Afşin Elbistan ve Aksu Kirliliği Fox Tv İsmail Küçükkaya'da

Kahramanmaraş'ın en büyük sorunlarından Aksu kirliliği ve Afşin Elbistan Termik Santraline filtre takılmasının 3 yıl uzatılması Fox tv'de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya'nın gündemindeydi. Küçükkaya, ayrıca Abdullah Şanlıdağ'ın yazısını da okudu.

Afşin Elbistan ve Aksu Kirliliği Fox Tv İsmail Küçükkaya'da

Kahramanmaraş, son günlerde Afşin Elbistan Termik Santraline filtre takılmasını 3 yıl uzatan kanunun Ak Parti ve MHP'lilerin oylarıyla 3 yıl uzatılmasını tartışırken tepkiler de dinmek bilmiyor. Kahramanmaraş Basını büyük ölçüde bu sorunları dile getirmekten kaçınırken, ulusal medyada ise özellikle Fox TV ise arka arkaya yaptığı haberlerle termik santrallerin zehirlediği insanların haklarını savunuyor.

Geçtiğimiz günlerde, akşam haberlerinde Fatih Portakal'ın Afşin Elbistan Termik Santralini gündeme getirmesinin ardından bu sabah da İsmail Küçükkaya dakikalarca bu konuya yer verdi. İsmail Küçükkaya hem Afşim Elbistan Termik Santralini hem de aksu kirliliğini gündeme getirdi. Küçükkaya haberinde ayrıca Abdullah Şanlıdağ'ın Akit Gazetesindeki yazısını da okudu.

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'NIN AFŞİN ELBİSTAN VE AKSU HABERİNİ İZLE

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Uğur
Ahmet Uğur - 2 hafta Önce

Filtreleri takılmayacağı gibi Karbasan, Ayşepınarı, Yenicekale, Döngele bölgelerinde 2000 hektar (20000 dönüm) orman alanının kesilmesi planlanıyor. Orman bölge müdürlüğünde tanıdığınız bir kişi bile varsa arayıp onaylatabilirsiniz. Filtreleri takmazlar doğayı katlederler bari siz peşine düşüp haberini yapın.

Ben Been
Ben Been - 2 hafta Önce

Bence ebeden daimen filtre takılmasın.Sadece Mahir Ünal buralara gelirse onun ağzına burnuna filitre pardon maske takılsın yeterli.Çünkü diğer insanların kıymeti yok.

Elbistanlı
Elbistanlı - 2 hafta Önce

Kardeşim milleti düşünen kimse yok.Halk kanser olmuş kimsenin umrunda değil .Siyasiler cebine girene bakıyor.

değişik
değişik - 2 hafta Önce

yawwwww zaten bu fox teve emerikan kanalı.!!!!

ilyas
ilyas @değişik - 2 hafta Önce

zihniyetinize uymayan ya abd li ya fetocu yada pkk lı zaten adın bile degişik

Oğuz bey
Oğuz bey - 2 hafta Önce

Antep Yolu üstündeki fabrikalar filtre takıyor mu sanki.....o bölgeden geçerken burunlarinizi kapatın sayın yetkililer...Egemenlik kayıtsız şartsız zenginlerindir..

Ceritli
Ceritli - 2 hafta Önce

Malesey cikar ve rant dururken memleketi düsünen kim yillar dir koltuklarin kavgasiyla ancak bu kadar olur.

SIRADAKİ HABER