Kahramanmaraş’ta dilenen yaşlı kadın gayrimenkul zengini mi?

Kahramanmaraş’ta yaklaşık 30 yıldan beri dilenen ve dilenmeyi meslek edinen yaşlı kadın hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor.

Kahramanmaraş’ta dilenen yaşlı kadın gayrimenkul zengini mi?

Dilenen yaşlı kadını Kahramanmaraş’ta tanımayan yoktur. Neredeyse her gün Kahramanmaraş sokaklarının çeşitli noktalarında dilenen yaşlı kadının gayrimenkul zengini olduğu iddia edildi.

Öte yandan gelen diğer bir iddia ise, yaşlı kadının eşinin 10 yıl önce cezaevinde olduğu ve hayatını kaybettiği belirtilirken, eşinden sonra çocuklarının yaşlı kadını dilendirdiği ve her gün sabah saatlerinde lüks araba ile bırakıp geri akşam saatlerinde aldığı öne sürüldü.

Bir diğer iddia ise yaşlı kadının çocuklarına ait birçok gayrimenkulün ve yıllardır vatandaşlardan kazandıkları paralar ile varlıklı bir aileye dönüştükleridir.

Kahramanmaraş’ta ilgili birimlerin bu tür olaylara karşı tedbir alması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
taşkın
taşkın - 3 ay Önce

Evet akıl almaz şekilde para var bu kadında ama. Sıkıntısı para değil ruh sağlığı bozuk dilenmeyi ahlak edinmiş ve neden dilendiğini bile bilmiyor parayla ne yapacağını elindeki paraların ne işe yarayacağını bilmiyor. Ama bence bunu haber yapıp dikkatleri kadının üstüne çekmeyin. Malum para için yaşlı insanları öldürüp kesen cani şerefsizler el dolu ortalık.

hartlp
hartlp - 3 ay Önce

çiftlik bank...ben vermiyorumm...kimse vermesinn

ahmet
ahmet - 3 ay Önce

ben bu kadını trafik ışıklarında para toplayan bir çocuğu döverken gördüm ondan beri bir kuruş dahi vermem. sanki ışıkları parsellemiş

Kahramanmaraş sevdalısı
Kahramanmaraş sevdalısı - 3 ay Önce

1 yıldır Trabzon Caddesi'nde denk geliyor, sürekli "oğlum, çocuklarım aç. Dilenci değilim ..." diyerek dileniyor. O kadın mı acaba?

Alp
Alp - 3 ay Önce

Bu kadını gördüğünüzde telefonun kamerası açıkmış gibi yapın heme kaçıyor

Mehmet bağlar
Mehmet bağlar - 2 hafta Önce

Ya gerçekten ihtiyacı varsa...

SIRADAKİ HABER

banner122