Kahramanmaraş'ta Yağmurlarla Beraber Asfalt Dökülmeye Başlandı

Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Genç Osman Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamlarken, Mahalle Muhtarı Cebrail Bozkurt çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kahramanmaraş'ta Yağmurlarla Beraber Asfalt Dökülmeye Başlandı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında Genç Osman Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarda Genç Osman Mahallesi’nde toplu taşıma araçlarının da kullandığı ana güzergah olan 1. Caddede sıcak asfalt serimi tamamlandı.

Muhtar Bozkurt’tan Teşekkür

Dulkadiroğlu İlçesi Genç Osman Mahallesi Muhtarı Cebrail Bozkurt, mahalle yollarının sıcak asfaltla kaplanmasından dolayı memnun olduklarına dikkat çekerek: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’le yaptığımız istişare sonucunda mahallemizin ana güzergahı olan ve toplu taşıma araçlarının da yoğun olarak kullandığı 1. Caddede sıcak asfalt çalışmalarımız tamamlandı. Bu caddemizin sıcak asfalt ile kaplanmasından dolayı mahalle sakinlerimiz ve bu yolu kullanan sürücülerimiz yazın tozdan kışın çamurdan kurtuldular. Bundan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın hayrettin Güngör’e ve ekibine şahsım ve mahallem adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Neden Şimdi Yaptınız?

Haber46 olarak soruyoruz. Yaz boyu ne yaptınız? Yağmurlar başlarken yapılan asfaltın uzun ömürlü olacağına sizi kim ikna etti? Lütfen işlerinizi zamanında ve tam verimli olarak yapınız. Bu milletin parasını heba etmeyiniz...

YORUM EKLE
YORUMLAR
KARA MURAT
KARA MURAT - 1 ay Önce

BU NE TELAŞ BU NE CABA BU AYDA NECATİ OKAY ALTI YILDIR BELEDİYEYİ YÖNETİYORSUN BU İLÇEYE VE KÖYLERE NE HİZMET YAPTIN SONUÇ FİYASKO BİR BELEDİYE BİNASINI BİLE BİTİREMEDİN BÜYÜK PROJELER BÜYÜK DÜŞÜNENLERİN İŞİDİR BAK ALTI YILINA GERİDE kOS KOÇA BİR HİÇ NERELER DE BU BELEDİYE BAŞKANI GÖREN VAR MI? GÖREN OLURSA BİZE DE HABER VERİN.ASLAN BEY MAHALLESİNİ GÖRÜN METROPOL KENT UYDU KENT YAPTI BU İLÇEYİ DOĞRU DÜZGÜN YOLLARI BİLE YAPMADI ETRAFI SEL GÖTÜRÜYOR METROPOL VE UYDU KENT OLAN İLÇEYİ UYDU KENT OLDU HAYAL KENT BU YÖNETİCİLER SAYESİNDE GÜZELİM ŞEHRE VE İNSANLARINA YAZIK.NERELERDESİNİZ NECATİ BEY ?

Ede46
Ede46 - 1 ay Önce

Yaza tekrardan yeni asfalt atarlar!! Tabiki parasıda halktan çıkar

ayhan
ayhan - 1 ay Önce

SİZEDE YAPSA YARANAMIYOR YAPMASA YARANAMIYOR.BÜYÜK ŞEHİR İŞİNİZE TAŞMI KOYDU.

halil
halil @ayhan - 1 ay Önce

belediyenin yaptığı bu hizmeti ben şahsen tebrik ediyorum. ama zamanında yapılmamasınıda eleştiriyorum. asfalt dediğin sıcak zamanda yapılır. yağmurlu havada olursa ve kışın bende eleştiririm.

Haber46 Editör
Haber46 Editör @ayhan - 1 ay Önce

Yağmurda asfalt dökülmez diyoruz. Yazın hava güzel olduğu zamanlarda yatmayacaktınız diyoruz. İşinize taş mı koydu diyorsunuz. O zaman biz de size soralım. Biz sizin işinize taş mı koyuyoruz? Bu milletin parasını, bu milletin kaynaklarını heba etmeyin demek ne zamandır suç oldu.
Yapsa suç, yapmasa suç diyorsunuz. Yapacaklar evet ama doğru zamanda yapacaklar. Kışın karda soğuk klima çalıştıran otobüsleri eleştirirsek, klimayı açsa suç, açmasa suç mu diyeceksiniz.
Kolay gelsin...

mk
mk - 1 ay Önce

asfalt ekibi işi bilmiyor.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 1 ay Önce

İyi ki mahşer var.İyi ki büyük hesap günü var.İyi ki cehennem var.

Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 1 ay Önce

Az bile yapıyorlar. %70 oy verirken nasıldı, sizi ne yapsalar az. Başkanlık sistemi nasıl eğleniyormuyuz.

Ede
Ede - 1 ay Önce

Şimdi tarafsız bir Kahramanmaraşlı olarak sayın editör biraz tarafsız olun siz eleştiriyi yaptınız ben dünden belli takip ediyorum sizin bu haberinizi; siz eleştiriyi yapmışınız altına haklı haksız size de eleştiri yapılmış o yorumlarda sizin ki gibi eleştiri ne küfür ve ne sizi alçaltıcı bir şey sizin yaptığınız basın özgürlüğü ise o size yapılan yorumlarda basın özgürlüğü.... Sadece Belediye aleyhine yapılan eleştiriler kalmış eminim bu yorum da silinecek de
1-siz kimin maşasısınız ? madem öyle dürüst adil gazetecisiniz ya
2-Bu size yapılan eleştirileri neden siliyorsunuz
3-Hani Basında özgürlük hani, hani herkes eleştiriye açık olması benim de size acizane sorularım ???

Haber46 Editör
Haber46 Editör @Ede - 1 ay Önce

Bu haberin altına yazılan tek bir yorum silinmemiştir. Madem dünden bu yana dikkatle her anını takip ediyorsunuz, mutlaka ekran görüntüsü de almışsınızdır. Söylediğiniz gibi, belediye lehine yazılan yorumları sildiğinizi ispatlayın, Haber46'yı size hediye edeceğiz. Var mısınız? Peki siz ispatlayamazsanız neyinizi ortaya koyuyorsunuz?

Hmmm
Hmmm - 1 ay Önce

Çağlayancerite gelin her sene yağmur yağarken yamalık asfalt yapıyorlar. İşten anladiklari bu kadar.

sabahat ister
sabahat ister - 1 ay Önce

yolmu yapıyorlar Turgut özal bulvarına gidip bakılsın okul çıkışında çocuklar göletlerden geçiyor yol değil sanki gölet yapıyorlar mazgal niye koymuyorlar sular seller gölet olmuş

Asfaltcı
Asfaltcı - 1 ay Önce

Bende asfalt yol ustası olarak kışın asfalt dökülmesini doğru bulmuyorum. Birilerinin egosu tatmin olacak diye milletten alınan vergiler ve fatura paralarıyla yapılan 1 tonu ortalama 600/700 TL ye mal olan asfaltın 1 tonun bile çöpe atılması kabul edilemez. Devletin belediyelerde yapılan işleri usulüne uygun olarak yapılması takip etmesi için müfettişler koyması lazım!


SIRADAKİ HABER