Tekirdağ'ın yöresel ürünleri YÖREX’te sergilenecek

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kalkınma Bakanlığı'nın desteğiyle bu yıl 6'cısı düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te Tekirdağ’ın yöresel ürünleri sergilenecek. Tekirdağ Ticaret...

Tekirdağ'ın yöresel ürünleri YÖREX’te sergilenecek
Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kalkınma Bakanlığı'nın desteğiyle bu yıl 6'cısı düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te Tekirdağ’ın yöresel ürünleri sergilenecek.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, geçen yıl da YÖREX`e katıldıklarını anlatarak, bu yıl 7-11 Ekim tarihleri arasında Antalya EXPO Center'da düzenlenecek YÖREX için tüm hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi. Trakya Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle YÖREX’e katılacaklarını söyleyen Günay, “Bu yıl YÖREX’e geçen yıl yoğun ilgi gören meşhur Tekirdağ köftemiz ile katılıyoruz. Tekirdağ’a ait yöresel tatlarımızı bünyesinde barındıran üzüm, asma yaprağı, üzüm suyu, tatlı çeşitleri ve diğer yöresel ürünlerimiz YÖREX’te olacak.” dedi.

YÖREX’de tanıtımları yapılan yöresel ürünlerin Tekirdağ için önemli katkılar sağladığını açıklayan Cengiz Günay, bu fuarın paha biçilemez bir pazar oluşturduğunu dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224