Didimli öğrenciler emniyet mensuplarına moral verdi

Didim Gazi İlkokulu’ndan bir grup öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne moral ziyaretinde bulunup, emniyet mensuplarına “Polisimiz seviyoruz, Polisimizin yanındayız” çiçekler verdi.İstanbul’da Çevik Kuvvet...

Didimli öğrenciler emniyet mensuplarına moral verdi
Didim Gazi İlkokulu’ndan bir grup öğrenci, öğretmenleri eşliğinde Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne moral ziyaretinde bulunup, emniyet mensuplarına “Polisimiz seviyoruz, Polisimizin yanındayız” çiçekler verdi.
İstanbul’da Çevik Kuvvet polisine yönelik yapılan bombalı saldırının acısı tüm Türkiye’de hissedilirken, Didim’de de öğrenciler Emniyet güçlerine moral vermek için ziyarette bulundular. Gazi İlkokulundan bir grup öğrenci Okul Müdürü Birol Kurt ve öğretmenleri eşliğinde Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
İlçe emniyet müdürlüğünde görev yapan Polisleri ziyaret eden öğrencilere emniyet mensuplarına “Polisimiz seviyoruz, Polisimizin yanındayız” çiçekler verdi.
Ardından İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, öğrencileri makamında ağırladı. Selçuk öğrencilerin yaptığı bu anlamlı ziyaretin kendilerini memnun ettiğini ve moral verdiğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER