Klasik Düşünce Okulu konulu konferans Kahramanmaraş'ta düzenlendi

’Klasik Düşünce Okulu’’ eğitim konferansı Kahramanmaraş Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Klasik Düşünce Okulu konulu konferans Kahramanmaraş'ta düzenlendi

TÜGVA(Türkiye Gençlik Vakfı)’nın hayata geçirdiği ‘’Klasik Düşünce Okulu’’ eğitim konferansı Kahramanmaraş Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı.

Klasik Düşünce Okulu Eğitim Merkezi Kahramanmaraş’ta TÜGVA ( Türkiye Gençlik Vakfı) tarafında hayata geçirildi. TÜGVA’dan yapılan açıklamada ‘’Tarihi ile barışık, kendi medeniyet değerlerinden haberdar ve bu değerleri yüceltecek bir neslin yetişmesi gerektiğinin farkındalığıyla neslimize hitaben kurulmuş; ilim, kültür ve sanat alanında faaliyet gösterecek bir okul olan’’ Klasik Düşünce Okulu’nda’’ eğitimler verilecek’’ denildi.

19.30’da başlayan etkinlik Mehmet Akif Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlk dersinde ‘’ Gençliğin Medeniyet Tahayyülü’’ konulu konferansın sunumunu Prof. Dr. Ekrem Demirli gerçekleştirerek gençlere bilgiler aktardı.

Programa Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55