KMTSO'dan 15 Temmuz Açıklaması: 15 Temmuz Büyük Bir Fedakarlığın Eseridir

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümü Münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

KMTSO'dan 15 Temmuz Açıklaması: 15 Temmuz Büyük Bir Fedakarlığın Eseridir

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümü Münasebetiyle Kahramanmaraş Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Hanefi Öksüz Ve Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

15 TEMMUZ BÜYÜK BİR FEDAKARLIĞIN ESERİDİR

Bugün üçüncü yılını idrak ettiğimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesi ile vatanımızın bekası, milletimizin huzuru için şehadete yürüyen tüm kahramanlarımızı yad ediyor, 15 Temmuz gecesi hain FETÖ darbe girişimi karşısında kanlarıyla tarih yazan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Cesaretleri ve fedakarlıkları için gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Büyük bir fedakarlığın eseri olan 15 Temmuz zaferi, Türk milletinin yeniden dirilişinin adıdır. 15 Temmuz, milli iradenin, cesaretin ve ihanete karşı demokrasi mücadelesinin en güçlü timsalidir. Bu zaferin sahibi 81 milyon Türk milletidir. Milletimiz, FETÖ aracılığıyla bu ülkenin hizaya sokulmasına izin vermemiştir. Türk milletinin cesareti, dirayeti ve mücadelesiyle bu topraklarda milli mücadele ruhunun halen diri olduğunu göstermiştir.

Türk iş dünyası olarak inanıyoruz ki, ülkemiz darbeler başta olmak üzere milli iradeyi yok sayan girişimleri artık geride bırakmıştır. Türkiye, ileri demokrasi hedefiyle, ekonomik ve sosyal kalkınmasını güçlendirerek muasır medeniyetler seviyesine ulaşacaktır.

Bizler, Türk özel sektör olarak ekonominin büyümesi için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Bu ülkeye, milletimize güveniyoruz.

Bu vesile ile 15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha şükranla yad ediyoruz.

İnanıyoruz ki, Malazgirt’ten Çanakkale’ye, Kurtuluş Savaşı’ndan 15 Temmuz’a, milli ruh ve vatan aşkıyla zaferler kazanan Yüce Türk milleti, birliğini ve beraberliğini güçlendirerek istiklal uğruna destanlar yazmaya devam edecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
TÜRK
TÜRK - 5 ay Önce

suratlarınızı görmeye tahammülüm yok. siz katrilyonları götürün diye 3 kuruş paralara ömrümüzü bitiriyoruz. üniversite okuduk asgari ücret alıyoruz. düğün yapacaz koskoca 50 ay yemeden içmeden birikim gerekiyor. Allah hesabını sorsun siyasilerden ve sizlerden....

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

O YUZDEN Mİ TEKSTİL FABRİKALARINIZI KAPATMADINIZ O GECE!!!!

Ayhan
Ayhan - 5 ay Önce

Siz kan emen vampirler gibisiniz, PARA için yapamayacagınız şey yok, dininiz, imanınız, herşeyiniz para, para için din bile degiştirir, vatanınızı bile satarsınız

Ekonomi
Ekonomi - 5 ay Önce

Ekonomik hareketlilik için ekonominin temel taşları olan ; Esnafın, çiftçinin, hayvancının , köylünün, kısaca üreticinin temel sorunları çözülmelidir . Doların 3.50 seviyesine inmesi için , kredi faiz oranlarının 14-15 puan aralığına inmesi için ne gerekiyorsa yapılmalıdır .Altın fiyatları çok yüksek insanlar düğün yapmakta zorlanıyor. Konut satışları geçen yıla göre düştü. Araba piyasası durgun. İşte Türkiyenin ana gündemi olan ekonomi haberlerine daha çok yer verilmeli.
Asıl gündeme çok daha fazla ağırlık verilmeli

SIRADAKİ HABER