Bilecikspor oyuncular maç öncesi kahvaltıda buluştu

Bilecik 1. Amatör Lig’in namağlup lideri Bilecikspor, 9’uncu hafta erteleme müsabakası olan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor maçı öncesi maç kahvaltısında bir araya geldi.Bilecik Rotta Cafe’de Bilecik İş Sağlığı Güvenliği tarafından...

Bilecikspor oyuncular maç öncesi kahvaltıda buluştu
Bilecik 1. Amatör Lig’in namağlup lideri Bilecikspor, 9’uncu hafta erteleme müsabakası olan Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor maçı öncesi maç kahvaltısında bir araya geldi.
Bilecik Rotta Cafe’de Bilecik İş Sağlığı Güvenliği tarafından verilen maç kahvaltısına Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu, yönetim kurulu üyesi Melih Karaçam, Bilecikspor Antrenörü Hasan Kol, kahvaltıyı veren firmanın sahibi Dr. Sungur Turan ve firma müdürü Uygar Tatar katıldı. Kahvaltı öncesi bir konuşma yapan Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu, Bilecik İş Sağlığı Güvenliği sahibi ve müdürüne böylesi öenmli bir maç öncesi verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
Bilecik İş Sağlığı Güvenliği Müdürü Uygar Tatar ise, Bilecikspor’un hak ettiği yerlerde olmadığı ve hakkettiği yerlere gelebilmesi için herkesin taşın altına eline koyması gerektiğini kaydetti.
Öte yandan oyucular kahvaltı sonrası iş yeri sahibi Görgün Çoban’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154