banner240

Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından Bertiz bölgesinde çalışmalar devam ediyor!

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bertiz bölgesinde yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

ASAYİŞ 24.09.2021, 15:41 25.09.2021, 09:13
Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından Bertiz bölgesinde çalışmalar devam ediyor!
banner257
banner226

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bertiz bölgesinde yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Kılağlı mahallesinde yol açma ve kilit parke çalışması yapan ekipler, kış öncesinde çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Kış ayları öncesinde Bertiz bölgesinde ihtiyaç duyulan yol açma ve yenileme çalışmalarını tamamlamayı hedefleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, Kılağlı mahallesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yeni yol açma ve kilit parke çalışması yapan ekipler, bölgenin yol standardının yükseltildiğini söyledi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, şunları söyledi; “Dulkadiroğlu ilçemizin daha güzel hale gelmesi için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu noktada özellikle kırsal mahallelerimizde alt yapı çalışmaları yapmaktayız. Ulaşım konusunda çok hassas olduğumuzu her fırsatta dile getirdik. Şuanda ekiplerimiz ilçemizin tamamında asfalt, kilit parke ve yeni yol açma çalışmalar yapmaktalar. Özellikle bu çalışmaları kış aylarından dolayı Bertiz bölgemizde daha yoğun bir şekilde yapıyoruz.”
 

banner261
Yorumlar (2)
CELAL 3 hafta önce
Sayın başkan bu yorumumu okurmusun bilmiyorum! lakin karagölden maksutluya giden yolun durumu ne olacak acaba? maksutlu da oturan insanlar yolun biran önce asfaltlanmasını istiyor. daha ne kadar sürecek bu iş yapmamazlığınız? maksutlu karagölden çok yakın mesafesi, yolu biran önce yaparsanız insanlar mahsüllerini daha kolay şehir merkezine ulaştırırlar.
Kaya 2 hafta önce
Gafarlı yolu 50 Yıl öncesine döndü baskan Tozdan gidemıyoruz Yollar dar gidemiyoruz
16°
açık
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 16 Ekim 2021
İmsak 05:08
Güneş 06:28
Öğle 12:25
İkindi 15:38
Akşam 18:12
Yatsı 19:26