Dulkadiroğlu'nun Bungalov Evleri Tamamlanmak Üzere

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin prestij projelerinden Yalnız Ardıç A Tipi Mesire alanı projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Konaklama özelliğiyle dikkat çeken mesire alanında Bungalov evlerin inşaatının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

Dulkadiroğlu'nun Bungalov Evleri Tamamlanmak Üzere

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin prestij projelerinden Yalnız Ardıç A Tipi Mesire alanı projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Konaklama özelliğiyle dikkat çeken mesire alanında Bungalov evlerin inşaatının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın prestij projeleri arasında yer alan Yalnız Ardıç Mesire alanında çalışmaların devam ettiği bildirildi. Yedikuyular bölgesinin gelişmesiyle gündeme gelen Yalnız Ardıç, A tipi mesire alanı projesiyle Kahramanmaraş’ın kış turizmine katkı sağlamaya hazırlanıyor. İçerisinde yaklaşık 30 adet Bungalov ev, kır kahvesi, çay bahçesi, restoran, dil köy, yürüyüş alanları, seyir terasları ve daha bir çok hizmeti barındıracak olan Yalnız Ardıç Mesire Alanı, eşsiz doğasıyla bölgeye hizmet vermeye hazırlanıyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, doğal güzellikleriyle dikkat çeken ilçesinin bu yönünü değerlendirmek adına birçok projeye imza attıklarını kaydetti. Yalnız Ardıç Mesire alanı projesinin de bu projelerden biri olduğunu aktaran Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İlçemizin doğal güzelliklerini ortaya çıkaran bu gibi projeleri hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Bölgemizin doğal zenginliği olan bu yeşil alanları en iyi şekilde değerlendirmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalardan bir tanesi olan Yalnız Ardıç Mesire Alanı projemizi de devam ettiriyoruz. Kış aylarında olmamıza rağmen çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Şuanda gelinen noktada 30 adet Bungalov evimizin inşaat çalışması tamamlanmak üzeredir.

YALNIZARDIÇ BUNGALOV EVLERİ FOTOĞRAFLARI

Bu çalışmalar sonunda gerekli alt yapısı hazır olan alanda peyzaj çalışmalarını tamamlayarak hizmete açacağız. Yedikuyular bölgesiyle bu alanımız entegre bir şekilde Kahramanmaraş turizmine çok büyük katkılar sağlayacaktır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Helal olsun
Helal olsun - 10 ay Önce

Dürüst kişiliği ile tanıdığımız Necati başkan MaşAllah yeni döneminde de yaptıgı iyi işlerle söz ettirecege benziyor.Ben çok begendim şahsen.devamı gelir inşAllah.süper proje.tebrikler.

Ede
Ede - 10 ay Önce

Erkoc ordan da bir çıkar saglamistir

geronimo
geronimo - 10 ay Önce

Yazık ederler vatandaşa bir orası kalmıştı doğal onuda bozunda elinize ne geçecek acaba orası arıcıların konaklama alanı idi birde orası yılan ve akrep yuvası vatandaşı kim koruyacak acaba onlardan geceleri kabus gibi oluyor binlerce akrep var orada

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 10 ay Önce

başkanım A tipi mesire alanı ismi pek hoş olmamış
E tipi cezaevi ismi gibi olmuş
başkanla yola devam inşaAllah

Maraş
Maraş - 10 ay Önce

Memleket krizden ölüyor .Adamlar park derdinde

sade vatandaş
sade vatandaş - 10 ay Önce

millet aç perişan yiyecek ekmek bulamıyor, bunlar bahçe derdinde, yolu olmayan dağın tepesınde kim gidecek, arabası olan bi kaç zengin, fakirlere hizmet etmeyi öğrenmeli artık belediye, insanları kandırmamayıda öğrenmeli, böyle gereksiz boş işleride manşet yapan çıkar haberciliği yapan insanlar oldukça bunlar normal, memlketteki sorunları gündeme al sayın gazete, ülke çıkarlarını kendi çıkarlarından üstün tut.

maraşlı
maraşlı - 9 ay Önce

A tipi cezaevi güzel

SIRADAKİ HABER

banner122