Akçakoca temizleniyor

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin çöp toplama, cadde, meydan ve yol temizliklerinin yanı sıra zaman zaman yaptığı mıntıka temizliği ile farklı uygulamalara imza atıyor.Akçakoca Belediyesi bahar temizliğine...

Akçakoca temizleniyor

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin çöp toplama, cadde, meydan ve yol temizliklerinin yanı sıra zaman zaman yaptığı mıntıka temizliği ile farklı uygulamalara imza atıyor.

Akçakoca Belediyesi bahar temizliğine ara vermeden devam ediyor. Her gün belirlenen plan dahilinde ilçedeki yerleşim birimlerinde günlük çöpler toplanıyor. Bununla birlikte ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliğini yapılıyor. Tüm bu hizmetleri 41 personel ile gerçekleştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü haftanın belirli günlerinde belirlenen mahallelerde tüm personelin katılımı ile mıntıka temizliği gerçekleştiriyor.

Özellikle ana cadde ve bulvarların yanı sıra mahallelerin kör noktaları ile toplu yerleşim alanlarında mıntıka temizliği yapılıyor. Bu çalışmalar kapsamda mıntıka temizliği, ekiplerce Cumhuriyet ve Orhangazi mahallelerinde sürdürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER