Tekerek: Türk Eğitim - Sen Kahramanmaraş'ta Yetkili Sendika Olacaktır

Türk Eğitim-Sen'de mevcut başkan Mustafa Gökhan'a rakip olarak çıka Abdi Tekerek önümüzdeki dört yıllık süreçte Türk eğitim-Sen'in yeniden yetkili sendika olacağını söyledi.

Tekerek: Türk Eğitim - Sen Kahramanmaraş'ta Yetkili Sendika Olacaktır

Türk Eğitim-Sen'de mevcut başkan Mustafa Gökhan'a rakip olarak çıka Abdi Tekerek önümüzdeki dört yıllık süreçte Türk eğitim-Sen'in yeniden yetkili sendika olacağını söyledi.

29 Ekim 2013 Salı 23:23
Tekerek: Türk Eğitim - Sen Kahramanmaraş'ta Yetkili Sendika Olacaktır
Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkan Adayı Abdi Tekerek Haber46'ya yaptığı açıklamada neden aday olduğunu ve projelerini açıkladı.

Tekerek Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkanlığına aday olma nedenini şu sözlerle açıkladı:

Dost ve arkadaşlarımın tercih ve teveccühü ;gördüğüm bazı arıza ve eksiklilerden duyduğum vicdani sorumlulukla Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen 1-Nolu şubesine başkanlık için aday oldum.
               
Arkadaşlarımın,eski öğrencilerimin,ve kıymetli meslektaşlarımın gösterdiği hüsn ü kabulden  doğru bir karar verdiğimi daha iyi anladım.
                
Yol arkadaşlarımla ürettiğimiz projelerle Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen 1-Nolu şubesini sağlam bir birlikteliğe daha iyiye ve güzele götürmek için bu bayrak yarışında görev aldım.
               
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı muhtelif okullarda yaptığım yöneticilik ve öğretmenlikten sonra büyük sorumluluk gerektiren bu göreve ”“hayırlı olması dileği ile- talip oldum.

Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şube Başkan Adayı Abdi Tekerek başkan olması durumunda yapacağı çalışmaları da şu şekilde sıraladı:

1- Hedefimiz; bir yılda sendikamıza kazandıracağımız üye sayısı en az bin üye olup. Önümüzdeki dört yıllık süre zarfında Kahramanmaraş'ta yetkili sendika olmaktır. 

2- Bundan sonraki delege seçimlerinde her sandık farklı okullarda oluşturulacak , üyelerin baskısız ve demokratik bir ortamda hür iradeleri ile oy kullanmaları sağlanacaktır.

3- Üyelerimizin özlük haklarında yaşadıkları problemler, açılan davalar takip edilerek hak kayıplarına uğramaları engellenecektir. Her aşamada üyeler bilgilendirilecektir.

4- İlçe temsilciliklerinin masrafları için haklarına düşen payları her ay düzenli olarak hesaplarına aktarılacaktır.

5- İlçe temsilcilikleri ile her ay düzenli olarak istişare toplantıları yapılarak işbirliği sağlanacaktır. 

6- Üniversite de çalışan akademik ve idari personelin özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yaparak onların sesi güçlü bir şekilde çeşitli platformlarda dile getirilecektir.

7- Üniversite çalışanları arasında üye sayısının arttırılması ve şubeleşme çalışmaları konularında üniversite temsilciliğimiz ile sıkı bir çalışma içerisine girilecektir.
“Öğretmen bin bilmeli;öğrenciye gerekli olan biri seçip verebilmelidir” düsturundan hareketle K.S.Ü'nin alanında ün ve ihtisas sahibi hocalarla diyaloga geçerek üyelerimizi mesleki ve kültürel yönden geliştirecek konferanslar tertip edilecektir.

8- Sendikamız bütün üyelere hizmet maksadında olduğundan saat: 8.00 ile 19.00 arasında açık bulundurulacaktır.

9- Gündem takip edilerek sıcağı sıcağına yapılması gereken basın açıklamaları ve eylemler yapılarak çeşitli basın yayın organlarında yayınlanması sağlanacaktır.

10- Biz ekip ruhu ve anlayışı ile çalışmak üzere yönetime talibiz. Oluşturulacak olan yönetim; idareci, öğretmen, memur, hizmetli, teknisyen, akademisyen ve bunlar içerisinde cinsiyet ayrımı yapılmadan oluşturulacaktır.

11- Yönetim kadromuz resmi olarak belli isimlerden oluşmakla beraber yönetim dışındaki üyelerin de bu çalışmalara dahil edilmeleri sağlanacaktır.

a- Branşlara göre masalar oluşturulup üyelere kendi branşlarındaki üyeler ile ulaşıp daha çok üyenin aktif olarak sendikal faaliyetlerde görev almaları sağlanacaktır. 
b- Oluşturulacak masalardan üyelerimizin çocuklarına ücretsiz SBS kursları verilecektir.
c- İlimize yeni gelen her üyemize hoş geldin denilecek gerekli ilgi gösterilecek, ihtiyaçları mümkün mertebe giderilecektir.İl dışına tayin olan üyelerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür edilerek gittiği yerle ilgili barınma, çocuklarının okulu gibi istekleri doğrultusunda yardım ve bilgilendirmeler yapılacak üyemiz yerine yerleşene kadar yalnız bırakılmayacaktır.

12- Sendikamızın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir bina alımı için gerekli girişimlerde bulunulacak, Fiziki şartlar elverdiği sürece sendika bünyesinde veya farklı bir mekanda üyelerimizin faydalanabileceği bir lokal açılacak, eğitim odaları oluşturulacaktır.

13- Okul temsilcilerimize düzenli olarak temsilci eğitimleri verilecektir. Bu eğitimler sonucunda hedefimiz üyelerimiz ve değerli eğitim camiasının sendikal çalışmalar, hareketler, örgütlenme konularında bilinçlenmelerini sağlamaktır.

14- Üyelerimize moral ve motivasyon açısından yarar sağlamak için zaman zaman konser, konferans, panel, seminer gibi etkinlikler düzenlenecektir. Türk sazları eşliğinde belli dönemlerde duyuruları yapılarak ocakbaşı sohbetlerimiz olacaktır.

15- Belirli gün ve haftalar, açıklama, mesaj, etkinlik, gazete ilanı gibi çalışmalar ile taçlandırılacaktır. Varlığımız birliğimiz dirliğimiz unutmak ve unutturmak isteyenlere sürekli hatırlatılacaktır.

16- Sendika binamıza şikâyet dilek kutuları konulacak olup, ilgili komisyon tarafından istek ve şikayetler değerlendirilerek, gerekli tedbirler alınacaktır.

17- Üyemiz olup da emekli olan öğretmenlerimiz her yıl öğretmenler gününde bir tören tertip edilerek onure edileceklerdir.

18- Şehit öğretmenlerimizin aileleri zaman zaman ziyaret edilecektir.

19- Sendikamızla birlikte hareket edecek Türk Eğitim-Sen liler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adı altında bir dernek kurulacak, bu dernek Avrupa birliği ve hibe projelerinden faydalandırılarak maddi açıdan güçlendirilecektir. 
Dernek yönetimi sendikamız yönetimi ile birlikte çalışacaktır. Böylece çalışma ekibimizi genişleterek gücümüze güç katmayı hedefliyoruz.

Kurulacak olan derneğin hedeflerinden bazıları:
1- il dışından gelen, üyelerimizin çocuklarının barınma ihtiyaçlarını karşılamak için bir yurt veya öğrenci evleri oluşturulacaktır. 
2- İmkânlar ölçüsünde öğrencilere burs temin edilecektir.
3- Sosyal ve kültürel geziler yapılacaktır.
4- Sosyal etkinlikler bu dernek aracılığı ile yapılacaktır.
5- Gençlik kulübü oluşturulacaktır. Bu kulüp, gönüllü öğretmenler tarafından çocuk ve gençlerimize müzik kursları, özel ders, tiyatro ve spor aktiviteleri, eğlence, satranç, dini bilgiler ve hikayeler ile ilgili çalışmalar yapılacak pek çok imkanın sunulacağı çocuklarınızı gözü kapalı emanet edeceğiniz gençlik merkezimizi faaliyete geçireceğiz.

20- Milli gün ve haftalarda ödüllü şiir, hikâye, resim ve fotoğraf yarışmaları düzenlenecektir.

21- Değerli kadın üyelerimiz de yönetimimizde yer alacaklardır. Kendi içimizde sistemler oluşturarak muhatabının bir kadın olması dileğinde olan her kadın üyemize ulaşmak çabasını vereceklerdir.

Tekerek sözlerini "Başkan adayınız olarak ben; teveccühleriniz ile başkan olduğumda, bu güne kadar yapıldığı gibi sizlerin yöneticisi değil sözcüsü olacağım" diyerek tamamladı.

Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
şerife hoca 2013-11-14 01:13:50

Projeleriniz çok güzel inşallah hayata geçirme fırstı bulacaksınız temennim budur.Merak ettiğim Mustafa bey bu 3 yıllık sürede sadece eskisi gibimi devam edecek yoksa projeleri varmı ;yada yarım bıraktığı projelerimi var onlarımı tamamlamayı düşünüyor.Saygılar.

Avatar
Memurun sesi 2013-11-14 00:52:24

Türk eğitimsen tabelasının kaldırılıp GÖKHAN SEN yazılması en doğrusu olacaktır bence. Bizler boş yere Teçsen e üye olmadık.ve sendikamla artık gurur duyuyorum.niyemi 400 üye ile milli eğitimi yerinden oynatıyoruz.sendikalar hak arama yeridir.basın açıklamalarımızı okursanız daha iyi anlarsınız.üstelik başkanımız profosyönel değil sen gibi Gökhan beyefendi.çalışan olmasına rağmen yüreği ile savunuyor üyesini.ama sende haklısın ne diyelim şu eksik kalan günlerini tamamlada okuluna dönmeden emekliliğini hak et ne diyelim emekli etme kurumu zaten sendikan

Avatar
mualim mualim 2013-11-08 23:21:42

yazık gökhanla devam etmek isteyene...

Avatar
kırmızı başlıklı kız 2013-11-04 22:24:44

sendika binasına girildiğinde neden gökhanın gitmesi gerekli anlaşılır köy kahvesi gibi olmuş... bir bayan olarak kahveye gitmek istemiyorum... Abdi Hocamın projesinde bina ile ilğili olanı görünce işte aday demeye yetti

Avatar
Bir garip Muallim.... 2013-11-03 23:33:24

Açmış olduğum dava takibini yapmadığınız için sayenizde süresi geçti hakkımı kaybettim.E nede olsa sizin için fazla bir önemi yok tek bildiğiniz fazla yorulmayayım,uğraşmayayım nede olsa hak kaybeden siz değilsiniz.Aman uğraşmayın güzelim rahatınız bozulmasın sayın gökhan ve yönetimi.Göğsünüzü gere gere Türk eğitimsen başkanıyım,diğerleride yönetim kurulu üyesiyim diyip gezsinler.ondan daha iyi hizmetmi olur sanki.Birde sendikaya koyduğunuz sekreter kız gelene surat etsin gideni azarlasın ohhh ne güzel valla tencere kapak misali biri birinizi bulmuşsunuz ne diyelim.Maraş sizinle gurur duyuyor.

Avatar
Kamyoncu ??? 2013-11-03 22:11:00

Bir insan bırakması gerektiği zaman bırakmasını bilmeli.Bugüne kadar hizmetleri vardır sayın gökhanın inkar edilemez.ama bırakması gerekiyor.Çünkü bu camiaya sözü var son dönem diye.Yeter sayın gökhan yeter yeter yeter .........Yüzler yenilenmeli artık.Gençlere fırsat verin artık.Ayakoyunları ile oralarda oturulmaz.sanada yakışmaz bunlar zaten. Yeterrrr yeterr yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........................

Avatar
YETER ARTIK 2013-11-02 23:57:20

SEÇİM OLDUGU YERDE ADAY OLUR... İKİ ADAYDA TES İÇİN VAR... BENİM ADAYIM ABDİ TEKEREK HOCAM...17 YIL BİR ÖMÜR YETER DEME VAKTİ GELDİ MUSTAFA HOCAM...

Avatar
yalnız kurt 2013-11-02 14:08:05

kimsenin tekelinde olmayan koltuga aday çıkınca hain ilan edilmesin... bu koltuk geçiçi dostluklar daim olsun...

Avatar
çaresiz değiliz 2013-11-02 00:23:37

dava için el ele sendikada birlik için tek yürege o yüregin sahibi Abdi Hocaya yolun açık olsun sayı hocam...

Avatar
ali hoca 2013-11-01 22:44:43

değişim iyidir...yapılan yorumlara göre abdi hocam üyelerin teveccühlarini almışa benziyor.basarılar hocam

Avatar
İBRAHİM HALİL AZGER 2013-11-01 12:19:41

SÖZÜN ÖZÜ ABDİ HOCAYA DESTEK VERİYORUZ ONUN YANINDA YER ALIYORUZ. BİZ ONA GÜVENDİK GÖRÜŞLERİNİ KABUL ETTİK. BİZ ABDİ HOCAYLA İLERİYE GİDECEGİMİZE KARAR VERDİK. KARŞI TARAFA DESTEK VERENLEREDE SAYGI DUYUYORUZ. BU BİR SEÇİM İKİ KİŞİ ADAYSA HER İKİ TARAFINDA DESTEK VERENİ OLUR. SAYGI SAYGIYI SEVGİ SEVGİYİ GETİRİR. SEÇİM BİTER AYNI ÇATI ALTINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDER. BİZ BİZ YAPAN İNANDIKLARIMIZ İDEOLOJİMİZ VE HEDEFİMİZİN BİR OLMASIDIR... KOLTUK GEÇİCİ SENDİKA KALICI OLANDIR.. ALLAHIM BİRLİĞİMİZİ BOZACAKLARA FIRSAT VERMESİN...ALLAH DAVAMIZI YÜCELTSİN...

Avatar
bizde yuttuk :)) 2013-11-01 00:52:01

Bir koltuk da ben kapsam sittiin sene o koltuktan kalkmasam...
Soran olursa da; koltukta geçen yıllarımı davaya hizmet ettim saysam...
Koltuğu ben bırakırsam 'dünya başınıza yıkılır' diye de korkutsam..

Avatar
Nimet Asiltürk 2013-10-31 23:41:55

Bahsimiz Kahramanmaraş Türk Eğitim-Sen ise kelimelerimiz özenle seçilmelidir. İnanır ya da inanmazsınız, içinde olur ya da olmazsınız. Birilerinin sırf küçük düşürmek adına sarfettiği sözcükler gün gelir kendi boğazınıza dolanır. Çünkü biz hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için varız. Bir vücudun eli, kolu, ayağı, gözü gibi işlevselliğini sağlayan insanlarıyız. Bu gün burada sırf kimliği bilinmiyor diye çirkin sözler sarf edebilenler inanıyorum ki bu camiaya ait kimlikler değillerdir ve de olmamalarını temenni ediyorum. Teşkilatımız adına çok daha iyilerini yapmak amacıyla çıktığı yolda Abdi Tekerek hocamı destekliyor ve başarılarının devamını diliyorum. Vücuda getirdiği harika çalışkan dinamik ekibi için de ayrıca kendisini tebrik ediyorum.

Avatar
TİT 2013-10-31 23:31:57

Anladın sen onu ejdeeer numara yapma polemik yapmaaa..:))

Avatar
Duygusal mı davranıyorsun??? 2013-10-31 23:23:57

Ben bu sendikada şunu anlamadım.Yönetimin yanında olmayan lar hep dışlanıyor.Sendikaya uzun yıllar hizmet etmiş kişiler neden uzaklaşıyor.20 yıldır acaba sizinmi arka bahçeniz burası ve açıklayabilirmisiniz sayın başkan sendikadan aylık geliriniz ve yıllık tazminatlarınızın miktarı nekadardır.Bukadar ısrarcı olmanızın nedeni maddimidir,davamıdır???....Eğer dava ise bu kadar küskün insanlar neden var.Saygılarımı sunuyorum.

Avatar
Ejder. 2013-10-31 23:10:13

TİT beyefendimi desem hanım efendimi karar veremedim? kafama birşey takıldı bu sendika birilerinin arka bahçesi değildir demişsin.acaba bu birileri dediğin kimdir çok merak ettim.acaba sen o birileri değilmisin???

Avatar
Ahmet ASİLTÜRK 2013-10-31 23:03:32

Bu bir bayrak yarışıdır.Bu yarışta sonuç ne olursa olsun kazanan Elbette TÜRK EĞİTİM-SEN olacaktır.Yüce mevlam birlik ve beraberliğimizi bozmasın.Allah yolunu açık etsin sayın hocam.

Avatar
adıgüzel 2013-10-31 12:53:19

apaçi ve tit küfür yemediysede egitim bir sen başkanı kadar degerde verilmemiştir... küfür edecek adam daha dogmadı...

Avatar
TİT 2013-10-31 10:05:57

ökkeş sen herhalde başka yerlerde küfür yedin de ondan canın sıkkın.küfürlük bir iş etmemişsen sen de sıkma canını. o sendika birilerinin arka bahçesi değil. bu teşkilat bu günlere kolay gelmedi. çalışan herkesin emeği var. onu beğenmedim bunu beğenmedim.şunu değiştirelim. herkes canı sıkılınca yönetim değiştirsin o zaman. kusura bakma kuru gürültüye orda pabuç bırakılmıyor.

Avatar
yiğit 2013-10-31 02:19:57

Allah hayırlı uğurlu etsin.Yeni kan yeni yüz herzaman bir çalışma heyacanı getirir.Türk Eğitimsen yetkili sendika olmalıdır.

Avatar
Kızılderili 2013-10-31 02:06:36

Sayın hocam son görevinizide burada tamamlayın inşallah.Buda sizin finaliniz olur.Bu camia sizlerden çok şeyler öğrendi.Türk Eğitimsen'i şaha kaldıracağınız gibi Ülkücü camia nında şahlanışının mimarı olacağınızdan eminim.

Avatar
ökkeş 2013-10-31 00:58:09

çevresindeki cevval arkadaşlara küfretmek adetiniz olduğu için sendika binasına gelmiyorlar doğrudur. Ama yürekleriyle ordalar sen canını sıkma.

Avatar
YILDIZ PEKMEZCİ 2013-10-30 23:53:10

5 3 ü 2 2 nin sonuçlarını sen öğretmesen de bize adam olmayı Türk olmanın gercek anlamını ögrettin teşekkürler sayın hocam...ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Avatar
apaçi 2013-10-30 23:26:37

Haçan merak ettiğim bişe var daaa... kendisi üye yapılmaya gidildiğinde --siz hala benim bıraktığım yerde mi otluyorsunuz-- diyen biri ne değiştide otlanılan yerde bulunuyor şimdi. bide şunu yazarlarsa sevinirim çevresindeki cevval arkadaşlar;son 15 yıl içinde sendikada gördüğünüz bir günün tarihini verirseniz aydınlanmış olacağım--tabii adaylık başvurusu hariç :))..

Avatar
Yılmaz Türkmen 2013-10-30 18:52:15

BAŞARILAR ...YOLUN AÇIK OLSUN.

Avatar
KOCAKURT 2013-10-30 17:24:44

ABDİ TEKEREK İÇİN SÖZ SÖYLEMEYE GEREK YOK ADAM GİBİ ADAM
HANİ ŞİMDİ BİR LAF VARYA ADAMIN DİBİSİN DİYORLAR İŞTE ADAMIN DİBİ ABDİ HOCA ALLAH YARDIMCISI OLSUN

Avatar
yasemin yiğit 2013-10-30 17:14:24

senin inandıgın degerler dogrultusunda okuduk... Bu göreve talipsen sayın büyüğüm bildiğinde bildiğimizdir yolun açık olsun genç ülküdaş

Avatar
özlem yıldız 2013-10-30 17:02:04

biz sizi lider olarak gördük herzaman... öğrencileriniz olarak her zaman seninleyiz sayın öğretmenim.Abdi Hocam iyi ki varsın...

Avatar
Yagmur KARA 2013-10-30 16:31:08

17 YIL BİR ÖMÜR BEN MESLEKTE 17. YILLIMI GÖREBİLİRMİYİM DİYE DÜŞÜNÜRKEN ARKADAŞLAR 17 YIL BAŞKANLIK YAPMIŞ YETER UŞAGUM SEN GİT ARTUK DA...

Avatar
NEDAT TÜRK 2013-10-30 16:02:50

hocam hayırlı ve uğurlu olsun.yolunuz açık olsun.her şeydeki başarınız gibi buradada başarılı ve hayırlı hizmetler yapacağınıza inanıyorum

Avatar
oktay karadeniz 2013-10-30 15:53:11

İhtiyar yangın arabası hikayesi gibi olacak bu iş sanırım...

Avatar
atilla 2013-10-30 15:03:49

m.gökhan da artık çekilmeli ve dısardan destek vermelidir.

Avatar
eyüp hoca 2013-10-30 14:02:43

değişimde fayda vardır.her zaman yanında olacağız.

Avatar
mehmet şekerci 2013-10-30 13:50:56

bizler sendikalıyız sendika hak savunmak için var. bizim ortada kalmış haklarımızı savunacak büyük aday abdi başkanım yanındayız.

Avatar
Bir üye 2013-10-30 11:13:46

Bu proje diye yazılanlar, zaten sendikanın yaptığı ve yapması gereken görevler ve yüzde 90 nıda yapılan işler. şahsen abdi bey gibi ufku açık bir insandan daha özgün ve hiç yapılmamış işler ve projeler beklerdim. Sendikanın bir adım ileri gidebilmesi için yeni şeyler sunmak gerekir.dün yapılanı bugün yapılmamış gibi yutturmayın.

Avatar
hacı hasan 2013-10-30 09:35:15

ahmet bey siz mi ? birlik ve beraberlikten bahsediyorsunuz((((((((((

Avatar
atl 2013-10-30 06:49:28

abdi hoca'nın böyle bir seçime girdiğine şaşırdım. Eğer ortada büyük bir yanlış var ise ve bunu kimse düzeltmeye yeltenmemiş ise abdi hoca devreye girer. Lakin abdi hoca yalan söyleyemez iftira atamaz kimsenin malında mülküknde gözü yoktur. O yüzden seçmezler abdi hocam seni. Özlemişiz bu arada sizi. Gurbette üniversite okuyan bi öğrenciniz olarak. Sizin 5 sene önceki sözünüz hala kulagımda. "göz açıpta gördüğüm gönül verip sevdiğim" Allaha emanet olun kıymetli hocam...

Avatar
TÜRK EĞİTİM SEN 2013-10-30 06:05:48

BU ULVİ YOLDA YOLUN AÇIK OLSUN ABDİ HOCAM HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ.

Avatar
İBRAHİM HALİL AZGER 2013-10-30 00:20:26

ABDİ HOCAM BAŞKANLIK SİZE ÇOK YAKIŞACAK TÜM GÜCÜMLE YANINIZDA YERALACAGIM... İNŞALLAH KAZANIRSINIZ...ALLAHIM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...

Avatar
KÜRŞAT 46 2013-10-29 23:57:55

Değişimde yarar var.
Saltanat sendikacılığına son verilmelidir. Az olsun benim olsun değil mücdele eden, üyeni hakkını savunan, kapalı kapılar ardında halef selef konuşmalarından uzak, birilerinin arka bahçesi değil hakkı tutan, hakkı gözeten, haktan yana olan bir sendikacılık ve yönetimi, yolun açık olsun sayın başkanım.

Avatar
error 2013-10-29 23:40:45

abbdi hocam seni seviyoruz

Avatar
Ahmet ASİLTÜRK 2013-10-29 23:39:37

Bu bayrak yarışında sizin gibi bir şahsiyetin bende varım demesi camiamız için büyük bir şanstır.Allah yolunu açık eylesin.Sonuç ne olursa olsun kazanan Türk Eğitim-Sen olacaktır.Yüce rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126