Gülben Ergen Kahramanmaraş'ta anaokulu açtı

Gülben Ergen'in kurusucu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği, 19. anaokulunu Kahramanmaraş Dulkadiroğlu'nda açtı.

Gülben Ergen Kahramanmaraş'ta anaokulu açtı

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği tarafından Kahramanmaraş'ta yaptırılan 2 derslikli Tevfik Sıtkı Bursalı Anaokulu'nun açılışını yaptı. Açılışta anaokulu öğrencileri tarafından dans gösterisi sahnelendi.

"EMEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Açılışa katılan vatandaşlar ile çocuklar, Gülben Ergen ile fotoğraf çektirebilmek ve imza alabilmek için birbiriyle yarıştı. Törende konuşan Gülben Ergen, açılışını yapacakları anaokulunu annelere armağan ettiğini belirterek, "Bizim derneğimizin 19'uncu anaokulunu burada açtık. Milli Eğitim Bakanlığı'na ve emek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi. Kahramanmaraş Vali Yardımcısı Erkan Bulgan, eğitime katkılarından dolayı Gülben Ergen'e teşekkür plaketi ve çeyiz sandığı hediye etti.

AÇILAN ANAOKULU SAYISI 19'A ULAŞTI

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, daha önce de Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars, Tekirdağ ve Şanlıurfa'da anaokulları açmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
oğuz
oğuz - 6 yıl Önce

bizim zenginler ne yapıyor acaba çok merak ediyorum. ta istanbuldan gelip maraşta anaokulu açıyor gülben hanım bizim zenginlerde tık yok helal olsun gülben hanıma

FUAT AKSOY
FUAT AKSOY - 6 yıl Önce

BÖYLE GÜZİDE BİR OKULU KAHRAMANMARAŞA KAZANDIRAN ÇOK DEGERLİ SANATCIMIZ GÜLBEN ERGENE BİR KAHRAMANMARAŞLI OLARAK SONSUZ TEŞEKÜR EDERİM UMARIM BU GÜZEL DAVRANIŞ BİZİM DE KAHRAMANMARAŞLI İŞADAMLARIMIZA ÖRNEK OLUR İNŞALLAH
BEN TÜRKIYENIN KURTULUŞUNUN EGİTİM LE ÇÖZÜLECEGİNİ İNANIYORUM ALLAH GÜLBEN ERGEN DEN RAZI OLSUN

SIRADAKİ HABER