Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu oldu

Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu oldu

Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu oldu

Kahramanmaraş ekonomisine büyük katkılarda bulunan Kervan Pastaneleri ve Alpedo Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı oldu.

2019 yerel seçimler dolayısıyla istifasını veren Mustafa Buluntu’nun yerine Müsiad Genel Merkezi Sami Kervancıoğlu'nu başkanlık görevine uygun gördü. .

Konu ile ilgili Haber46 Muhabirine açıklama yapan Sami Kervancıoğlu: Sayın Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan beyefendi bu görevi bize layık gördü. İnşallah bizde Mustafa Buluntu beyden bu görevi aldık. İnşallah bu saatten sonra Müsiadımızı güzel bir noktaya taşıyacağız. Müsiad’ın gençleriyle ve üyeleriyle beraber Kahramanmaraş’ta güzel bir noktaya taşıyacağız. Genç kardeşlerimizin enerjisi bana da enerji veriyor inşallah güzel işler başaracağımıza inanıyorum.

GENÇ GİRİŞİMCİLER BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!

Genç Müsiad ve Üniversite gençliği benim için çok önemli, gençliğe çok önem veriyorum. Müsiad Gençliğimize de zaten çok değer verdiğimi herkes biliyor. İnşallah Genç Müsiad Başkanı Ünal Çimen ve ekibiyle beraber sürekli bir araya geleceğiz. Çünkü onların büyük hedefleri ve düşünceleri var. Çünkü onlar çok değerli kardeşlerimiz inşallah onlarla her zaman birlik beraberlik içerisinde yürüyeceğiz. Gençlerimiz ile birlikte kol kola girerek Müsiad’ımızı çok güzel bir noktaya getireceğiz.

Genç Müsiad Başkanı Ünal Çimen'in açıklaması: Yeni dönemde Müsiad Şube başkanlığına  getirilen  Değerli Büyüğüm Sami Kervancıoğlu’nun Kahramanmaraş’ımız için Erdemli ve Başarılı bir iş adamı olarak Müsiad ve Genç Müsiad camiamızı heyecanlandırmıştır. Bugüne kadar her anında gençliğin yanında durarak bizlere verdiği değeri ve önemi her zaman hissettik. Genç Müsiad Ekibimizin büyük projeleri var. Bu projeleri gerçekleştirmek için bize her türlü desteği vereceğini bildiğim, Sami başkanımıza Genç Müsiadımız adına teşekkür ederim . Bizlerde Genç Müsiad ekibi olarak her zaman Müsiad Şube Başkanımız Sami Kervancıoğlu’nun yanında olacağız .Kahramanmaraş’ımız için hayırlı olmasını başarılı bir dönem geçirmesini temenni ederim.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 16:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeki
zeki - 7 ay Önce

artık kendine daha çok hibe alırsın tdkd den sizin gibilere devlet yardım eder

sade vatandaş
sade vatandaş - 7 ay Önce

Olmuş ta ne olmuş. Memlekete ne fayda. Zenginin parası zuurdun çenesi.

kahraman
kahraman - 7 ay Önce

mısır nişastalı(şişelerde yazıyor) salepleri saf salep diye satışa devam....

Ahme güzel
Ahme güzel - 7 ay Önce

Başarılar dilerim hemşerim Samiye Sakarya Mahallesinden tanırım pastanelerinden çok kadayıf süt içtim kayın pederi Turgutla beraberdi

ökkeş
ökkeş - 7 ay Önce

körler sağırlar birbirini ağırlıyor

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 7 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun memleketin yiğit adamı rabbim yar ve yardımcın olsun inşAllah başkanım murat ENGİZEK saygılarımla inşAllah k.maraş TÜRKİYE

kahramanmaraşlı
kahramanmaraşlı - 7 ay Önce

evet sami bey kış geldi diye işden cıkardıgın işcileri dolar yükseldi diye cıkardıgın işcileri neden SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA söylemedin bak ben böyle yaptım diye SAYIN CUMHURBAŞKANIM diye cok yazık cok

SIRADAKİ HABER