Kahramanmaraş'ın incisi Doğan İnci'ye algı operasyonu

Kahramanmaraş'ın en etkin ve en büyük haber sitesi olan Haber46'nın Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Çam, Emniyet Müdürü Doğan İnci'ye karşı yapılan algı operasyonuna tepki gösterdi.

Kahramanmaraş'ın incisi Doğan İnci'ye algı operasyonu

Her şey bitti hedefte Emniyet Müdürü mü var?

Kahramanmaraş Türkiye’nin en emniyetli 4 ilinden birisidir. Bunun da gerçekleşmesinde tabi ki polis teşkilatıyla birlikte teşkilatın kaptanı olan Sayın İnci var.

Son yıllarda özellikle KOM dalında tacirlere yapılan operasyonlar insanlarımızın göğsünü kabartıyor. Özellikle okul önlerinde bulunan sivil ekipler, şer odaklarını öğrencilere bulaşmadan yakalayıp adalete teslim ediyor.

Kahramanmaraş halkı devletini, milletini ve tabiki polis teşkilatını çok seven bir halktır. Yanlış anlaşılmasın ama Emniyet Müdürümüzü de klişe olarak sevmiyoruz, samimiyeti, dostluğu ve olaylara bakış açısıyla sanki daha samimi seviyoruz.

Şehrimiz de onlarca, yüzlerce problem varken hayatını ülke menfaatine adamış kamuoyu tarafından benimsenen, esnaf dostu Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci’yi hedef tahtasına oturtturanlar neyi ya da kimi hedefliyor ?

Geçtiğimiz haftalarda Adana’ya gezmeye giden Sayın İnci, doğal olarak Kahramanmaraş’ın önceki dönem Müsiad Şube Başkanı, aynı zaman da Harita Mühendisi Mustafa Buluntu’nun Adana’daki yeni fabrikasına davet üzerine ziyaret ederek ( paylaşılan fotoğrafta da görüldüğü üzere ) kumaşlar İnci’ye tanıtıldı. Her hangi bir art niyet olmadan, sosyal medyada paylaşılan fotoğraf, bazı art niyetli klikleri (oluşumlar) devreye soktu.

Bazı yerel haber sitelerinde çıkan;

“ Emekliliğinizden sonra tekstil işine mi girmeyi düşünüyorsunuz? “

“ Aman müdürüm bu fotoğraf, başına iş açmasın”

Gibi köşe yazılarına gereksiz bir şekilde konu edilen Sayın İnci’ye gözdağı verilmek mi isteniyor?

Kahramanmaraş’ta ekibi ile beraber büyük operasyonlara imza atan Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye karşı yapılan algı operasyonunun perde arkasında ki isimler kimler?

Haber46 olarak şehrimizdeki tüm haksızlıkların karşısında durduğumuz gibi, Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye yapılan algı operasyonunun da şahsım ve kurumum Haber46 adına karşısındayız.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 03:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil öner
adil öner - 1 ay Önce

emniyet müdür olunca beşeri ilişki kurma hakkı yok mu olacak.sadece odasında koltuğunda oturacak insanlarda uzakmı duracak.bir insan kim olursa olsun istediği kişileri ziyaret eder beşeri münasebettte bulunur bunda art niyet aramak çok ayıp.Hele bir emniyet müdür toplumun çok farklı insanları ile çok farklı diyalog kurması en doğal olanııdr.herkese yabancı ayrık ot gibimi yaşasın.ne var bunda devlet birimlerini yönetmek bu kadar basit bir şeymi. Emniyet müdürü veya başka kurum müdürleri kim varsa herkesle diyalog kuran devletin sıcaklığını gösteren herkesi kendi adıma candan tebrik ederim.elbette dikkat edilmesi gereken durumlar müstesna,adı makul seviyeler dışına çıkan olabilir onlara karşıda uyanık olmak elbette lazım.selamlar

ispir
ispir - 1 ay Önce

türk polisini kim hedefe atıyosa Allah taaa onunda belasını versin... müdürümüz candır cannnnnnn

Hacı vat
Hacı vat @ispir - 1 ay Önce

Kimse kanundan üstün değil bırakın bu militarist zihniyeti. Polisle alakası yok durumun. Emniyet müdürü olması istediğini yapar manasına gelmez

D.ÇALIŞ
D.ÇALIŞ - 1 ay Önce

Ahırdağı eteklerini uyuşturucu ve ootomobilde yapılan fuhuş için yaptığı uyğulamaları canı gönülden kutluyorum

demir
demir - 1 ay Önce

polisine de sahip çıksın. ezmesin polisini, ek görev manyağı yaptı polisleri. evini göremiyor polis.

Misafir10
Misafir10 - 1 ay Önce

Doğan İNCİ Müdürüm Türk Dil Kurumunun Adam tanımının karşılığıdır.KahramanMaraş için büyük bir şanstır ve kesinlikle kıymeti bilinmesi gereken müstesna bir insandır.

Murat Bey
Murat Bey - 1 ay Önce

Doğan Müdürüm hafta sonu gezmeye gitmiş. Var mı bunda sıkıntı. Gidemez mi? Nereye gideceğine ne yapacagına sözde o gazeteciler mi karar verecek? Tekstil fabrikasını gezemez mi, vatandaş ile bir yerde görünemez mi?
Hey Allah'ım ne günlere kaldık. Müdürüm , görevini layıkıyla yapan polis teşkilatımızın göz bebeğidir.
Bu yönüyle eleştirmeye çalışan gazeteci değil, gafildir.

Şah adam
Şah adam - 1 ay Önce

Çam bey; doğan inci beni pohpohla diye sana kaç para verdi ?

Yapalakli yavuz
Yapalakli yavuz - 1 ay Önce

Lafa bakilmaz ayinesi iştir kişinin bir insan emniyet muduru diye sadece vali kaymakam burokratlarlami çay içmesi gerekli ? Elbette herkesle görüşebilir ne var bunda ki bir yerde dondurma yese dondurma işine mi girecek demektir bu? Saçmalamış kim o haberi yaptıysa kişisel bir kin taşıyordur

ulubatlı
ulubatlı - 1 ay Önce

haber 46 lütfen habercilik yapın.

harun
harun - 1 ay Önce

hani hep diyorlar ya basın özgürlüğü diye yazanlarda buna sığınmış yazmış ee ne yapsınlar çok önemli konuları yazacak kafa olmadığı için böyle köşe yazılarında vıttırı vızzık şeyleri yazar dururlar.. keşke her işletmeye her esnafa gitse çay kahve içse sohbet etse halkın adamı olsa


SIRADAKİ HABER