Kahramanmaraş'ta genç mimarlar çocukların yüzünü güldürdü

Mimarlar Odası Kahramanmaraş Şubesi tarafından eğitime destek çalışmaları kapsamında Önsen Mahallesinde bir etkinlik gerçekleştirildi

EĞİTİM 28.04.2019, 09:17
Kahramanmaraş'ta genç mimarlar çocukların yüzünü güldürdü
banner257

Mimarlar Odası Kahramanmaraş Şubesi ve Yaprak Kırtasiye tarafından eğitime destek çalışmaları kapsamında Önsen Mahallesinde bir etkinlik gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Önsen Mahallesi’nde Önsen Hopuru Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinliklerde hem okulun duvarları boyanarak okul güzel bir görünüme kavuşturuldu, hem de öğrencilere çeşitli kırtasiye yardımlarında bulunularak öğrencilerin eksikleri giderildi.

Adeta harabeye dönen okul binasının dış cephesinde boya çalışmalarını yapan genç mimarlar aynı zamanda öğrencilerin yüz ve el boyama ve duvara el basma gibi etkinlikleri de gerçekleştirerek hoşça vakit geçirmeleri sağlandı.

Öğrenciler yapılan etkinlikten oldukça memnun olduklarına dikkat çekerek, hem okullarının güzel bir görünüme kavuşturulduğunu hem de kırtasiye yardımı ile mutlu olduklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?