Kosova Başkonsolosu Rrahim Morina Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti

Kosova İstanbul Başkonsolosu Rrahim Morina, Çukurova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu’nu ziyaret etti.Prizren Üniversitesi başta olmak üzere Kosova'daki üniversitelerle Çukurova Üniversitesi arasında akademik işbirliği...

Kosova Başkonsolosu Rrahim Morina Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti
Kosova İstanbul Başkonsolosu Rrahim Morina, Çukurova Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu’nu ziyaret etti.

Prizren Üniversitesi başta olmak üzere Kosova'daki üniversitelerle Çukurova Üniversitesi arasında akademik işbirliği sağlamak, öğrenci değişimi yapmak amacıyla gerçekleştirilen ziyarette Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu’na rektör yardımcıları Prof. Dr. Seyhan Tükel ve Prof. Dr. Şeref Erdoğan da eşlik etti. Kosova İstanbul Başkonsolosu Rrahim Morina Rektörlük yönetimiyle ikili görüşme yaparak Kosova’daki üniversiteler ile akademik işbirliği yapılmasını teklif etti.

Kosova İstanbul Başkonsolosu Morina, Çukurova Üniversitesi'nde bulunmaktan ve ortak proje yapacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, önümüzdeki günlerde bu çerçevede bir ziyaret daha planladıklarını söyledi.

Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu ise Çukurova Üniversitesi ile ilgili bilgi vererek akademik işbirliği için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER