız ve vatantandışımız için bir şeyler yapalım demeyin.Varsa yoksa suriyeliler.Kardeşim bu memleketin insanı size ne yaptı da elin vatan haini suriyelileri daha kıymetli oldu.Neyse daha sonra görürüz vatanperver suriyeli kardeşlerimizin bizlere yapacakları güzellikleri...

Ede46
Ede46 - 2 ay Önce

Önce toplan getirin şimdi nasıl göndeririz diye düşünün bu ne perhiz bu ne lahana turşusu??

drsn
drsn - 2 ay Önce

biberci fadıma gelmiikmii

HKN
HKN @drsn - 2 ay Önce

O alacağını aldı canı isterse gelir canı istemezse gelmez

Yapalakli yavuz
Yapalakli yavuz - 2 ay Önce

Elbistan afsin termik santralini notucuk diye toplanmazlar , ortak fabrika kurak issiz vatandasimiza istihdam yaratalim diye toplanmazlar

Yavuzselim
Yavuzselim - 2 ay Önce

Aman ha kendi fakiriniz için bir şey yapmayın varsa yoksa Suriyeli bunlar niye bu kadar kıymetli onu anlamadım

SIRADAKİ HABER