Kahramanmaraş'ta Kurban bayramında belediye otobüsleri ücretsiz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı boyunca belediye otobüslerinin ücretsiz yolcu taşıyacağı belirtildi.

Kahramanmaraş'ta Kurban bayramında belediye otobüsleri ücretsiz

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Kurban Bayramı boyunca belediye otobüslerinin ücretsiz yolcu taşıyacağı belirtildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yaklaşan Kurban Bayramı öncesi bir müjde geldi. Yapılan açıklamada, 4 günlük Kurban Bayramı süresince belediye otobüslerinin ücretsiz yolcu taşıyacağı belirtildi. Vatandaşların rahat ve konforlu yolculuk yapmaları adına çalışmaların sürdüğünün belirtildiği açıklamada, ulaşımda herhangi bir aksamanın yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığı da ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

K. Maraş' lılar Açıklamayı İyi Okuyun. Bayram Süresince Bedava Olan Sadece; B. Şhr. Belediyesine Ait Olan Otobüslerdir. Halk Otobüsleri Değildir. Onlar Gene Ücretlidir. Aklınız da Bulunsun...!!!???

Maraşlıgil
Maraşlıgil - 3 ay Önce

Bulabilirseniz tabi.hatırısayılirlar göz kırpmazsa.

M.Akarçay
M.Akarçay - 3 ay Önce

Güya vatandaşa şirin görünecekler. Ortada belediye otobüsü yok. Önceden bir dolmuşlar vardı bir de belediye otobüsleri. Şimdi hepsi H plakalı ve mağdur olan sadece vatandaş.

maraslı ede
maraslı ede - 3 ay Önce

türkiyenin her yerinde belediye otobüsleri ulaşım hizmetine önem ve öncelik vermekte iken, marasımızda belediye otobüsü yok neredeyse..

Yunus Yalçın
Yunus Yalçın - 3 ay Önce

Hepsinin üçretsiz olması lazım değilmi kaç tane belediye otobüsü varki heryerdende geçmiyor zaten

Edem46
Edem46 - 3 ay Önce

Ne mutlu size belediyeniz den yeni bir hizmet daha ....

SIRADAKİ HABER

banner122