Kahramanmaraş'ta Aşure Etkinliğinde CHP İl Başkanı'ndan Birlik Mesajı Kahramanmaraş'ta Aşure Etkinliğinde CHP İl Başkanı'ndan Birlik Mesajı

Kahramanmaraş valisi Mükerrem Ünlüer, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen ziyarette, heyet, Gülmez ve Özdemir ailelerine baş sağlığı dileklerini ileterek acılarını paylaştı.

taziye_ziyareti_4

Bakan Ali Yerlikaya ve beraberindeki heyet, şehit Emrullah Gülmez ve Müslüm Özdemir'in kabirleri başında dualarla anıldı.

taziye_ziyareti_2

Taziye ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Geçtiğimiz günlerde ebediyete uğurladığımız şehitlerimizin kederli ailelerine Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya, Valimiz, Milletvekilimiz, İl Jandarma Komutanımız, Emniyet Müdürümüz, İl Başkanımız ve ilçe belediye başkanlarımızla taziye ziyaretinde bulunduk. Baş sağlığı dileklerimizi ilettik, acılarını paylaştık. Tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz" şeklinde konuştu.

taziye_ziyareti_1