Kahramanmaraş'ta Arsan Kavşağı bir defa daha söz verilen tarihte bitirilemedi

Kahramanmaraş'ta Üngüt kavşağı, Üniversite Kavşağı, Madalyalı Kavşak ve Hal Kavşağı'ndan sonra Arsan Kavşağı'da söz verilen tarihte bitirilemedi. Adana, Mersin, Gaziantep, Denizli, Sivas, Afyonkarahisar gibi illerde 2 ay ile 5 ay arasında tamamlanan alt geçitler Kahramanmaraş'ta ortalama 2 yıl sürüyor.

YEREL YÖNETİM 03.01.2022, 20:55
Kahramanmaraş'ta Arsan Kavşağı bir defa daha söz verilen tarihte bitirilemedi
banner257

Arsan Kavşağı ne zaman bitecek? Kahramanmaraş'ta Arsan Kavşağı 19 aydır bitirilemedi. En son söz verilen 31 Aralık tarihinde de bitirilemeyen Arsan Kavşağı'nda çalışmalar neredeyse durmuş durumda. Kavşağı kullanmak zorunda kalan vatandaşlar tepkilerini her platformda dile getirmeye başladılar. Vatandaşlar Adana, Mersin, Gaziantep, Denizli, Sivas, Afyonkarahisar gibi illerde 2 ay ile 5 ay arasında tamamlanan alt geçitlerin Kahramanmaraş'ta ortalama 2 yıl sürmesine tepki gösteriyor.

Haber46 olarak bu dönemde onlarca haber yaparak vatandaşların sıkıntılarını dile getirdik. Karayolları Genel Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimizi ziyaret ettiği gün Arsan Kavşağı'na "Çalışıyoruz" tabelası asmış bu tabela büyük tepki çekmişti.

Arsan Kavşağı bir defa daha söz verildiği tarihte açılamadı. Ne zaman açılacağı ise şimdilik hiç kimse tarafından bilinmiyor?

İŞTE ARSAN KAVŞAĞI İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ HABERLERDEN BAZILARI

Kahramanmaraş'ta bir yılda bitmeyen kavşak Mersin'de 87 günde bitti

Kahramanmaraş'ta iki yıl süren Hal Kavşağı ve şimdi de 8-9 ay önce başlayan Arsan Kavşağı nedeniyle vatandaş eziyet çekerken Mersin Büyükşehir Belediyesi katlı kavşağı 7/24 çalışarak 87 günde bitirdi.

Kahramanmaraş'ta bir kavşak yapılıncaya kadar Gaziantep, Ankara, Denizli ve Mersin'de neler oluyor?

Haber46'nın yaptığı araştırmaya göre Kahramanmaraş'ta iki yılda yani 730 günde ancak biten kavşaklar başka illerde çok daha kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılıyor. Örneğin bir köprülü kavşak Gaziantep'te 70, Ankara'da 80, Mersin'de 87, Denizli'de ise 100 günde tamamlanabiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'ta Arsan Kavşağı'nı Görmek İster mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü Kahramanmaraş'ta Müftülük Meydanında halka hitap edecek. Vatandaş Hal Kavşağı'ndan sonra Arsan Kavşağı'nın da uzamasından dolayı tepkili. Sosyal medyada binlerce kişi Ak Partili siyasetçileri ve yöneticileri Cumhurbaşkanına şikayet ediyor.

Kahramanmaraş'ta 15 aydır bitmeyen Arsan Kavşağı'na Çalışıyoruz Tabelası

Kahramanmaraş'ta yapımına 2020 yılı Haziran ayında başlanan ve 15 aydır bitirilemeyen Arsan Kavşağı vatandaşın çilesi olurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret edeceği gün dikilen ''Kahramanmaraş Arsan Kavşağında Çalışıyoruz" tabelası tepkilere neden oldu.

Arsan Kavşağı için verilen sözün dolmasına 10 gün kaldı! Kahramanmaraşlı sabırla bekliyor

Kahramanmaraş'ta her biri ayrı bir eziyet hikayesi olan Üngüt Kavşağı, Madalyalı Kavşak ve Hal Kavşağı'ndan sonra şimdi de Arsan Kavşağı vatandaşı canından bezdirmeye devam ediyor. 18 aydır devam eden kavşak vatandaşı canından bezdirirken bitirileceği sözü verilen sürenin de sonuna yaklaşıldı

Kahramanmaraş Arsan Kavşağı söz verilen tarihte (31 Aralık 2021) Açılacak mı?

Yapımı yılan hikayesine dönen Kahramanmaraş Arsan Kavşağı ne zaman bitecek? Defalarca tarih verilmesine rağmen bir türlü vaktinde bitirilemeyen ve vatandaşı canından bezdiren kavşak için söz verilen son tarih 31 Aralık 2021. Peki Arsan Kavşağı bu defa verilen tarihte tamamlanacak mı?

Yorumlar (15)
Ede 3 hafta önce
Reis buraya ceketini değil ayakkabı bağını aday yapsa kazanır. Kasadaki parayı daha önemli şehirlere harcaması normal
Akedas 3 hafta önce
Maraş'ta herkes kavşaga takılıp kalıyor asıl sorun her ay enerji dağıtım bedeli alan akedaş'ın tüm elektrik dağıtım hatlarını yer altına alması gerekirken hala direklerde sallanmakta olan elektrik kablolarıdır.
Hakkı İSTER 3 hafta önce
Kahramanmaraş-Göksun yolu kaç senede ve güç bela bitti. Arsan Kavşağı da birkaç sene sonra biter ellaham (herhalde) edeler.
Yolcu 2 hafta önce
Yorumlar çok doğru. bundan sonra sanayi kavşağı var bakalım o kaç yılda bitecek.
Edeci 3 hafta önce
Muhtemelen ulaştırma bakanlığı başında maraşı pek sevmeyen biri vardır.Bunun başka açıklaması olamaz.Oradan geçen her araba geçerken 1 tane taş koysaydı o kavşak şimdiye biterdi.
EDEM 3 hafta önce
M Ü S T E H A K K.MARAŞ A AAAAAAA MÜSTEHAK OH OHHHH OH İYİ OLUYOR.
mehmet 3 hafta önce
Haber 46 adamlar sade masa başında çalışıyor arazide kimse yok bunu bilmiyomusunuz .arazide çalışmayı sevmiyorlar.
K.MARAŞLI 3 hafta önce
Bİ AK PARTİLİ OLARAK ÜZÜLÜYORUM BU MEMLEKETTEKİ SAHİPSİZLİKTEN DOLAYI ÜZÜLÜYORUM SAYIN VEKİLLER BU İŞE EL ATMADIGINIZ MÜDDETÇE BU LAFLARI HERGÜN DUYAR İŞİTİRİZ ÜZÜLÜRÜZ SİZE ZAHMET OLACAK AMA ULAŞTIRMA BAKANIMI EMİRİ VERECEK YOKSA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MÜ ELİNİZI MASAYA VURUN VE BİR AN ÖNCE BU ÇİLEYE SON VERİN BU İŞİN SORUMLULUGU SİZDE SAYIN CUMHURBAŞKANINDA DEĞİL DAVAYA ZARAR VERMEYİN HİZMET EDİN ŞU ŞEHİRE EMEKLER ZAYİ OLMASIN
yaa hak 3 hafta önce
K.MARAŞLI SANA HER ŞEY MÜSTEHAK SEN GİT AYNI OYU VERMİYE DEVAM
hemşir 3 hafta önce
yardım kampanyası düzenleyelım gerekirse biz çalışıp yapalımda bitsin artık bu çile yazık bir milyon nüfuslu kahramanmaraşıma yazık
güngöremeyenler 3 hafta önce
açılış tarihi 29 nisan 2022 bu tarihten önce birşey beklemeyin bunuda buraya not alın :D
Omar 2 hafta önce
galiba Mimar Sinan a özeniyorlar
akılcı 2 hafta önce
hem oy verip hem ağlamamak gerek
senay 2 hafta önce
birda oy vermiceksiniz başka yolu yok sözde verseler ayada çıksalar artık bunlara oy yokkkk beklemesinler
Haci Ökkeş 2 hafta önce
Sahipsiz şehir KAHRAMANMARAS g.antep,kayseri,konya aynı partiden başkanları amaaaaaa mersin CHP hadi buradan yak bütün kavşaklar bitmiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı