Ahmet Özkömeç Kahramanmaraş’ta fark yaratıyor!

Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler, Güzellik Salonları Odası Başkanlığına adaylığını koyan Ahmet Özkömeç, seçim çalışmalarında meslektaşları için yaptığı çalışmalarla fark yaratmaya devam ediyor.

Genel 26.10.2021, 16:04
Ahmet Özkömeç Kahramanmaraş’ta fark yaratıyor!
banner257
banner226

Seçim vaatleri arasında yer alan ve mesleğini, meslektaşlarını bir adım öne götürerek artı değer katmak için projeler üreten Özkömeç, Clarion Otel’de ileri düzey 3D renklendirme çalışması eğitimi düzenledi.
Gün boyu süren eğitim de, gündüz kadınlar, akşam da erkekler için faaliyetler yapıldı.
Programla ilgili konuşan Ahmet Özkömeç, seçim çalışmaları sırasında meslektaşlarının sorunlarını dinlediğini ve bunları gidermek için çalıştığını, eğitim çalışmalarının da bu eksikliklerden birisi olduğu için alanında uzman kişileri şehre bu şekilde davet edeceğini söyledi.
Bu mesleğin bir sanat işi olduğunu dile getiren Özkömeç, şunları kaydetti:
“Meslektaşlarım gerçekten çok önemli bir iş icra ediyorlar. Çünkü bir kuaför, bir berber çalışmasına başladığındaki ve bitirdiğindeki farkı görürseniz, ortaya çıkan sanat eserini de görürsünüz. Bizim meslektaşlarımızın ne kadar başarılı olursa, Kahramanmaraşlı vatandaşlar da o kadar başarılı hizmet alır. Burada yaptığımız çalışmalar da bu yüzden hem şehrimize hem de meslektaşlarımıza değer katacak.”
Seçime kısa bir süre kala meslektaşlarından yoğun destek gören Özkömeç, başkanlığa gelmesi durumunda bugüne kadar yapılmamış, eksik bırakılmış yada unutulmuş çalışmaların hepsini telafi edeceğini sözlerine ekledi.

banner261
Yorumlar (2)
Ede 4 hafta önce
Ahmet özkömeç adamdır.
helal olsun.
Maraşlı 3 hafta önce
Mevcut sözde başkandan daha verimli olur
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı