“Oyun oyun içinde” oyunu Bozüyük’te sahnelendi

Bozüyük Belediyesi tarafından “Uluslararası Gençlik Tiyatroları Metristepe’de” sloganı ile düzenlenen Tiyatro Günleri Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Oyun oyun içinde” adlı tiyatro oyunu ile devam etti.Özellikle...

“Oyun oyun içinde” oyunu Bozüyük’te sahnelendi
Bozüyük Belediyesi tarafından “Uluslararası Gençlik Tiyatroları Metristepe’de” sloganı ile düzenlenen Tiyatro Günleri Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Oyun oyun içinde” adlı tiyatro oyunu ile devam etti.
Özellikle dönem kostümleri ile oldukça ilgi çeken oyun, Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde tek seans olarak sahnelendi. Özer Tunca’nın yazıp yönettiği “Oyun oyun içinde”, durum komedisi üzerine kurulu, iç içe geçen rolleriyle, müzikleriyle, danslarıyla temposu yüksek, eğlenceli bir oyun olarak Bozüyüklü tiyatro severler ile buluştu. Neşe dolu, bol kahkahalı 2 perdelik oyun izleyicilerin beğenisini kazandı. Oyununun sonunda Bozüyük Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru, sahneye gelerek oyunculara plaketlerini takdim etti. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu ekibini Bozüyük’te ağırlamaktan mutlu olduğunu dile getiren Başkan Yardımcısı Kuru, oyunculara, “Bozüyük Tiyatro Günleri’ne sağladığınız katkı için teşekkür ediyor, başarılı performansınız için de sizleri ayrıca kutluyorum” dedi.
Bozüyük Tiyatro Günleri; 14 Aralık 2016 Çarşamba günü ‘Pusuda’ adlı gençlik oyununun saat: 16:00’daki gösterimi ve ‘Söz Sende’ adlı doğaçlama tiyatro gösterisinin saat 18:00’deki gösterimleri, 15 Aralık 2016 Perşembe günü “Sevgili Doktor” adlı oyunun saat 20:00’deki gösterimi ile devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER