Başkan Güngör Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi! Yeni bulvar geliyor

Üngüt Mahallesi’nde yeni bulvar çalışmalarının başladığını açıklayan Başkan Güngör, “Avşar Kampüsü ve Kayseri yoluna bağlantı sağlayacak bin 200 metre uzunluğundaki yeni bulvarda çalışmalara başladık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Güngör Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi! Yeni bulvar geliyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Üngüt Mahallesi’nde bin 200 metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğinde olacak yeni bulvarda çalışmaların başladığını açıkladı. Başkan Güngör, “Büyükşehir Belediyesi olarak kış sezonu öncesi yol çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Bu kapsamda Üngüt Mahallemizde, Turgut Özal Bulvarı’nı Kayseri yoluna bağlayacak yeni bir bulvar açıyoruz” diye konuştu.

Altyapı Hazırlanıyor

Bölgede altyapı çalışmalarının da başlatıldığını belirten Başkan Hayrettin Güngör, “Bir yandan Fen İşleri’ne bağlı ekiplerimiz dolgu ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştirirken bir yandan da KASKİ arterin yağmursuyu altyapısını hazırlıyor. Projemiz kapsamında bölgede çevre düzenlemeleri, aydınlatma ve yürüyüş yolları da yapılacak. Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü ve Kayseri yoluna yeni bir alternatif güzergah olacak yeni bulvarın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ulaşımda Alternatifler Artıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Turgut Özal Bulvarı’nın devamı olacak nitelikte başlatılan yeni bulvar çalışması kapsamında çevre düzenlemeleri, aydınlatma ve yürüyüş yolları da yapılacak. Bin 200 metre uzunluğunda ve 40 metre genişliğinde olacak yeni bulvar Avşar Kampüsü ve Kayseri yoluna alternatif ulaşım sağlayacak. Bölge trafiğini de önemli ölçüde rahatlatacak yeni bulvarda çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH
FATİH - 2 hafta Önce

eski yönetim nedense doğu çevre yolu yerine paraları kullanılmayan kuzey çevre yoluna gömdü ama şehrimizin acilen doğu çevre yoluna ihtiyacı var başkanım !

yavuz
yavuz @FATİH - 2 hafta Önce

kesinlikle doğru katılıyorum acil yapılması gerek artık kapasiteyi kaldırmıyor

vatandaş
vatandaş @FATİH - 2 hafta Önce

sana göre olabilir de doğu çevre yolu nedir ya hu :D

MURATTİ
MURATTİ - 2 hafta Önce

Acilen otogardan kayseri yoluna bağlantı yolu açılarak kayseri yolu rahatlatılmalı.....

bertizli bekir
bertizli bekir - 2 hafta Önce

diğer bulvarlarda halen oldugu gibi , çöpler bulvar kenarındaki agaçların altına poşetlerle konmaya devam edecek mi ? yoksa bina yönetimlerine ceza getirilip çöp container dışında çöpler kapı önlerine belirli saatler dışında bırakılmama uygulamasına gecilecek mi ?

batıköylü
batıköylü - 2 hafta Önce

önsen köprüsü yapılıyor diye her yere afiş asmışlar. hiç bir çalışma yok.

BALBABA
BALBABA - 2 hafta Önce

BAŞKANIM ÖNSEN KÖPRÜSÜNÜN BİR AN ÖNCE YAPILMASINI İSTİYORUZ....

odiseur
odiseur - 2 hafta Önce

başkan ne hikmetse batıya çalışmalar yapıyor doğudakiler insan değil dimi ?

EDEM
EDEM - 2 hafta Önce

YENİ BULVARMIŞ HAZIR TRAFİĞİ FELÇ EDECEKLER.BİR İŞ YAPACAKSAN HAL KAVŞAĞINI TAMAMLAT.HAVA ALANI KÖPRÜSÜNÜ YAP HADİ BAKALIM YAP TA GÖRELİM AKP NİN GÜCÜNÜ.

burak
burak - 2 hafta Önce

yeniyapana köprüsü ne oldu

BATTALGAZİ
BATTALGAZİ - 2 hafta Önce

ALLAHINI SEVİYİM YAPMAYIN, BULVAR, KÖPRÜLÜ KAVŞAK VS
HAL KAVŞAĞI 2 YILI DOLDURDU ŞÜKÜR..İSTASYON KÖPRÜSÜ YARIM YUVARLAK..
BİRŞEY YAPMAYIN. FATİH ERKOÇU ARIYORUZ ARAYACAĞIZ

Vatandaş
Vatandaş - 2 hafta Önce

Artık 5 senede bu Bulvarın Yapılmasını Otogara Giden Yol Gibi veya Hale Giderken Ordaki üst geçit kavşak gibi uzun Sürecekse Hiç zahmet edip yapmayın

Hasbi kılıç
Hasbi kılıç - 2 hafta Önce

Sayın Başkanım tüm hemşehrilerimizi otelemeyen kucaklayan bir anlayışınız var. Allah daim etsin.

başkan
başkan - 2 hafta Önce

sıkıntı yok hepsini yapacağız.

Alyanak  osman
Alyanak osman - 2 hafta Önce

Dagi tasi yardilar, dunya para harcadilar bir kuzey yolu yaptilar, sonuc: zenginlerin bag evlerine kolay ulasim, siz bu zihniyetle ne adam akilli bulvar yaparsiniz nede trafigi rahatlatirsiniz, insallaah bu yeni bulvar arsa degerlerini arttirmak icin yapilan bulvar degildir, kayseri yolundan adana yoluna bir yol acsaniz, otobus kamyon o yolu kullansa daha guzel olmaz mi, gerci sizin calismaniz trabzon caddesi gibi olur, keske yasarin bir cok yerde subesi olsada bol bol yol kavsak bulvar yapsaniz

Ali
Ali - 2 hafta Önce

Başkanın zoruna gitmesin ama bizim köyün muhtarı bile ondan çok iş yapıyor.

Mustafa hopur
Mustafa hopur - 2 hafta Önce

Başkanım Kuzey çevre yolundan Pınarbaşı na ara yol acilmasini istiyoruz

vatandaş
vatandaş @Mustafa hopur - 2 hafta Önce

arsan nerde ?

Kaya
Kaya - 2 hafta Önce

Sayın Başkanım önce şu yol projelerini gözden geçirin Yeni yerleşim yerlerine giren yolunu kaybediyor hep sokak S şeklinde dar virajlı yollar VS

Durdu GÜNEŞ
Durdu GÜNEŞ - 2 hafta Önce

Sayın Başbakanımız Büyükşehir Belediyemizin meyvelerini Dulkadiroğlu Belediyesine de katarsanız bizleri de sevindirmiş olursunuz. Dulkadiroğlunda yapılacak çok iş var.


SIRADAKİ HABER

banner122