7 yıldızlı Sütçü İmam Parkı tamamlanmak üzere

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde eski meteoroloji istasyonu yerine yaptırdığı Sütçü İmam parkı bitme aşamasına geldi.

7 yıldızlı Sütçü İmam Parkı tamamlanmak üzere

Diyarbakır’ın Çermik ilçesinde eski meteoroloji istasyonu yerine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin yaptırdığı Sütçü İmam parkı bitme aşamasına geldi.

Parkta yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Kardeş Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemiz eski Meteoroloji istasyonu yerine 4 bin metrekarelik alana yapılan Sütçü İmam parkında sona gelindiğini belirterek, ilçede daha önceden hiç olmayan parkları ilçemize kazandırarak vatandaşlarımızın hizmetine açtık” dedi.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel parklarından biri olan parkın 7 yıldızlı olduğunu anlatan “Karamehmetoğlu, Çermik halkı hizmetin en iyisine layıktır. Belediye olarak ilçemize hizmet için seferber olduklarını dile getiren Başkan Karamehmetoğlu, en geç bu yılsonuna kadar yollarıyla, parklarıyla, çevre düzenlemeleriyle, Kaplıcalardaki değişimle Çermik’in çehresi tamamen değişecek” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yaprak
yaprak - 1 yıl Önce

belediyenin kendisinin yediği yetmedi bu milletin kesesinden daha bir de diyarbakır a yediriyor haram zıkkım zehır olsun

Maraş
Maraş - 1 yıl Önce

Maraş ta kalmadı galiba park yapi lacak yer para yemenin diger adı park yapmak

bg
bg - 1 yıl Önce

Krediye boğulmuş bir belediye Diyarbakır'a neden park yapar ki?

SIRADAKİ HABER

banner122