AK Parti Kahramanmaraş’ta Köklü değişime gidiyor!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’daki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında çok önemli açıklamalarda bulunuyor.

AK Parti Kahramanmaraş’ta Köklü değişime gidiyor!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’daki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında çok önemli açıklamalarda bulunuyor.

Uzun zamandır kulislerde konuşulan AK Parti İl Teşkilatı ve İlçe teşkilatlarındaki köklü değişiklik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından az önce doğrulandı.

Cumhurbaşkanından İl Başkanlarına Talimat!

AK Parti Türkiye'nin partisidir. Tüm teşkilat yöneticilerimize ve il başkanlarımıza bir hususu hatırlatmak istiyorum. Sizlerden şehirlerinize döner dönmez 2001 yılından bu yana partinizde görev almış her kardeşinize ulaşmanızı istiyorum. Gönüllerini almanızı, sıkıntılarına çözüm aramanızı, irtibatı kesmemenizi talep ediyorum.

'TÜM TEŞKİLAT YÖNETİCİLERİMİZDEN...'

Her müessese gibi siyaset ve partiler de insanla var olur, insanla yürür. Öncelikle AK Parti'nin kuruluşundan beri bu davaya emek vermiş hasbi ve harbi şekilde koşturmuş her kardeşime şükranlarımı sunuyorum.

Kahramanmaraş'taki değişikliğin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından yapılacağı öne sürülürken birçok eski siyasetçi tekrardan sahalara dönecek. 

Bundan sonraki seçim 2023 Haziran'ında yapılacak. Her düzeyde kapsamlı çalışmalar yürüteceğiz. Bu tarihe kadar her düzeyde kapsamlı çalışmalar yürüteceğiz. İnşallah 4 yıl sonraki seçimlerde milletimizin karşısına, kurulduğu günkü heyecanı ile ve artık 22 yılı bulacak tecrübesiyle bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız. Kendimizi sürekli yenileyerek, tazeleyerek maziden atiye kurduğumuz köprüyü güçlendireceğiz. Tüm kademelerimizle sancımız öyle bir sancı ki bunu çekeceğiz, sandıktan arzu ettiğimiz neticeyi de alabilelim.

Meclis tatile girdiğine göre, milletvekillerimizin faaliyetlerini bu doğrultuda yapmamız gerekiyor. Vaktimizin büyük bölümünü bu hedefe ulaşmak için ayırmamız şarttır. AK Parti sırça köşklerde siyaset yapan, halka tepeden bakan siyasetçilerin yeri değildir. Kendinde hamallığını üstlendiğimiz yükü taşıma mecali bulamayanlar bayrağı arkadaşına bırakmalıdır.

Geçtiğimiz 1 asır boyunca yeni arayışlar peşinde koştuk. 21'inci asır yeniden dirilişimin, Rabbimize ve kendimize dönüşümüzün asrı olacaktır. AK Parti kadroları olarak büyük şahlanışa öncülük edebilirsek ne mutlu bize. Bugüne kadar yaptıklarımızla Türkiye'yi demokrasiden ekonomiye, altyapıdan dış politikaya kadar gerçek anlamda bağımsız ülke haline getirmeyi başardık. Büyük zaferler önümüzde duruyor. Rabbim ömür, sağlık ve imkan verdikçe kendim de bu yolda yürümeye devam edeceğim.

Detaylar geliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 12:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Remzi
Remzi - 4 hafta Önce

En başta Mahir Ünal'ın değişmesi gerekiyor efendiler .

azı
azı - 4 hafta Önce

başta mahir gitmeyecek se ne kıymatı var

Kazim Koyuncu
Kazim Koyuncu - 4 hafta Önce

Ak Parti K.maras teşkilatı nin cumhurbaşkanı nin saydigi özelliklerle zerre alakasi yok

Mustafa marasli
Mustafa marasli - 4 hafta Önce

Evet ak Parti'ye Gönül vermiş eski Türkoğlu belediye başkanı sayın Mustafa Taşhan beyi elinizin tersiyle ittiniz kenara ama oda size nasıl bağımsız 15bin küsur alınır öğretti partisiz adama şahsiyete verilen 15bin oy buda demektir ki akpartinin kuruluşundan buyana emek vermiş adamları kenara atmamanizi öğretmiştir umarım ilk başta sayın Mustafa Taşhan in gönlünü almak lazım sayın Ünal.

Mahmut
Mahmut - 4 hafta Önce

Aynı hikaye devamm suriyelileri gönderin artık yeter

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

önce mahir ünal elini çekmeli k.maraş siyasetinden

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 4 hafta Önce

GEÇ BİLE KALINILDI. BEN BU HABER SİTESİNDE ÇOK YAZDIM METAL YORGUNLARINI ATIN DİYE.

Fatih
Fatih - 4 hafta Önce

Benim oğlum bina okur döner döner bir daha okur. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Arkadaş bu hamleler kurtarmaz ak partiyi. En başta liyakat usulünce devlet kadroları oluşmalı, bağımsız ve tarafsız hukuk işlemeli ekonomi eski haline gelmeli vb. O zaman ak parti oy alır aksi taktirde ilk seçimde ıstanbul seçimi gibi yer tokadı ve bir daha da doğrulamaz. Bir dost

CihatEde
CihatEde @Fatih - 4 hafta Önce

Erbakan Hocamızın dediği gibi Mesele basit gideceksiniz. Saadet Partisi Gelecek yüzler gülecek

fatih
fatih - 4 hafta Önce

kahramanmaraş asıl mahişr ünaldan kurtulmazsa iflah olmaz

MİSAFİR
MİSAFİR - 4 hafta Önce

Demek ki yeni aldatma ve kandırmacacılar geliyor

M Ali K
M Ali K - 4 hafta Önce

Hamam aynı,tellaklar değişse ne olur,değişmese ne olur,ezilen Maraşlı

Marasli
Marasli - 4 hafta Önce

Mahir gitmedik ten sonra gerisi boş

drsn
drsn - 4 hafta Önce

o mahir kasıntı kimseyi geri toplayamaz.

Dexter
Dexter - 3 hafta Önce

Önce mahir unal gitmeli

İbrahim
İbrahim - 4 hafta Önce

Şimdiye kadar görev verilmemesi gereken onca kriptoyu üst düzey göreve getirdiler bi kurt gibi koca ağacı içten içe yiyip bitirdiler samimi vatansever insanları hep küstürdüler şimdi temizlemeye çalışıyorlar ama nafile sadece bu memlekette değil tüm ülke çapında değişime gitse bi yararı olmayacak...

Misafir
Misafir - 4 hafta Önce

Suriyeliler gitmezse freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı iniyoruz ak parti olarak hâlâ eskilerden medet umuluyor önceden kim ne kadar memnunduki önce suriyeli konusu ekonomi bırakın bunları artık

taşkın
taşkın - 4 hafta Önce

En başta mahir Ünal gitsin önce Ünal’ı Elbistan’a belediye başkanı felan yapın çünkü bütün düşündüğü Elbistan. Sonra tüm vekilleri alın görevden Nası olsa Maraş’a zerre katkıları yok. Boşuna maaş alıyorlar. Şu bi iş yapmayıp sadece kendi çevrelerini zengin eden belediye başkanlarını ve il ilçe başkanlarınıda alın görevden. Maraş halkı kendi kendi yönetir. Halk birbirine yeter siyasilerin hiç birine gerek yok. Hem şehir hemde Reis bunların zerre umrunda değil hepsi menfaatinin peşinde.

CEYHAN
CEYHAN - 4 hafta Önce

K.MARASTAN SURIYELILER
AKP DENDE MAHIR ÜNAL GITMEDIGI SÜRECE BIR SÜLALE AKP YE KUSUZ

Guler
Guler - 3 hafta Önce

Önce mahir bey değişmesi lazım ordakiler hepsi mahir beyin ..........hiç bir şey düzelmez bence ankaradan gelenler bile taraf tutuyor

rozturk.59
rozturk.59 - 4 hafta Önce

Kullanılan Mendiller Çöpe...!!!??? :)))))))))))))))))))))))))))))))

drsn
drsn - 4 hafta Önce

maraşta teşkilatın oy oranına etki sıfır teşkilata takmayın,ulusal politikalar uygulayın mesela nargilecileri gönderin memleketine...

Gören göz
Gören göz - 4 hafta Önce

Erkoç olmadan k.maras ta akparti olamaz.Once Erkoç u kazanmali Erkoç adam gibi başkanlık yapıyor du

hakan
hakan - 3 hafta Önce

bende kendi kendime diyordum mahir ünalı tek ben mi sevmiyorum epey bir sevmeyeni varmış neden mi sevmiyorlar k.maraşta ak partiyide siyasetide bitiren tek insan kerkesi kutuplaştırdı ve böldü kendi egosu yüzünden gerçek ak partilileri küstürdü kendini herkesin üstünde gören bir insan ama suç bizde yüksek yerlere sesimizi duyaramıyoruz.

Kahramanmaraş sevdalısı
Kahramanmaraş sevdalısı - 4 hafta Önce

Ulan piyasada ne kadar vurgunu var bunların içinde, bu adamları temizlemedikçe akpartiye oy yok. Adalet ve kalkınma istiyoruz çok mu?

Vatandever
Vatandever - 4 hafta Önce

Kendini hakim savcı yerine koyan ak parti eski büyük şehir belediye başkanı Erkoç gibi adamlar olursa bu parti bin sonu olur adamı belediye başkanlığından almışlar sanki parayla haber yaptırıyor yok erkoca yeni görev Allah sonumuzu hayır getire

hacı isbir
hacı isbir - 3 hafta Önce

selamün aleyküm;
kahramanmaraş stadı,eski sanayi nin şehre kazandırılması,kalenin açılması,kaleden yada tekke den yedi kuyulara teleferik atılması,tekkenin yapılandırması,gemanike antik kentinin gün yüzüne çıkması,bunlar yapılamadığı için ak partiyi kahramanmaraşta aldığı oyun karşılığını vermediği için başarılı bulmuyorum....turuzim müdürü ne işe yarar bu kente turist girmiyor,ptt müdürü ne işe yarar sana yi diş hastanesi atm leri çalışmıyor,devlet kurumlarında işler ağır ilrliyor...denetim edilmesini tavsiye ediyorum..

hanif
hanif - 3 hafta Önce

Çok şükür oy vermediğim için sıkıntı etmiyorum. Birbirinizi afiyetle yiyebilirsiniz.

EDEM
EDEM - 3 hafta Önce

ALLAH RIZASI İÇİN ÖNCE MAHİR ÜNAL GİTSİN.

Ali can
Ali can - 4 hafta Önce

Kddkkd

Ahmet karakaya
Ahmet karakaya - 3 hafta Önce

1.ANKARA İL YÖNETİMİNDE ETRAFLI OY DEPOSU OLAN KİŞİLER 2018 YILINDA YÖNETİMDEN ÇIKARTILDI YERİNE KİMLER ALINDI 2.BELEDİYE MECLİS ÜYELİKLERİNDE HEMŞERİ DERNEKLERİ HEMŞERİ FEDARASYONLARI VE TANINMIŞ OY POTANSİYELLİ KİŞİLER NEDEN ALINMADI 3.BELEDİYE MECLİS ÜYELİKLERİNE NEDEN İL İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI YAZILDI 4.BELEDİYE MECLİS ÜYELİKLERİNE İL İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANLARI NEDEN YAZILDI

Vatan sever
Vatan sever - 3 hafta Önce

Sayın cumur başkanım kmaraş kimsesiz bir memleket bizim bakanımız benim demiştin bizdeki işe taramaları görevden alın yıllardan beri bitmeyen maraş kayseri yolu hal lavşagı inşAllah bir çözüm bulunur tabi buyorumu yayınlarsalar belki Sesimiz duyulur saygılarımla

Edeler diyarı
Edeler diyarı - 4 gün Önce

Şu üstünüzdeki ölü toprağını atın be biz küllerinden dirilmiş bir toplumuz. Akp kimse yıkamaz doğru eğilir ama kırılmaz yaşasın Mahir Ünal


SIRADAKİ HABER