AK Partili Özdemir, 'Cumhurbaşkanımızın son 20 yılımızda onun damgası ve imzası var'

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde mahalle muhtarları kahvaltı programında bir araya gelerek konuşma yapıldı.

YEREL 09.09.2021, 12:08 09.09.2021, 12:27
AK Partili Özdemir, 'Cumhurbaşkanımızın son 20 yılımızda onun damgası ve imzası var'
banner257
banner226

Onikişubat Belediyesi Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda düzenlenen program AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara’nın açış konuşmasıyla başladı.
“AK Parti’mizin ilk kıvılcımı, ilk başlangıcı Kahramanmaraş’ımız”
Ardından Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, yaptığı açıklamasında; “Kahramanmaraş gerçekten önder bir memleket. Nasıl ki, kurtuluş savaşında ilk kıvılcımı başlatmışsa AK Parti’mizin ilk kıvılcımı, ilk başlangıcı Kahramanmaraş’ımız. Daha parti yokken Yeşilgöz’de neredeyse bu parti burada kuruldu dedirtmiştir. O gün en az 15 bin kişi vardı orada. Biz oraya insan taşımadık emin olun. Herkes gönül birliğiyle aşkla şevkle oraya geldi. Cumhurbaşkanımızı sevdiği için geldi. Allah için oda bu memleket için canını, dişine kattı yürüyor, yürümeye de devam edecek. Ama onun yürümesi için bizimde yürütmemiz lazım. Bizimde ona güç, destek vermemiz lazım” dedi.
“Cumhurbaşkanımız son 20 yılımızda onun damgası ve imzası var”
Son olarak AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir ise, “Biz birbirini anlayan bir topluluğuz. Kimin ne sorunu varsa aslında biz o sorun için bir araya gelmişiz ve elimizden geldiğince de çözümünü yapmışız. Şimdi Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş’a geliyor. Cumhurbaşkanımızın Kahramanmaraş’a gelişini bir misafirin evimizi ziyareti olarak değerlendirin. Cumhurbaşkanımız aynı bir Kahramanmaraşlı gibi aslında. İlk çıkış noktasına bir bakın, hiç gözünü karartmış sağına soluna bakmadan yapacağı işleri yapmış, söyleyeceği sözleri söylerken de ben bu sözü söylersem başıma ne gelir diye hiç düşünmeden bu ülke için çok şey yapmış. Hepimizin hayatına dokunmuştur aslında. Cumhurbaşkanımızın, Recep Tayyip Erdoğan siyasetinin hepimizin hayatına dokunduğu, hayatımızı güzelleştirdiği bir kısmı vardır. Yaşadığımız o son 20 yılımızda onun damgası ve imzası var. Şimdi Cumhurbaşkanımızı dünya nasıl anıyor, işte ileri teknoloji insanın hava araçları yapıyor. İleri teknoloji denizaltı, yerli uçak, yerli otomobil yapılıyor. Doğalgaz, sondaj çalışması yapılıyor, petrol arayışı yapılıyor. Yada bor mineralleriyle ilgili bizim ARGE tesisimizde, TUBİTAK’ta yeni çalışmalar yapılıyor. Artık dünya Recep Tayyip Erdoğan siyasetini böyle değerlendiriyor, böyle bakıyor. Yani şunu diyor, ‘kendi ülkesiyle ilgili yaptığı işler bir noktaya gelmiş, şimdi ülkesini dünyada bir noktaya getirmek için çok çalışıyor.’ Bunu dünya böyle takdir ediyor ama birazda rahatsızlar. Memnun olanlarda var. Müslüman ülkelerin birçoğu memnun çünkü Müslümanların lideri olarak Cumhurbaşkanımızı gördükleri için memnunlar. Mağdur olmuş Müslüman olmayan ülkeler memnunlar çünkü her mağduriyetlerini söylediklerinde Cumhurbaşkanımız buna karşı sesini yükseltiyor, dünyaya diyor ki, ‘burada mağduriyet var, sizde buna müdahale edin.’ Cumhurbaşkanımız Kahramanmaraş’a her gelişinde keyiflenmeye, neşelenmeye gelir. Allah’ın izniyle Kahramanmaraş’a yakışır, davamızın liderini güzelce ağırlayıp, geri mutlu mesut bir şekilde gönderelim” ifadelerine yer verdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

banner261
Yorumlar (13)
kahramanmaraşlı 2 ay önce
övün bakalım.rahmetli erbakanın dedikleri çıkınca neler yapacaksınız.
EDEM 2 ay önce
HER KÖŞE BAŞINI BİR AKP Lİ ZAPT ETMİŞ KİME NE DİYECEKSİN.DAHA YENİ ÖZÇAM TEKEREK ŞUBESİ KALDIRIMI İŞYERİ YPTI APARTMAN BOŞLUŞUNU MARKETE KATTI DUVARI İÇERDEN YIKTI HANİ ADALET Bİ DEPREM OLSA ALLAHTAN GELDİ DERLER ALLAH DUVARI MI YIK DE Dİ.
Ali kaya 2 ay önce
Kalemine sağlık kardeşim. Adamlar kaldırımı geçti Yolu bile işgal ediyor ve yabancı uyruklu çalıştırıyor. Daha ne kadar kanun çiğniyorlar Allah bilir
MEMLEKET SEVDALISI 2 ay önce
MUHTARLARI UYARIN BAŞKANIM İŞLERİNİ TAKİP ETSİNLER YAN GELİP YATMASNLAR
ela 2 ay önce
yiyin beyler ! abbas yocu..
Avşar beyi 2 ay önce
Ülkenin en gerekmez meslek grubu muhtarlar, artık kalkması gereken çağdışı bir sistem, dijital dünyada üçüncü dünya zihniyeti
ela 2 ay önce
yıl 2021 halen muhtar denilen şeyler var..
Zeki 2 ay önce
Yiyin efendiler yiyin halk aç
albustanlı yusuf 2 ay önce
e-devletten vatandaş zaten tüm işlerini hallediyor muhtarlara havadan maaş veriysiz.
Reis Duy sesimizi 2 ay önce
Muhtarlar başkanı uyarın. İmar müdürlüğü çok koordineli işlerini yürütüyor. Tekerek hasircioglu yanındaki kirtasiye prestij konutlarının oldugu yerler ne yaya geçişi var. Nede ortak alanlara işgale bak. Ben seni göreyim sen beni görme.
Aziz gün 2 ay önce
Mal varlığı araştırılmalı, vekilden avukat ücreti alan veya fahis avukat ücreti alan varsa faizi ile geri alınsın. Yasal süreç baslatilsin.
yavuz 2 ay önce
bu 106 yer neresi tek tek yazın vatandaş olarak bilelim
yavuz 2 ay önce
muhtardan konuşmak için icazet aldınızmı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı