Kahramanmaraş’a 3 köprülü kavşak yapılacak!

Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak Hal-Köy Garajı Köprülü Kavşağı, Arsan Köprülü Kavşağı ve Sanayi Köprülü kavşaklarının ihalesinin yapıldığını söyledi.

Kahramanmaraş’a 3 köprülü kavşak yapılacak!

Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak Hal-Köy Garajı Köprülü Kavşağı, Arsan Köprülü Kavşağı ve Sanayi Köprülü kavşaklarının ihalesinin yapıldığını söyledi.

Şehrin doğusu ile batısını güneyden birbirine bağlayan Gaziantep ve Kayseri yolu üzerinde yapılacak olan Hal-Köy Garajı Köprülü Kavşağı, Arsan Köprülü Kavşağı ve Sanayi Köprülü kavşaklarının ihalesinin yapıldığı müjdesini veren Milletvekili Uğur Dilipak yaptığı açıklamada; Çevre yolu özelliği taşıyan bu bölgelerdeki trafik sıkışıklığı nedeni ile battı çıktı şeklinde yeni bir kavşaklar yapılmasının gerekli olduğu görüldü. Özellikle ziyaretlerimizde bölge vatandaşlarının ve sürücülerin bu yönde taleplerini sık sık duymaya başladık. Kahramanmaraşlı vatandaşımızın yoğun talebi karşısında tabi ki duramazdık. Bizde milletvekillerimizle birlikte Ankara'da yaptığımız girişimler sonucu Ulaştırma bakanlığımıza bu kavşakların öncelikli olarak plana alınması gerektiğini ilettik. Kavşakların yapılmasını 2017 programına aldırdık. Bu bölgede yapılacak olan Hal-Köy Garajı Köprülü Kavşağı, Arsan Köprülü Kavşağı ve Sanayi Köprülü kavşaklarının ihalesi Kara Yolları Genel Müdürlüğü tarafından yapıldı. İnşaat çalışmalarını da yakinen takip edeceğimiz bu kavşakların şehrimize, hemşerilerimize bu yolu kullanacak olan tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. " dedi

Vatandaşlar Rahat Olsun, Siyasiler Yatırım Takibinde

Açıklamasının devamında ise; “Kahramanmaraşlı siyasiler olarak Milletvekilleri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç başta olmak üzere ilçe belediye başkanlarımız, AK Parti İl Başkanımız Av. Ahmet Özdemir ve tüm teşkilat Kahramanmaraş’a yapılan ve yapılması gereken tüm yatırımları yakinen takip ederek, gerekli görüşmeleri sonuna kadar yapmaktadırlar. Vatandaşa hizmet boynumuzun borcudur." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İleri Görüş
İleri Görüş - 1 yıl Önce

madalyalı kavşağa yaptığınız battı çıktının, batan tarafını hal-köygarajı-avm dönüşü kavşağına kadar batırmayı akıl edemeyip, yeniden ihale yeniden yatırım, inşaa süresi boyunca yeniden trafik sıkışıklığı mı boynunuzun borcu ? Siz bunları düşünemeyen mühendislerle mi çalışıyorsunuz ?

mustafa
mustafa - 1 yıl Önce

köprülü kavşağı siz madalyalı kavşağa yapacaktınız ama yapamadınız elinize yüzünüze bulaştırdınız... antep-kayseri istikameti güzel oldu alttan ancak merkez-adana istikametini "-ya-pa-ma-dı-nız-"

kazım
kazım - 1 yıl Önce

yapılan kavşaklar sanki cok iyimiş gibi hepside kötü gidin konyaya kavşak köprü görün acemi işi burdakiler

erdal
erdal - 1 yıl Önce

bir yere köprülü kavşak yaptın diğer kavşağada aynısını yap yap yap nereye kadar yapacan? sabahları mado havalimanı kavşağı sanki istanbul boğaz köprüsü gibi trafik var hiçmi gören geçen yok?

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

İhale yapıyorsunda bitmesi önemli. Ağcalı ortada.

osman
osman - 1 yıl Önce

bence başlamasınlar çünkü bitmek bilmiyor karayollarının maraş a bir gıcıklığı var

mak
mak - 1 yıl Önce

hiç diğer kentlere bakmadınız mı,gariplikte madalyalı maraşlılar

AZİZ GÜL
AZİZ GÜL - 1 yıl Önce

KIBRIS MEYDANI NA ÜST GEÇİT İSTİYORUZ??????????????????

osman
osman - 1 yıl Önce

kalekon a verilir adamları neden olsa

Sezai
Sezai - 1 yıl Önce

Havalimanı kavşağıda tıkanıyor, orayada bir çözüm sunulmalı. Birde Kavlaklı organize sanayii kavşağı problemli oradada bir kavşak projesi olmalı.

mustafa
mustafa @Sezai - 1 yıl Önce

dar geliyor artık yollar dar yolu genişletmek yerine kavşak yapmaya çalışıyorlar...

mehmet
mehmet - 13 ay Önce

Yılların duz caddesi trabzon caddesini yayalastiralim dediniz ulan kaleye kadar sekiz cizdiriyorsunuz. Üç serit yolunuz otobus duraklarina dogru kavisi dönerken ikiye düşüyor. Sizi kutluyorum tebrik ediyorum!

hakan
hakan - 1 yıl Önce

bu vekiller b.başkanları ve il yönetimlerinden hiç bir şey olmaz seçim yaklıyor vatandaşın ihtiyaçlarını görüyoruz mesajı veriliyor önceleri NEREDEYDİNİZ şunu iyi bilin halk sadece REİSİN yanında sizlerin değil

mustafa
mustafa @hakan - 1 yıl Önce

çok dedim yine diyorum reis maraşı değil ülkeyi yönetiyor yerel seçimde reisi desteklersen hizmet filan alamassın... oy gelen bir yere neden hizmet edilsin mantık bu ama oy gelmesse oy almak için her türlü yatırım ve hizmet hemen gelecektir 20 yılda gelmeyeni 2 ayda yaparlar istesinler yeterki...


SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126